Přátelští vetřelci (7.7. - 13.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Krmiva mam sice jen 1300 ks, ale za SK uz jsem do mlyna kopla dalsich 500 a budu si radsi dnem a noci krmit slepice, kor jestli z nich budou vyskakovat potvory v protihodnote 400, ktere pak sezere ukol vyrobny a jeste budu mit cim krmit plazy ;)

    EDIT: Nj, maluju si to pekne, ja vim... uvidime zitra :D
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  2. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 moc bych nepočítala s tím, že ti divní šneci půjdou narvat do zvěřince....přece jen je to akční dobytek, ani šlechtění sobíci tam nešli narvat a to nám zůstali ve stodole....toto nezůstane a spíš bude zajímavá ta výměna za normální mutanty
     
  3. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Slimáky v záhrade zbieram a vyhadzujem a teraz mám šľachtiť tie potvory čo mi všetko zožerú? :p
    Áno , kvôli hviezdičkám spravím aj tento zúfalý čin, ale sliepky vyvetrať nedám. Pratať tie slepičince každú hodinu nebudem. ;)
     
  4. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    no uvidíme ako to ešte vylepšia,dúfam že dajú BB
     
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    blondmary - díky, zasmála jsem se, jak jsi to hezky napsala :)

    Počítala jsem, kolik je zapotřebí těch jednookých do těch úkolů a vyšlo mi, že kdyby vypadli hned všichni potřební šlechtěnci, tak by stačilo 218 ks superka (jestli jsem počítala dobře (109 x 2). Ale pokud nevypadnou, tak to na všechny úkoly nebude...
    A kdyby ti šneci, co budou vypadávat, šli dávat do úkolu výrobny, tak to by bylo fajn, protože těch normálních zvířat tolik v tak vysoké protihodnotě nemám... a asi dlouho mít nebudu...
    1 výrobnu jsem si pořídila. Na zvěřinec zatím nemám hvězdičky..
     
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mě by tedy zajímalo, kde jste vzali, že protihodnota šneka je 400....
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Naposledy upraveno: 6/7/16
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 v popisu akce nic takového není - proto si myslím, že to bude padátko jako většina, tedy bez protihodnoty a možnosti dodávat kamkoliv jinam než do akce
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  9. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    No tak zkusím něco málo slepic,kukačky nějakej stromek asi jablíčka a nějakej chlívek no uvidíme co z toho bude tak zítra s chutí do toho at se nublonům daří
     
  10. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Předpokládám, že při slizni z jednoho chlívku múže vypadnout i víc než jeden šnek, podle druhu zvířátka. Ale stejně nasbírat 1684 šneků do akce je docela dost. Pochybuji, že zbyde na nějaké přihazování do úkolu ale také by se mi to moc líbilo.
     
    Margziam, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    safra akce za akcí a kdy mám jako odpočívat ? v práci ?xDxDxDpočkám na bb jináč do toho nejdu -asi;)
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Xenie6161 Z jednoho chlivku ti muze vyskocit jen jeden snek (s vyjimkou zverince a vyrobny), naproti tomu z jednoho darku od sousedu ti vypadnou dva :)

    EDIT: Sneci budou padat i nahodne z ostatniho, takze bych to tak cerne nevidela.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  13. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Uf, tak to je síla. Možná akci nebudu moci dodělat pro nedostatek šneků. To bych minimálně jeden celý den musela věnovat produkci obyčejných šneků. Nebo se pletu?
     
  14. slootr

    slootr Baron fóra

    Já bych se o šneky jako padátka nebál. Je to jen má domněnka, ale čim víc jich vypadne, tím víc budou hráči šlechtit a potřebovat SK. Být na místě RT, tak jich nechám vypadávat dostatek.

    A jestli se pletu, což uvidím už zítra, budu holt točit chlívky :)
     
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    slootr: matlafous123 má pravdu. Skutečně v popisu akce je 1 ks při sklizni chlívku nebo výrobny. Mě může zachránit asi jen BB. Snad skutečně bude.
     
    Margziam a dana9494 tohle ocenili.
  16. slootr

    slootr Baron fóra

    Xenie6161: Já tam čtu toto:
    "Vyskakování šneků z plodin a stromů je náhodné, v případě stájí a výroben dostanete 1 ks nubloního šneka při každé sklizni."

    Takže skákat budou ze všeho, z chlívků a výroben pokaždé, ze zbytku náhodně :)
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Už mě skoro ani nenapadá, co k takovým akcím napsat, snad jen za hromadu SK dostaneme stonek. Kdyby aspoň zvýšili počet SK a SH nebo třeba od každé dekorace 2 kusy, tak by to mělo větší význam, ale takhle to moc výhodně nevypadá. Každopádně čekám na babyboom, při kterém jsem měl v plánu šlechtění žab, takže k tomu přidám i šneky. Padání z chlévů se mi hodí, protože zítra dávám všude žáby, ať doplním zásoby, protože jsem jaksi pozapomněl na výrobny žebříků a dostal jsem se u žab opět na 0 :D. Ale aspoň 150-200 zase budu o víkendu mít a stihnu něco prošlechtit ;). Pokud ale bude pravda, že z každého chlévů bude 1 šnek, tak nejprve otočím kurníky, ať mám vůbec šneky na šlechtění a pak uvidím, jak to bude padat a doufám, že to půjde co nejlépe :p.​
     
  18. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    Tak to je hnus velebnosti, na takovou akci házím bobana. Málo SK, raději budu zasobovat stodolu, ta je jak po náletu kobylek.
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Když už dávají šlechtící akci, při které spotřebovávám SVOJE super krmivo, na které trpělivě čekám xy dní, mohly by ty odměny být teda daleko lepší a řádek by mohl dávat minimálně zlatý slípky.
    Do akce nejdu. SK využiju na jiné šlechtění.

    RT bych doporučil vymyslet akční krmivo, které by se využívalo jen na akce. Klidně ho budu mlýt ve mlejně, ale nebudu na to spotřebovávat to svoje. Teda ne za tak mizerné odměny.
    Při každé takové šlechtící akci, by se oběvila akční rostlina (2, 3) ze kterých by se to mlelo. Stejně jako při jiných akcích, by se akční SK, mlelo pár minut. Po zkončení akce by se proměnilo na BZ a Kr. aby si nikdo nedělal milionové zásoby na příště.

    Chtít po hráčích klasické SK, je podle mě už vážně přehnané.
     
  20. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Skúšajú nás, čoho všetkého sme schopní a kam až nás môžu dohnať. Stromy dám preč, dám zvieratá a výrobne, nech to padá, ale ak nebude BB, šľachtiť tie farebné potvorky určite nebudem a skôr sa prikláňam k tomu, že aj keď BB bude, šľachtiť nebudem, mám 364 SK, čo nie je moc a radšej ho nechám na na inú akcičku, kupovať určite žiadne koše nebudem. Tak Vám želám pekné zážitky pri šľachtení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.