Přástkové noci (30.11. - 6.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ašada01

  ašada01 Polobůh fóra

  Podle mne je chyba, že se rostliny nedodávají na přeskáčku. Bez bonusů je napěstování první rostliny hodně zdlouhavé a hra je tím pádem demotivující. Mohu se jen těšit, že další dodávky už půjdou rychleji, protože rostlinky budu mít z větší části napěstované. Ještě mi chybí cca 1500 bodláků, 2000 čajokvětů a 5000 dortokvětů, takže bych to měla v pohodě stihnout.
  Zpomalení mě nejvíc zdržuje ráno při sklizni řádků a dekorek, než se načtou všechny plochy. Ruční sklizeň dekorek jsem musela vzdát úplně, to bylo nehratelné. Přes den už je to lepší, i když pomalejší.
   
 2. Ciri13

  Ciri13 Hrabě fóra

  Dobré ráno, mám hotovo. KŠ budu velebit až do konce roku. 8) Padlo 100 % a +1 na 6 hodin. Tak se to sypalo. Deky padaly také slušně. Aby ne, když je taková zima.
  Čtu pravidelně diskusi, takže jsem velmi vděčná za upozornění ohledně nákupu stonku za ozubené mince. Toto se mi zdá docela nešťastné. Hráči jsou zvyklí, že si musí koupit oboje nebo že jsou dekorace 2x (jednou stonek a jednou na plochu). Také někdy nakupuji prvně dekorace a pak stonek. I když osobně nákupy provádím, až mám veškerou potřebnou měnu - sama si počítám potřebné množství. Věřím, že se najde spousta těch, kteří koupí dekorace, ale budou bez stonku.
  Nešťastné bylo i časování plodin - tři různé doby sklizně.
  Ale už je to za mnou, tak jsem happy, jak tři grepy. 8)
  Na počítači mi farma jede v poho (občas se vyskytne kytkotočení, ale nic tragického). Horší to je na telefonu. :p
   
 3. jana151049

  jana151049 Baron fóra

  Mě do dokončení osmého dílku chybí 52 rostlin,jde to pomalu,protože na kole "neštěstí "ze 100 točení ani jeden bonus.ještě,že hra končí za 3 dny,lezu jako šnek.
   
 4. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Mno, ještě nemám ani třetinu potřebného množství akčního plevele. V pátek jsem šla na odpolední, vrátila jsem se v sobotu ráno, páč ta, co měla jít na noční, nepřišla. Odsloužila jsem si šestnáctku na detašovaném pracovišti bez přístupu. Sklizně fuč, přihlášení fuč, počítala jsem s večerním návratem domů. Včerejšek jsem víceméně prospala. Co už. Dostala jsem volno na zítra, za ten pátek,; tož se budu snažit. Když nebude spolupracovat vehikl, povolám do služby Jacky. Když už jsem se do toho pustila, tož to nevzdám :)
   
 5. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Ahojky - ještě mi chybí asi 1000 konviček, nějaký ten bodlák na koše a kolem 5 táců dortíků. Kolo na na mě akorát hází mračno, ale bonus - no fuj, to bys toho mnoho chtěl. Jacka mám než jednoho, takže šetřím jak mohu, ale včera jsem ho pustil - když jsou v provozu 3 pole. Sklizeň orientuji dle bodláku - hnůj a voda 3.58. Na mladších jsem chytil 100 pro a ještě jsem na K nechtě pustil Jacka( urodil se v zátoce a já si ještě nezvykl...) , tak tam se blížím k finiši. Kolo škádlím denně, ale včera akorát +1 na E. Co už...
  Jsem zvyklý ráno sklízet v pořadí: Kubík, kalendář, fazole, parky a po té mýtina, divá a hlavní. Pak Baha. Ale občas mě to po sklizní dekorek na ostrově hodí do procent - to už dám F5. Kdo má čekat, až se ta procenta 3 x otočí. V práci už tuhle proceduru nedělám, jen fofrem sklidím akční a dále se věnuji klientele. Díky tomu, jak je připojení pomalejší, tak mi přestávka nestačila. Někdy si říkám, jestli za to nemůže počasíčko + zvýšená spotřeba energie a tudíž je v provozu spousta rušících elementů. Ale to je jen domněnka laika.
  Gratulka všem, kdož své zdroje nešetří a jsou už za vodou. :)Já si akci pomaloučku polehoučku dodělám, však už je mi takřka 1000 let, tak kam ten spěch;):p
   
 6. fany2020

  fany2020 Hrabě fóra

  Ahojky, tak jsem se trochu do akce pustila, ale jen na prvních 5 úkolů, další na mýtině, ty už nedělám, neb jí skoro nikdy nebourám, vybrala jsem si SH, SK, a vrtulky, na co mi stačily penízky, jinak, kdo vše splnil, veliká gratulace, mně stačilo, to co jsem si nahrála.
   
 7. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Hotovo i přes šnečí pohyb. Taky jsem měl mýtinu zastavěnou dekoracemi a obr stromy, ale pomocníci zbourali a po akci postavili, na tom není nic složitého, ba naopak, po splnění jsem mýtinu uspořádal jinak a přehledněji.
  Opakovaná připomínka: Dejte si pozor v obchodě, první kupte stonek. Dekorace dostanete v akci. Zbydou mince na 2 dekorace (kdo by chtěl) nebo na drobnosti.
   
 8. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Vehikl spolupracuje, dal dvakrát 100%, snad budu mít dnes hotovo, pokud nezaspím nějakou sklizeň.
  Je to fajn, protože mi pískli od zítra zase detašované pracoviště až do konce týdne, Kdyby bylo jednodušší najít práci, tak se na to vytento...
  Co už. Hlavně že nemám kovida ani obyčejnou chřipku a funguju v běžném režimu :) Gratuluji těm, co už mají hotovo a nám slimejšům držím pěsti :)
   
 9. INČUČUNA1959

  INČUČUNA1959 Stará škola

  Chybí mi 2000 dortokvětů a mám hotovo. Málokdy akci protáhnu do pondělí, ale KŠ mi prémie nepřihrálo, tak jedu klasicky. SH šetřím na náročnější akce, ale tato je také těžší. Všem hotovsům gratuluji.
   
 10. elen45

  elen45 Expert fóra

  hotovo - taky se mi nechce nikdy bourat vše na mýtině, ale nakonec je to k něčemu dobré. Alespoň to tam vyměním a doplním o to čeho je ve skladu málo. Obr stromů mám 12 a ty 4 dny to nijak zvlášť neovlivní. taky jsem si udělala místo a vyndala 12 piccollo, tak uvidím co se vyklube : a je to skvělé 3x kouzelný klobouk, 2x věčný lov, 1x květ. melodie, 1x kytice, 2x plácni červa, 1x plav. zábava a 2x vílí hor. pramen, dalších 8 piccolínů jsem vyndala - 2x křeččí past, 1 Florenovník, 2x plácni červa, 1 medvědí kámoš, 1 festival sv., 1x geniální multi...
   
  Naposledy upraveno: 4/12/23
 11. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Od večera, díky bonusům, hotovo. Na plochách zvěřina, musím doplnit po Dožínkách vypleněnou stodolu.
  Těm, co ještě bojují s akčním plevelem a pajdátkama držím pěsti pro štěstí, to pude, ještě je 42 hodin do konce :)
   
 12. pavelpg

  pavelpg Pisálek fóra

  a kde získám 2160 ozubených mincí, když postupy ve hře na úplný stonek lze získat pouze 1460
   
  Helena1313 tohle ocenil(a).
 13. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  pavelpg - ahoj, potřebuješ pouze 1110 mincí na řadu na stonku. Dekorace do stonku získáš při plnění úkolů - viz FAQ k akci
  Hezké odpoledne
   
  Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
 14. dasa1143

  dasa1143 Ikona fóra

  Od 10do 15 mi nešla farma-restart xkrát znovu přihlášení taky-bonusy v háji,to by ani nevadilo ale chybí mi padátka a dortokvět na poslední ůkol.Snad to zvládnu pokud půjde farma:p;)
  Zase stojím:cry::mad:
   
  Naposledy upraveno: 5/12/23
  Helena1313, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
 15. Borek51

  Borek51 Rádoby autor

  a jsem bez stonku, koupil jsem dekorace
   
 16. I3ajk0

  I3ajk0 Pisálek fóra

  Ahoj všichni,
  konečně :oops: akce dokončena. Vyskočila mi i poslední 3 vyskakovátka, ale až dnes ráno ... s přehršlí dalších ;).

  P.S.: Při této akci Příjemná deka vypadávala jako z "chlupatý deky"
   
 17. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

  Škoda, doporučuji víc číst (pozorněji) FAQ i každý den "přelítnout" okem diskuzi. Těch příspěvku zde tolik není, když se hra seká, tak důležitá upozornění jdou snadno dohledat. Nemusíte být přihlášeni do hry, když chcete jít na Fórum.
   
  bačkora85, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
 18. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Hned na začátku akce jsem si říkal,že určitě někdo zakoupí dekorace za mince a pak mu budou chybět mince na stonek.:cry:
  Opravdu to nešlo udělat lépe a dát řádek do odměn za určitej počet splněných her ?!?:wuerg: Ukliknout se může každej!:p
   
 19. beruška-86

  beruška-86 Aktivní autor

  jo, sice potřebuji "jenom" 1110 na stonek, ale když nedokončím poslední úkol (vzhledem k tomu, že mi bude chybět cca 1200 kytek, tak ani kdybych se na hlavu stavěla, tak mi to není k ničemu).. je mi těch 1100, co mám stejně na nic
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.