Přástkové noci (30.11. - 6.12.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Přástkové noci ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 30.11.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 6.12.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak pojďme na to.......
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dávám opět pauzu, mýtinu nebourám ;)
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Výběrem ploch pro akční rostliny mě teda nepotěšíli. Díky prémiu je lehce obnovím, ale jen nerada dávám pauzu obříkům, dožínky je pěkně zdecimovaly. Uvidím, zda padátka budou padat stejně mizerně jako teď, když to bude lepší, dám obříky na chvíli na divošku.
     
  4. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Teda jako že dělám každou (i nic neříkající) akci tak se mi do této ani v nejmenším nechce. Různě roztahané po celé farmě, mýtinu bych musela bourat a to nemluvím o odměnách....samé tajemné, ze kterých budou zase mandlovníky a oranžový bobři a jiné podobné do lišty. A stonek?...aktivace za 320.00 hodin !!!.....a to jsem ještě nepočítala, kolik toho bude. Když už takhle "čarují" tak alespoň padátka by mohla být i z chlévů.
     
  5. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    No paráda, myslela jsem si, že to bude pohodová akce, ale toto, kromě vodopádů všechny plochy, 3 rostliny, stonek s aktivací 2x do měsíce. Potřebuji oddych před Vánocemi, tak v tomhle nejedu. Ale vám ostatním, kdo do akce půjdete, přeji, ať se daří. Pěkný den všem.
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    urcite do akcie nejdem , vadi mi cas na stonke
    hviezd mam [​IMG] , rubanisko neburam
    kto sa do toho pusti - prajem uspesne ukoncenie akcie ;)
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Do akce jdu i když tedy čas aktivace stonku je hroznej o_O
     
  8. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,tak jsem to sečetla-koš 8x=bodlák-4480+deka-952.,dodávky-bodlák 15665.,čajokvět 9925.,dortokvět 13395.Opraveno a díky.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/23
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    hanči54
    Mám to stejně, jen těch čajokvětů mi vyšlo o 10ks méně. To se ale v tom množství stejně ztratí xD
     
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce jdu, není jinak možná... jen ty hvězdičky kdyby šlo nějak proměnit za něco užitečnějšího...:D
    [​IMG]
    Ještě chvíli a budu moci zaplnit druhý Strom moudrosti... on není žádný druhý?xD
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,s radosťou vynechám.Keby sa pestovalo ešte aj na akčnej ploche a Pri vodopádoch,tak by som možno plnil,ale len na štyroch plochách,to ma nebavý.8)
     
  12. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Do tohoto současného čurbesu s farmou ještě tato náročná akce + Renzo k tomu? To už snad je na Chocholouška.
    Hvězdičky nechci ani kdyby byly jednou za rok.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, snad konečně trochu oddychu od akcí, raději se zkusím zaměřit na splnění nějakého úkolu v družstvu, mám jich tam hafo nedodělaných, kdo do akce jde, přeji hodně úspěchů.
     
  14. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj,tak opět vynechávám.Já mýtinu bourat nebudu.Mám tam obří stromy a zvěřince,arboreta,výrobnu.A vůbec se mi nechce.Peču na vánoce.xD;)xD
     
  15. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu, jako do každé ... nevynechávám ;). Stonek se mi líbí, ale aktivace je opravdu dlouhá :(. Nu což, nevadí, já zítra na startu budu ;). Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří.

    hanči54 .... děkuji za výpočty ;):)
    Hezkou středu všem a ahoj :)
     
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Jako vždy do akce půjdu, pěstování do zásoby mne netlačí chodit na farmeramu. Takto zkusím pár úkolů splnit, každá odměna dobrá.
     
  17. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    můj strom má 30 540, na něco si asi zapomněl
     
  18. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Já do akce určitě jdu. Řádek s bednami, ze kterých mohou padnout obrstromky a Piccola se neodmítá. ;)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Přesně tak,zrovna jsem to chtěl napsat!;)Tuhletu bedýnku jsme měli doposud jen v odměnách!
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    kaolín11
    Ze řádků máme už obě ;)
    [​IMG]
    Jen ty časy aktivace jsou tam lepší :sleepy:
    Jinak střádám a otvírat budu až 24.12.2023 :p
    [​IMG] a pak se pochlubím kolik obr. stromů padlo :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.