Přátelé na tahu (26.4. - 2.5.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/4/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Přátelé na tahu ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 26.4.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 2.5.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Tak hurá na to ...
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    zaujímavé!! Nové hracie plány!
     
  3. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky nerozumím, padátko skútr ale do mlýna potřebujeme batoh
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    beriem piccolo, SH strom a vrtuľkový strom oboje len základy. To je 480 vedomostných bodov a to máme 72 000 akčnej a 4200 padátiek za predpokladu, že vždy stupneme na otazku a vždy ju zodpovieme správne. Musím povedať, že oproti minulej akcii kde šlo získať len 1 sh strom kde ma to stálo asi 130 000 akčnej je toto oveľa ľahšie.
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mzeleznikova, již opraveno, díky za postřeh 8)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu jako do každé a deskové hry mám tady ráda.Tak snad se bude dařit.
     
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojky, deskovku mám ráda, odměny jsou fajn, řádek se sklízí každý den, tak není zbytí, jde se do akce :D jen škoda, že zítra začnu až večer, takže budu mít co dohánět :oops:
    Prima zábavu a hodně štěstí nám všem ;)
     
  8. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Do akce půjdu, alespoň ji zkusím. Vypadá zajímavě. Opět pro mě novinka, ale to pro mě budou asi všechny akce po nějakou dobu xD
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Další možnost jak získat obříky vítám a spokojím se i se základem :music:
     
  10. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,tak jsem to spočítala-na stonek je potřeba umlet 37+1dostaneme,to je 22200ks karet+1295padátek,na základ 1 obr.stromu je potřeba 50 odpovědí za 4body.
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Deskovky mám moc ráda a dlouho už nebyly. Chci řádek a ideálně i nějaký ten stromek. Uvidíme, jak to půjde. Snad KŠ konečně bude přát a pustí nějaký bonus.
    PS: Díky za výpočty.
     
  12. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Také děkuji za výpočty...byla jsem kdysi zvyklá na farmsčot,ale ten už není k dispozici bohužel,ale byl to dobrý prográmek.
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sheron11, to je dobrý pomocník. Zkus stáhnout odtud a vyzkoušej. >>ZDE<<




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Konečně aspoň nějaké lepší odměny:D
     
  15. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Děkuji, staženo a funguje
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sheron11, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, do akce se samozřejmě pustím, akorát ty obr stromy jsou pro mně vzdálené, neb na paměť nemám buňky, ať se daří všem, kdo do akce jde.
     
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, do akce se pustím, ale cíl si vytyčím až jak mi to půjde, nemíním se stresovat předem. Všem co do toho jdou přeji hodně štěstí ve hře
     
  19. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Obr stromy jsou výzva jak hrom. Ale obávám se, že pro mě nedosažitelná. Ale tak uvidíme. Zkusím...
     
  20. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce jdu určitě, jako obvykle ;). Deskové hry mám ráda :). Cílem je získat 100% stonek a určitě budu chtít vyzobat i nějaké ty odměny, které se mi líbí. Uvidíme, jak to půjde ;).
    Přeji všem, kdo se do akce pustí, ať získají to, po čem touží a ať se daří. Přeji vám fajn hru ;). Hezké odpoledne všem :)
    P.S. hanči54, také děkuji za výpočty ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.