Přátelští vetřelci (7.7. - 13.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 6/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, akce hotová, nepřišlo mě, že by to padali nějak extra přeskoky, u šneků trochu, ale jiná zvířata bída a to jsem házela namátkově co mě napadlo. Hezký zbytek víkendu ;)
     
  2. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Konečně hotovo, tentokrát jsem byla a jsem totálně bez SK. Neměla jsem možnost pořídit PSC, tak to bylo více adrenalinové.
     
    evainfo, Tulinko a petaM2001 tohle ocenili.
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    hm mám hotovo už dávno,ale je to postavené na hlavu,předminulou akci sem nedodělala neb chyběla padátka asi 200 ks a nyní nevím k čemu mi bude 2000 nublonů navíc??ach joo :p
     
  4. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    • Prosím necituj príspevok pod ktorý píšeš.
    *odstránená zbytočná citácia*
    papulice ked na to prídeš k čomu ti budu, daj mi prosím vedieť :) lebo aj ja to rieším :(
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/7/16
    papulice, charlie.b46 a petaM2001 tohle ocenili.
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    To děvčata ani nijak řešit nemusíte. Po akci budou vyměněny jako obvykle bývají měněné akční kytky a padátka. Jo a abych nezapomněla, píšou to na první stránce.
     
  6. papulice

    papulice Veterán fóra

    ale to my víme,jen si děláme legraci :D
     
  7. L.herečka

    L.herečka Zelenáč fóra

    • Záměrné podávání nepravdivých informací z multiúčtu
    A viete papulice,že budú vymenené za dvojnásobok ako píšu na prvej strane:D?
    Tak táto hra nemala chybu, hlavne tie vyskakovačky to bola nádhera, z každého chlieviku jeden modrý votrelec. To by bola nádhera, keby to bolo tak pri každej akcii.
     
    Matinnka tohle ocenil(a).
  8. LumixM

    LumixM Zelenáč fóra

    zdravím. chci se zeptat na jednu věc,moc sem nepatří ale nevím kde to řešit, chci chovat pandy červené ale nevím kde je koupit sehnat atd. poradí mě nekdo? nikde je nemám v nabídce podle dosažených levelů. díky
     
  9. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím L.herečka a můžeš ty nám sdělit, co si tu nacvičuješ za příběhy? Diskuze neslouží k tomu, aby mátla hráče a spoluhráči jim tu rvali šrouby do hlavy nesmyslnými příspěvky. Takže získáváš cenu za nepravdivé informace.
    Zdravím LumixM, červené pandy lze získat jen z tajemných stájí pro bahamaramu.

    Příjemnou hru danda

    PS: matlafous díky za link :)
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

  11. Tulinko

    Tulinko Zelenáč fóra

    • Obcházaní dříve uloženého trestu
    Tak títo votrelci neboli ako slimáci, práve naopak išli na raketový pohon, tak vyskakovali ešte dobre,že ich nebolo treba chytať.Robili konkurenciu žabkám ani tie by to nedokázali. Veľmi zaujímavá a veselá hra a o animácii ani nepíšem veľmi sa mi páčila.
     
    Matinnka tohle ocenil(a).
  12. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Z nouze jsem akci dodělala, nějaký šneky barevný nechala pro výměnu za šlechtěnce a pak se na to vykašlala. Tahle akce je dokonalou ukázkou toho, že vypadávátka můžou skákat jak vzteklý, když se RT chce - a po minulé akci, kterou jsem nedokončila právě kvůli vypadávátkům (a že jich chybělo hodně) je tohle akorát k naštvání. Takže dokončeno, víc nezájem, koupila jsem jednou SK pro kukacky a BB jak kdyby nebyl, preskok max o jednu a to jeste s velkym stestim. Slechtim uz jen proto, ze chci dodelat ty pitomy kukackovy ukoly do stonku kvuli principu a pak uz se tulidomku ani nedotknu.

    Kazdopadne akci hodnotim prumerne, dala se zvladnout naprosto v pohode a uvidime, jaky slechtenci napadaji z vymeny
     
    papulice a krutor1989 tohle ocenili.
  13. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    jupí:D
    v 96 levely som vytočila na party lístok....červené sliepky..xD

    28800 grajciarov..xD
    10 superhnojivoxD a podobné zaujímavé vytáčky
    dakujem vedeniu za úžasné darčekyxD
    gratulujem všetkým , ktorí majú vesmírne kravy v stajni
    .....:)
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    [​IMG]

    Kdyby to nechtělo klasické SK, tak bych šlechtil.
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    no ja mam zakladnich sneku 2955
     
    Martis.B a *dareba* tohle ocenili.
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Z TCH na farmě mi vyšlo:
    2x ježci (do lišty), Lanýžová farma žlutá, Barvírna žlutá, Ledňáčci a Želvy (ti 4 zůstalli na ploše)
    a na Baha:
    Červený opice, Oranžoví velbloudi, 2x Oranžový pandy a Žlutý butik s plavkami (zůstali na ploše).
    Ale ty chlívky, co mi chyběly, mi chybějí dál.. :( I když jsem ráda za vylepšení a výrobny..
    Nářadí na výrobny mám pořád málo, i když štítků na zavazadla a těch modrých flašek (nebo jak to nazvat) mám nadbytek...
    Fialových šneků už mám přes 2.000... i když slepice jsem vyměnila za déle "zrající" zvířátka a papoušky už skoro taky, protože těm došlo krmivo.. a moc často ty chlívky nesklízím...
     
    Naposledy upraveno: 12/7/16
    Martis.B, dasa1143 a evainfo tohle ocenili.
  17. dkacka

    dkacka Rádoby autor

    Akci jsem začala teprve včera, protože jsem byla v zahraničí. Prvně jsem váhala, jestli se do toho vůbec pouštět, jestli to lze stihnout. A povedlo se, právě jsem dokončila. Sice mě akce zbavila veškerého SK a parfémů, ale je hotovo. Nasadila jsem všude kukačky a slepice a šlo to samo. :D Byla to opravdu euforie, tolik jistých vypadávátek. Děkuji RT za zážitek. :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    supr krmivo není dobré dělat protože ani kupovat není sk za opravdové peníze nekupuji tak mi chybí sk na zlutého hlemíždě 2 kusy a ukoly z akcí je hard protože sk nemohu vyrábět potřebují aji zvířata krmiva -
     
  19. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Když už jsem měla stáje posazené,tak jsem je nechala i po splnění akce,teď jsem se koukla kolik mi přibylo těch fialových blázinců a málem mně to porazilo-4.147 o_OxD;)
     
    papulice, Martis.B a karbar tohle ocenili.
  20. dzitkad

    dzitkad Pisálek fóra

    vypadl někomu nějaký šlechtěnec za ty vyšlechtěný šleky? jak to vlastně zjistim?
     
    ajtyk tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.