Přástkové noci (30.11. - 6.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký den vespolek, mám k tomu jen 3 věci :
    - kytek na pěstování se mi zdá docela dost - chtělo by to ubrat :p
    - stonek fajn, jen co z toho, když za měsíc vypadnou 2 bedny (od každé) a např. piccolku nacházím až v té 100-té - takže jako jo, ale chtělo by to zkrátit dobu zrání :p
    - ta třetí je spíš dotaz - opravdu bude padátko padat na hlavní louce nebo zaúřadoval šotek?

    [​IMG]
    Hodně štěstí všem ;)
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ráda by si zahrála tuto akci,ovšem farma se tak pomalu načítá,že mě opravdu neba:(
    Už se i v Alpách vše zpomalilo:sleepy:
     
    Naposledy upraveno: 29/11/23
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Obr stromek jsem ještě z bedny nedostala :sleepy: a kung fu tygr je opravdu jednou za čas a potřebuji kolem 100 beden na pikolku
     
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, dle podkladů co jsme dostali je to tak. Šotek přijde u něčeho jiného 8)
    upload_2023-11-29_15-6-42.png
    upload_2023-11-29_15-7-0.png


    Jinak samozřejmě do akce jdu, tenhle řádek musím mít. A tím bych chtěl jen upozornit, že získané ozubené mince nevyjdou na všechny hlavní odměny, tedy dekorky a řádek. Proto vybírejte pečlivě, aby ten kdo cílí na řádek koupil dekorace a nakonec zjistil že už mu na něj nevyjdou mince. Potřebné dekorace do stonku se dají získat plněním úkolů v akčním okně.


    EDIT: dinoalesi - není zač 8) Můžeme zkusit napsat do zpětné vazby :music:

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 29/11/23
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vzhledem k pečení cukroví,peču i dcerám, tuto akci si nechám ujít.Bude první za 12 let hraní .Často váhám ale tentokrát jsem rozhodnutá. Všem, kdo akci nevynechá, přeji ať hra frčí bez závadxDxD
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Dave Lister
    Díky moc za prověření, tak ještě to chce zapojit vodopády, ať to máme kompletní xD;)
    A taky díky za upozornění na ozubené mince, dobré vědět:)
     
  7. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Ahoj,
    chápu dobře, že stonek je za mince?
    Takže když chci stonek, tak už skoro žádné odměny nemůžu vybrat, protože mi na ně nezbyde.
    No odměny tentokrát nic moc, tak ještě rozmyslím, jestli do akce půjdu.
    Všem kdo jdou přeji hodně štěstí.
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Ledvinka01, ano jak uvedeno ve FAQ k akci stonek je jen za ozubené mince. Pokud ti jde o stonek, tak je potřeba splnit celou akci, tam získáš dekorace do řádku a ten následně zakoupit v herním obchodě. Za zbytek mincí si pak vybereš jiné odměny. Také lze v obchodě uplatnit přebytečná padátka pokud je budeš mít a něco si za ně zakoupit.

    EDIT: Informaci jsem doplnil do FAQ.

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 29/11/23
  9. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezký večer, do akce jdu. Jen plochy k pěstování se mi moc nelíbí...
     
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Do akce nejdu protože šnečí farmu při akci fakt nechci a nemíním se u toho rozčilovat ,farma má sloužit k odpočinku aspoň pro mě a bedny klidně oželím , obrstromky mě ještě z bedny nikdy nevypadly a tygří bedna je něco podobného,aktivace stonku k smíchu a plochy na pěstování mě taky vadí.
    Ale ani to bych tak neřešila jako ,že farma nejede a oprava zřejmě v nedohlednu.

    A to do toho ještě flákli jarmark?
    A mají všech pět pohromadě? No jo blíží se Vánoční svátky a musí se vydělat na prémie i kdyby farma ukazovala jen křepčící vovce a plný kolečko hnoje .
     
    Naposledy upraveno: 30/11/23
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný podvečer.
    Hlásím, akce se zúčastním.. Děkuji dinoalesi + Dave Lister za informace a upozornění. Pro mě je lepší napsat takový nejdůležitější výcuc :). V dlouhých manuálech se ztrácím. :sleepy:Ale zase docela ráda čtu příspěvky, postupy k akcím.:p Ale co nejraději čtu, to jsou příspěvky typu .... hotovo a já třeba teprve rozpěstovávám.:D
    Každopádně jsem si dala na hlavní a divokou laskavec. V mém lvl je již zpřístupněn, takže pěstuji ;)
    Kdo do akce jde.... nechť se práce daří ;)
     
  12. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tentokrát vynechám a Obr stromy nebudu bourat. Z těch akcí jsem nějaká vyčerpaná.
     
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, není to malinko přehnaný s těma plodinami,vypadá to že poprvé vynechám, stejně mě to nešlape jak má,su rýd že něco udělaám a ještě do akce no nevím,
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Tato akce začne zítra ve 14,00 a deskové hry končí zítra ve 22,00 tak nevím co budu hrát. Hlavní louka je na oboje. Potřebuji ještě hodně limonád.
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  15. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    No nevím,mýtinu bourám nerada,počty jsou docela vysoké a vzhledem k tomu že se ještě dost často jenom točí kytka a farma pořádně nefunguje budu zítra hodně na vážkách. :sleepy:
     
    tony13257 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    To je v pohodě, klidně můžeš hrát oboje, ono to spolu koreluje, z téhle akce na hlavní louce padají jen padátka, takže můžeš na ní pěstovat co chceš ;)
     
  17. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    Že řady na stonku jsou čím dál méně kvalitní - budiž - ale 320 hodin - to už opravdu zkouší hráče na MORÁL ... ;o))
     
    tony13257 tohle ocenil(a).
  18. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jako vždy. Začnu. A pravděpodobně jako poslední dobou často, nedokončímxD
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Mě ještě za celou dobu žádný strom nepadl...

    Ahoj! Tak nevím...Akce normálně nevynechávám,ale rozbourat všechny plochy se mi tedy moc nechce.Řádek by nebyl marný,ale ta aktivace...:sleepy:;)

    ***sloučeny příspěvky - multipost
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak tentokrát vynechám taky. Hra mi víc nejde jak jde. Snažím se dojet deskovky - ve chvílí, kdy mi má vyskočit otázka se mi kousne celá hra. Je to na chocholouška xDxD
    Takže všem kteří se do akce pustí přeji pevné nervy a ať se daří.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.