Přástkové noci (30.11. - 6.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    KŠ mi zatím stávkuje Ve finále jsem ráda, protože v práci se mi na telefonu nechtěla načítat. Takže jsem se hodinu zkoušela dostat na farmu než se mi to podařilo. Takže by bonusy vyletěly oknem. Zítra ráno zkusím znovu, když ne, zatřepu stodolou a on nějaký bonus vypadne.
    Jen je naprd, že tři plodiny a každá má jinou dobu růstu. Dosti nepraktické.
    Hezký zasněžený podvečer.
     
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    V Unity mi to fakt nejede tak přepnu na klienta a kromě čekání na načtení hlavní plochy funguje vše docela dobře.Cukroví skoro hotové tak jsem se teprve teď pustila do akce.Času je dost tak snad to dotáhnu do konce:)počkám na tu delší a sklidím najednou,je čas;)
     
  3. goro19

    goro19 Pilný autor

    Dave Lister
    Ono se to ani jinak hrát nedá než jak popisuješ, nic nového. Dodal bych ještě, že procenta se načítají i při odchodu z plochy
    na jinou plochu. Nejhorší je aktivace bonusů ze spižírny. Na všechno musím kliknout i 3x, než je moje volba akceptována.
    A mnoho dalšího. Určitě to u mě netrvá 10 - 15 minut. Zasmál jsem se, když jsem nemohl farmu ani zavřít. Také se načítala procenta.
    Potěšilo mě jen to, že prý nejsme v tom sami. Už jsem se začínal bát, že je chyba ve mně.
    Kytka2001
    Rozhodně nemyslím, že jste privilegovaní. Nepřekrucoval bych. Možná by bylo za této situace vhodnější a ohleduplnější, kdyby se tu nikdo nechlubil, že už má hotovo. Jak píše irísek1960 nad námi, bere to chuť do hry. A já dodávám, že to nepřináší ani naději a ani optimismus.
    Naštěstí tuto akci nedělám, ale i tak mě farmaření přestává bavit.
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Přeji pěkné odpoledne.
    Akce hotová. Za chvíli mi končí bonusy z KŠ, tak co je potřeba posbírám a farmu vrátím do původního stavu.
    Když jsem akci plnila, znovu jsem si přečetla příspěvek č.28 od Dave Lister a jela podle něj (díky).
    Mějte se fajn ;)
     
  5. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Do akce jsem se nepustila.
    Naštěstí. To by mi totiž dnes ráno, kdy jsem s pomalostí Farmeramy bojovala kolem 6. hod. 40 minut, kleplo... spustila jsem bonusy, ale nevyužila, protože jsem nebyla schopná sklidit, zasít...
    (hraju hru v Edge. Nic jiného mi majitel notebooku neumožní. 1 běžný prohlížeč.)
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já říkala, že to pude ;)
    šlus.png
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    goro19, psal jsem to proto, že by postup mohl někomu pomoci. Tak tedy zřejmě nebyl příspěvek určen pro tebe ;).


    Madulka_cz: není zač 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Bezva taj.stromy - 3x tekoma,2x borovice štětinatá a zakřivený strom.To mě potom hra fakt baví !
     
    burds tohle ocenil(a).
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Dave Lister, ahoj. Mám RAM 16 GB a stejně to nestačí. Hra se pomalu načítá. Hlavně větev a tržiště. To je na tom nejhůře. Myslím si, že problém bude jinde. Chci říct, že si vážím Vaší práce a že se snažíte, ale zároveň chápu nářky hráčů, kteří nemají výkonný PC a supr připojení.
    Ať vás síla provází na všech cestách.
    [/QUOTE]
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Hra je sice trochu pomalejší, ale i tak hlásím hotovo :music:
    [​IMG]
     
  11. burds

    burds Titán fóra

    Odpoledne hotovo.Nečekala jsem že to tak brzy zvládnu
     
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Hlásim,že dnes večer nemám a ani nebudem mať hotovo. Akciu nerobím.Len som sa chcel pochváliť. 8)
     
  13. papulice

    papulice Veterán fóra

    asi jsem bl.. ale v akci v odměnách 1460 mincí a za stonek a dekorky dám 2160?
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    papulice: Dekorace si za mince kupovat nemusíš, máš je z akce.
    V diskuzi bylo i upozornění.
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) Peto121 ani ja nerobim tuto akciu ,nepresvedcili ma ani upravy , ktore boli dodatocne spravene ;)
     
  16. wikky29

    wikky29 Pisálek fóra

    Hezké sobotní odpoledne. Gratuluji všem, co mají hotovo. Mně se to asi tentokrát nepovede..... je to pomalé, seká se to....... Remzův jarmark nejde hrát vůbec.... koupit floreny ? to si můžu nechat zdát.... načítá můj tan, načítá můj tan......možná ještě ještě teď....Farmerama je moje největší odreagování, ale už je to fakt šílené a podle informací zde to jen tak neskončí....Ach jo!!!!-.--.--.-:(:(:(
     
  17. stadole

    stadole Aktivní autor

    Ahoj farmáři,tak se mi povedl opravdu pěkný kousek....mám koupené dekorky...ale ne stonek....tak asi jsem hralá zbytečně. Nedá se to nějak napravit? Asi ne....ach jo...špatně jsem si přečetla zadání....
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stadole - ahoj, bohužel, s tím se nic dělat nedá. Počet ozubených mincí je omezený :)
    Hezký večer
     
    burds a -Jara05- tohle ocenili.
  19. stadole

    stadole Aktivní autor

    Děkuji za odpvěď......
     
    -Jara05- a Skali tohle ocenili.
  20. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Pre tých čo vám to ide pomaly.Skúste reštartovať,vymazať historiu.Trvá sa nalogovať 3-4 minúty ale potom to už ide bez problémov.A mám RAM iba 8GB.
     
    -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.