Ovocný trh / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Tak je akce do 18.6, nebo do 19.6.? Máte tam dvě data...
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - zdravím,

    Začátek akce: 17.6.2022 v 10:00 hod.
    Konec akce: 18.6.2022 ve 22:00 hod.

    PS:
    devatenáctého nikde nevidím, můžeš mě nasměrovat ?
    Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 17/6/22
    lacrima, Pitrýsek47 a sabma411 tohle ocenili.
  3. kutilka70

    kutilka70 Ikona fóra

    Ahoj. Nějak mi z kouzelného stromu nic nepadá :eek:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70 - ahoj, njn, příště třeba padat zase může :)

    Edit: Ve FAQ je už tedy možnost zisku z kouzelného stromu odebrána.
    Hezký večer
     
    Naposledy upraveno: 12/8/22
  5. rosnička007

    rosnička007 Mistr fóra

    Je potřeba zase nasbírat nějaké rama mince do rama obchodu.Něco si přilepšit.Takže jdu do ovocného trhu.
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Ikona fóra

    Ahoj. Také jsem využila Ovocný trh, jelikož mám velkou spotřebu Ramamincí ;)
     
  7. tafrob2001

    tafrob2001 Zelenáč fóra

    • Prosím nepiš více příspěvků pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij volbu Upravit - Dave Lister
    Vůbec jsem nevěděl,:eek:Farmerama umí překvapit:),už je pozdě:wuerg:xD.

    Super vědět;),před nějakou dobou jsem si koupil žábu, nemohl jsem ji najít>:(.


    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/4/23
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tafrob2001 alias beruska177, pokud jsi si jistý, že jsi nějaký předmět zakoupil a nemůžeš ho najít, požádej herní podporu o prověření účtu.

    Také je zde zakázáno používat více identit.


    EDIT: Příspěvek jsem obnovil, aby to nevypadalo, že trpím samomluvou.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 8/4/23
    lacrima a -Jara05- tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Při odesílání dárků,jsem náhodou narazil na akci Ovocný trh.Tahle akce se nám vrací s železnou pravidelností a já marně dumám o výhodnosti této taškařice.Rama krámek vypadá jak po nájezdu kobylek.Ani nejsou schopni odstranit vykoupené věci,které jsem pořizoval kdysi v pravěku! No možná je to i úmyslně,aby obchod nevypadal tak vykradený! Jó kde sou ty časy,když byly v krámu zvířata,stromečky z TS!:cry:
    Vzkaz pro RT: Prosím z atraktivnit akci a vymazat vykoupené věci z obchodu a poté obchod obohatit!;)