Ovocný trh (9.6. - 11.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Nejdříve jsem myslel, že zastromuji, ale vzhledem k tomu ,že bude děsivka a tam používám MJS a taky mincí mám relativně dost (i když jich není nikdy dost) tak tentokrát vynechám. Chci si hrát trochu podle svého a ne podle striktního diktátu RT. Jsem zvědavý na dvě věci - jak bude fungovat kouzelný strom, když bude dávat dvě věci (nepamatuji si, že to tak někdy bylo, ale taky můžu mít HOSIP) a dále kolik toho vypadne z arboreta. Uvidíme kolik bude stížností.
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Baroland, nerozumíš tomu dobře :)
    danda
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Myslím, že mince od Opičí královny mi stačí. Raději budu pěstovat rostliny do expertních stálých úkolů, než mi zase tento plán (získat z nich hodně BZ) naruší zase nějaká pěstovací akce...
     
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, mincí pro mé skromné potřeby dost. Ovšem, co kdyby... Tak něco plodů pustím, kdyby by se zkazily.
     
  5. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Také nevím jestli se toho zúčastním moc toho ve stodole nemám už a hlavně co chtěj dodávat kusů ve družstvu tak je to mazec furt jen dodávat všude miliony věcí zaprvé není čas to pěstovat nebo chovat je tu neustále samé úkoly a málo prostoru na sázení atd. A také se chodí do práce a nemá možnost každý se juknout na farmu v práci takže nevím jestli to pomalu jistě neukončím a nebo budu hrát už jen tak.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) si myslím, že touto akcí se zalátává volný čas, abychom neusnuli na vavřínech - hlavně po královně a taky jsou dovolené ... no přesto jsem stále ve střehu ;) co kdyby se náhodou ukázalo něco supr nového v mincovně? ... či boční úmysl který netušíme? Akcičku nejedu, ale budu sledovat z vrcholku palmy ostřím pohledem xD
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Co napadá v padátkách tak to tam dám. Nic víc investovat nebudu.

    Nebude li to na nic stačiti, můžou si odměny víte kam strčiti.
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Já sem věděl,že mě nějakej CHM opraví...ještě abych tak mátl nováčky,že áno ? Danče to hold nedalo...:inlove:
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Ani v poslední ovocné akci jsem nepustila moc ze stodoly, ani kvůli mincím a natož nyní nebudu sypat o nic více, když jsou zásoby od Královny :p Tak jsem si říkala, že zasadím stromy ale ta Děsivka do toho.. ikdyž z ní taky nic moc nestihnu.. ale i teď mi běži MJS - po tom týdnu zvířecím jsem potřebovala změnu a naháním kopretiny do úkolu - bude ještě 14hod aktivní, tak ji využiju i na ranní sklizeň. Tím pádem musí stačit stromy o okrajích a třeba toho bude i na jednu celou dodávku :D

    bropyk taky hořím zvědavostí, jak to s těmi kouzelnými stromy bude nakonec :music: ale mám pocit, že v minulosti se minimálně jednou stalo, že dávaly 2 různá padátka.. něco se mi honí hlavou, jestli to nebyly termosky a k tomu něco dalšího.
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Jasně, že mi to nedalo :D nenechám si tu v diskuzi mystifikovat hráče, ne? Znáš mě
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Taky se nezúčastním,královna mě rozmazlila,takže se budu válet a číst a občas mrknu,co se děje.
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Budu jen dorovnavat to co napada, mam vsude stromy, takze uplne bez vyznamu to nebude... je jasny, ze kdyby byla akce pres hranu mesice a dali tam nove/aktualizovane nabidky k nakupu, melo by to vetsi smysl...
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ovocný trh mě nijak neomezuje ani v pěstování "miliónů" kusů plodin do expert. úkolů
    a ani při odpočinku po náročných akcích. Když ovoce dodám, bude to jen ze zásob a to zázračné,
    co napadá ze stromů, co mám stále na ploše. Tropických plodů žádná škoda není, banány se
    stejně kazí rychle, zato mince na hromádce se nezkazí nikdy.
    :DxD
    Mít finanční rezervu se podle mě určitě vyplácí. Čert totiž nikdy nespí.
    :D
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Jak říká Mikeš - finanční rezerva nezaškodí.
    Sklidil jsem stromy,dostal 38 padátek,strčil je babce zaječici a hned mám 2 (slovy dvě ) FM. Můžu klidně spát,sem zabezpečen.
    8)
    Bude-li to takto pokračovat až do konce hry mám na 6 SH,nebo 3ks ZH v obchodě.

    EDIT: Zapoměl jsem sklidit ještě jednu plochu na Baha,tak abych nebyl napaden za mystifikaci,mám celkem 3 FM a na většinu čtvrté.
    To bych mohl v sobotu v obchodě dosáhnout i na 5 volných zatočení + 1 ZH.
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
  15. martas1991

    martas1991 Perspektivní autor

    Stromy sklizený a zázračný ovoce nikde :( :cry: Už jsem ho našla, přímo ve hře :)
     
    Naposledy upraveno: 9/6/17
  16. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Po sklizni stromů na dvou plochách mám 52 kousků zázračného ovoce. Opravdové terno. :)
     
  17. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Mám nepříjemný pocit, že se protihodnota dalšího úkolu navyšuje o procenta z předcházejícího nikoli z prvního.
    deMentos
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  18. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    nějaka tabulečka v jakém poradí optimalně dodávat - tak jak mimule by nebyla (mne se to nějak nechce počitat)
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak já měla po sklizni jen 41 ovoce, tak jsem ho té koze dala, ještě s trohou mého, celem za 72 tisíc a dostala jsem jenom 3 mince, myslím, že tímto tahle akce pro mne končí, plundrovat stodolu pro tak málo mincí se nevyplatí.
     
    KOLENO1970, skalara.v a Helena1313 tohle ocenili.
  20. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tato akce jde mimo mne je to úplně nesmysl dát po královně mince když jich má každý dost a odměny o těch ani nemluvím tedy nepíšu stromy prodám nebo budu syslovat ;););).
     
    Xenie6161, Helena1313 a -Kuteno- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.