Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím z krámu vybráno:
    [​IMG]
    Dumám,kolik asi novějších hráčů,nějakej ten stromek z krámu pořídí!:cry:
    Ještě vyberu bednu piccolo a chtěl bych upgrade Super obrovského stromu.
    No, uvidíme.
     
  2. Danča142010

    Danča142010 Pisálek fóra

    jdu se zeptat...aktivoval 2 jacky..co to je? diky za info...


    ***Odstraněna zbytečná citace celého příspěvku - Dave Lister***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/4/23
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  3. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  4. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ahojte, 1 obrstromček už rastie, ešte druhý by som k nemu chcel a pikolku tiež. Ešte mi chýbajú padátka. Prosím skúsených, chryzantému je možné okamžite zbierať? Mám vianočku a nevinnosť v slotoch, runu na strome, zušľachtenie Láska k SH +25% v skleníku. Ďakujem.
    kaolín11, ďakujem. Matematicky mi to vychádza 100%(60+5+10+25), ale na poliach mi chýba hodinka :) . Asi je v tom nejaký háčik.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/23
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Richards76
    Musíš mít ještě řádek.Nebo si počkej na dekoraci ze sezóny!;)
     
  6. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Stále som len na pizzeria 1-2 a čo ako sa dostať na Táborák či Pobrežie
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Háček je v tom, že bonus ze skleníku se počítá až ze součtu všech ostatních bonusů. A 25% ze 75% je 18,75%. Tudíž bez řádku máš celkem 93,75%. S řádkem nebo dekorkou na 5% už je základ 80% a se skleníkem to vyjde přesně na 100%.
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Musíte kliknout na některou z těchto postav, ke každé postavě je jiný herní plán (tábořiště - medvěd na konci, pobřeží - námořník) ;)
    [​IMG]

    Edit: [Rosomák] není zač, ať se daří :)
     
    Naposledy upraveno: 28/4/23
  9. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    dinoalesi : Aha, moc děkuji :D
     
    -Jara05-, bačkora85 a dinoalesi tohle ocenili.
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Zatím vybráno toto + všechny podivuhodnosti na deskách. Odehráno 137her:music:
    [​IMG]
    Teď už jedu jen tak zlehýnka a vyberu ještě nějaké ty podivuhodnosti. U stromů se spokojím se základem ;)
    Všem přeji krásný večer a ještě lepší víkend :)
     
  11. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Tak z piccolky z tajemného políčka se mi vyklubala květinová melodie....inu potěšila :)

    @tronaldo55 o jaký herní plán jde? Smím-li se zeptat.
     
    Naposledy upraveno: 28/4/23
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Sheron11
    Pokud se ptáš na herní plán kde jdou 2vědomostí za sebou tak to je
    Pobřeží - 1.část pole č.13 a 17
    Taky ho hraju ;)
     
  13. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

  14. Danča142010

    Danča142010 Pisálek fóra

    moc moc díky,...toho znám :-D
     
    Helena1313 a Peto121 tohle ocenili.
  15. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    kde máte umiestneného Jacka? Jedného som našla, mám ho na ploche Choď do majáku. Kde si ho mám dať, aby som mala +2ks.
    Inak mám zatiaľ len 88 kvízových bodov a 42 mincí, to pestujem každé 4,20 hod. okrem noci. Ide to pomaly. KŠ mi nič nedáva, pretočila som cez 130 lístkov a iba jedenkrát +1 na 6 hodín. O bonuse 100%, 200% môžem snívať, tie som nemala dlho, mesiac možno viac .... a to točím stále.
    držím palce tým, ktorým to ide bez bonusov, nech dáme čo najviac :)
    vám rýchlikom gratulujem.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj minnie30, bonus dekrace Jackův dárek (+) působí na všechny plochy, takže s ní není třeba hýbat. Vlastně pokud by jsi to udělala, tak přijdeš právě o náplně (bonusy). Aby jsi mohla využít bonus, tak dekorace musí mít (+), tedy nevypotřebovaná.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    Dave Lister ďakujem za odpoveď, keďže ho mám už dlho, pravdepodobne bonusy boli vyčerpané, teraz dáva body. Takže , aby som mohla mať bonusy, treba mať nového Jacka?
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30, pokud máš dekoraci bez (+) na konci názvu, tak už je vypotřebovaná a je potřeba získat novou dekoraci, která má aktivní náplně.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Z piccolky za nahrané body vzešel geniální multitasking,tak pokračujeme v jízdě, uvidí se, co ještě nahraju.
     
  20. hansicek

    hansicek Expert fóra

    o14:00 bude spustená akcia na nový jackpot na kolese nestastia, tak ked niekto planuje tocit kolesom kvoli bonusom do stodoly, mal by sa poponahlat, lebo so spustenim tejto akcie sa sanca vytočiť bonus zisku do stodoly zmení z malej na takmer žiadnu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.