Přátelští vetřelci (7.7. - 13.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja uz jsem dokoupila do 88 chlivku slepic a do 80 chlivku papousku
    takze zitra rano je vytahnu na plochu a sneci muzou zacit skakat
     
  2. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    tak nevím mám jít do akce nemám jít do akce - v pondělí odjíždím takže max do neděle. No co pro nálepku jsi jdu na 100% :p a pak se uvidí co ztihnu. Nemám textilní mlýn, takže co teď textilní mlýn nebo stonek, jestli nebudeme muset udělat vše.:oops:
     
    dana9494, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Nejak nevidim duvod, proc by pri teto akci melo BB chybet, takze pujde spis jen o to, kolik bude v okamziku BB vyskakanych sneku, aby se dalo akci bezproblemove projet s max. usetreneho SK. Uvidim... nebudu chvalit dne pred vecerem, ale soucasnych 425 ks nasysleneho SK by mi melo stacit ke zdarnemu dokonceni, takze vidle do hnoje urcite nehazu ;)
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Zatím to vidím tak, že napřed nasbírám 528 šneků a obsadím všechny pokojíčky v tulihotelu - a podle toho, co vypadne, se rozhodnu, jak dál....
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    SK mám 1384, takže by stačit mělo na celou akci ... zítra dopoledne (tedy spíše v poledne) vytáhnu slepice, kukačky a papouchy a uvidíme jak se pak tulidomek pochlapí ;)
     
  6. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym..chcela by som sa opytat ci je toto novinka na farme,alebo mi nieco uslo??,zjavne preklepxDakcia fajn..ale nemam SK,,tak neviem co s 200ks urobim..fajn hru

    a zas tie odmeny..uff..ale dobre pre tych co nemaju tie vyrobne..a ja si budem uzivat radsej leto..a tie tajomnice ozeliem...vsetkym nech sa dari...

    Co můžeme získat:
    513600 BZ, 332000 TBZ, 424400 kr., 75x nubloní šnek, 115x parfém, 25x superhnojivo, 20x superkrmivo, 25x Zuzino superkrmivo,

     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  7. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Zdravím.

    Co se takovýchto akcí týče, při využítí BB a sice pramalou, ale i tak počítanou rpavděpodobností přeskoků se většinou pro dokončení akce vlezete do nějakých 400ks superkrmiva. Navíc přebyteční šneci se po skončení akce transformují an stejnolevelové šlechtěnce jiných zvířat, tudíž zas tak velkou ztrátu nevidím. Akci splním, jako ostatně všechny.
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    mr.lordi87 já mám na své farmě s akčním šlechtěním tu zkušenost, že to mnohem líp skáče mimo BB...a protože nepotřebuju šetřit základní zvířata, nebudu čekat na BB. Jakmile bude nasbíráno šneků na celej hotel, nasázím to tam a podle toho, co vypadne, se uvidí dál. Už se mi stalo, že mi při akčním šlechtění vypadli všichni mutanti v jednom hotelovém turnusu :p
     
  9. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Začína byť táto hra čím ďalej tým viac zaujímavejšia, akcie zábavnejšie a nápadivejšia. Nepôjdem vari ani na dovolenku, bez PC. Ešte treba predávať SK aby sa v pohode šľachtilo a je to v suchu (u nás stále prší).
     
  10. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Akce se mi líbí, určitě jí zkusim :)
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  11. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    krakoramaja - Také bych si vybrala jen to nejnutnější pro stonek. Uvidíme až ta šnečí mimozemská akce začne a pak se rozhodnu. Jinak ta animace je úžasná :) takové křížené zvíře by nám mohlo vypadávat z nových zvěřinců xD
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak nevím.. 290 ks superkrmiva mi asi na tu akci stačit nebude, že??

    Tykadlo - brrr.. takové křížené zvíře radši neee!!!
    Ezzra - taky jsem se dívala na to "Zuzino superkrmivo", že je to něco nového :)

    Matlafous 123 - mě to ani tak nezajímá, na čem ti autoři jedou.. od té doby, co změnili grafiku zvířat na ty s velkýma očima...
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  13. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Co takhle do odměn jednu vrtačku :p Každý po ní touží ;)
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Každou akci jsem plnila, také tuto zkusím, pokud bude pravda, že z každého kurníku vypadne šnek, tak budu mít zase čím nakrmit nenažrané anakondy a šneci budou připravené na šlechtění, ale mám ho málo SK, budu potřebovat akci na SK a ta si myslím, že bude a že taky bude BB. Tak pojďme čekat na naše známé z vesmíru! Pěkný zbytek svátečního dne!;););)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to četla několikrát a jsem drobet zmatená :D ... z chlívků a stájí je zaručený 1 kus šnečka a z ostatního náhodné číslo. Nechám farmu tak, jak je ... na hlavní slípky a na baha papouchy. Po "malém náletu nubloních šnečků" začnu postupně likvidovat stáje z ploch - mi snad prominou :D a naskládám slepice všude, kam to půjde, krmení je dost a už se mele na prodej xD ...

    By mě zajímalo, při těch zbytcích šneků na výměnu .... se píše 20% .... se získá určitě jeden šlechtěnec z nabídky? .... i když se bude šlechtit na knop, protože SK bude potřeba hodně a asi nic nezbude :sleepy: ...
    Akce hezky vymyšlená (i s SK) ;) ... určitě ji budu dělat (i když jsem do neděle v práci).
    Tu někdo psal o nubloních vajíčkách ... jsem pochopila, že do nich dodáváme šlechtěné šneky :) ... ale jsem přišla později .. to už bylo vysvětleno :D

    A ještě něco ... jsem tentokrát zklamaná stonkem s "vesmírnou akcí" ... ovečka a prasátko to úplně zazdili. Našemu RT už došla fantazie? Si myslím, že ty stonky mám i jako památku na akce, kde je vidět o co jde :D ... no tady to vypadá, jako hrátky na farmě.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mam dotaz na modiky: Budou ty vesmirne potvory v kategorii "zvirata" a "slechtenci" tzn. maji danou protihodnotu a pujdou dodavat do ukolu typu "zverinec"? Diky!

    nezmarka.cz Co nam zbyva:)... ovsem pokud to bude zvire, nesnazte se pak, kdyz vam zdarma litaji peceni holubi primo do .... z nebe ;)

    EDIT: Uz jsem nasla:
    nubloni: 400
    zeleny: 2.400
    modry: 6.700
    ruzovy: 22.000
    zluty: 69.000
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj matlafous123,
    to bohužel nevíme, po začátku akce si to můžeš zjistit.
     
    dana9494 a Margziam tohle ocenili.
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    matlafous123 mě by spíš zajímalo, nakolik se budou nubloni mydlit s fotbalovým finále, avizovaným na pátek.....protože jestli to bude zase pěstovačka s růžema a sbírání gumíčků na výrobu balonů....tak to bude opravdu zajímavé....


    EDIT: to jsem četla taky, ale jeden tady nikdy neví - a přinejmenším hrozí další padátko....
     
    Naposledy upraveno: 6/7/16
    dana9494 a matlafous123 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    čarodějka007 Je to sice jen na urovni drbu, ale cetla jsem, ze pestovat by se nemelo 8) a udajne by snad tentokrat mely byt jednotlive zapasy na cas...
     
    tondak1985 tohle ocenil(a).
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Na trhu jedna jediná nabídka krmiva pro kdákalky, takže se nebudu flákat a budu zásobovat trh, co to půjde ;)
    No někdo vaše slepičky musí nakrmit, že jo :DxDxD:p
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.