Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Krásné ráno
    Vybrán stonek , picbedna a tři obříky v základu,ještě doberu za zbytek floreny.
    Dobrá akce i když SH lítalo,hlavně na padátka.
    Škoda,že 107 hvězd zůstává nepoužitých,dekorky vybrány všechny ,můžu poslat těm co nestihli,samo,že zadara.
     
  2. goro19

    goro19 Pilný autor

    Omlouvám se, že jsem nečetl diskuzi dozadu.
    Mám dojem, že i Tábořiště I. část má 2 kvízové otázky v jedné řadě.
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    goro19 - ahoj, ano, má
    tábořiště1.png :)
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Uf! - To jsem si oddych...:)
    Mám nakonec vše, co jsem chtěl, i když jsem to původně ani netušil.
    xD

    Jak to? Co se stalo?
    Soustředil jsem se tak moc na tu Piccolo bednu a na hvězdičkové odměny, že jsem se po zisku bedny s gustem vrhl na vyzobávání těch tajemností (když tam nic jiného zajímavého není, jak jsem si bláhově myslel)... Nebylo většího omylu!
    Nějakou souhrou osudu jsem se podíval dozadu do znalostních odměn a polil mě studený pot a krve by se ve mně nedořezal - ony tam jsou Obrovské stromy!
    Tak jsem se jal dál a dál pěstovat a doufat v dostatečný přísun skútrů... až jsem nakonec získal Super obrovský strom za 200 (?), pak i ten Zuzin obrovský strom - rovněž za 200 (?) a dokonce mi zbylo na 2x 5 florenů (2x po 15 (?))...
    Ani jsem zprvu raději nepočítal, kolik SH a ZH mě to stálo, ani kolik jsem toho nakonec napěstoval, ale nakonec mi to nedalo a "podělím se o tu radost" - když odečtu ten jeden darovaný pokus, 135+135-2=268, 268/2=134 her, tj. 134*600=80 400 ks akční, a 134*35=4690 skútrů...
    Ale stálo to za to (kdybych tušil ty obr stromy na konci, nemusel jsem se tak honit, stejně z tajemností bývá většinou velký pšouk).
    Děkuji pěkně za ty dary... a jdu se připravit na další akci.;)

    PS:
    A to jsem ještě včera omylem na Divokou louku zasel, zalil a pohnojil místo akční plodiny - řeřichu! No a zjistil jsem to pochopitelně až během sklizně Hlavní a následně Divoké louky...
     
  5. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Podařilo se mi vypěstovat na 115 miniher. Hrála jsem jen Pobřeží, to mi připadalo přehlednější než Tábořiště.
    Stříbrňáků mi ještě přes 100 ks zbylo - počet odměn byl vůči hvězdičkovým mincím dost nevyrovnaný. Mám pikolku, základní obr vrtulkový strom a obr SH XL - oba mi chyběly do páru. Za zbytek jsem vzala dvě dekorky s vysokým BZ a floreny. Na to, že poslední dobou mám starostí nad hlavu a čas na farmu příliš není, jsem s výsledkem moc spokojená.
     
  6. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Kde zjistím, kolik jsem odehrála miniher? Je někde nějaké počitadlo?
    Anebo z počtu získaných hvězdičkových mincí?

    EDIT:
    Oki, takže jo... 74 her
    Odměny: obrovský strom Zuzi vrtulky (základní), bedna piccolo, floreny, vrtulky, nakonec ještě nálepku

    Nakonec jo, docela spokojená
     
    Naposledy upraveno: 2/5/23
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    k.vitek - ahoj, počítadlo není, ale podle hvězdičkových mincí - za každou odehranou část deskové hry získáme 2 hvězdičkové mince ;)
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Málokdy plním akci až do posledního dne, tady ale bylo pořád o co hrát, podmínky k tomu taky byly, tak proč ne.
    Skončila jsem takto [​IMG] a vybrala jsem vše, co jsem chtěla a i něco málo nad plán. Chválím, že se dalo vybrat za vědomostní body do nuly. Akce za mě povedená a tím, že jsem hrála až do teď, tak jako bonus mám po dlouhé době i přípravu na zítra, tak aspoň ušetřím pár SH, které by padly na padátka :D
    Gratuluji všem, kterým se povedlo dosáhnout vytyčeného cíle a zítra na startu na letišti, tak zatím....;)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, nevím, kolik jsem toho odehrála, ale řádek mám a všechny dekorace navíc (komu chybí, napište při O&D). Za těch 9 hvězdičkových mincí už není co koupit. Za vědomostní body jsem sosala dekorace s vysokým výnosem, body zbyly tři, padátek 250 a akčního plevele 561 ks, to naštve xD Za vědomostní body bych těch dekorací asi měla víc, jenže jsem si, já blbaňa, nezapsala, co která dává, a protože jsem se před třičtvrtě hodinou vrátila z práce, nebyl čas hledat. Sklidila jsem farmu, odehrála poslední dvě kompletní minihry u mořského vlka a zakoupila floreny a vrtulky. To se hodí vždycky...
     
  10. 007lala

    007lala Pilný autor

    Uff, tak to bylo o fous. Poslední obr strom, který jsem chtěla, zakoupen v čase 21:58:p
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm
    Taky sem asi toho krapet napěstoval!:wuerg:
    Vybráno z krámu: Nálepka,Zuzin strom i s upgradem , Super obrovský i s upgradem, bedna piccolo a 1x TS na baha.:)
     
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Docela se zadařilo-stonek,obr.stromy(vrtule,sh.základy),2x piccola(florenovník.křeččí past),10fl..
     
  13. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    tuto akciu som zial nedokoncila. skolila ma choroba a ja som styri dni prelezala. som zapla hru len na denny bonus... ale zas musim pochvalit vyvojarov, akciovu plodinu mi z poli dali prec a ja som sa s tym nemusela babrat :D
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Já se hlásím o cink,cink,cink a samozřejmě něco novějšího pošlu na oplátku.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.