Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já si koupila po jednom stromku, páč jsem je ještě neměla,a ten svůj vytoužený Kouzelný stromešek. Končím. Jablek myslím 45, uvidím co napadá a pak je tam naházím.
     
  2. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...tak po dlouhé době slušná nalejvárna: stodola skoro prázdná, ale 5O florénů a 110 SK doma!!
     
  3. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Tak já jsem si opět špatně přečetla o co jde.Na plochách stromy skoro žádné nemám nasázené,ale nevadí.Ve stodole mám něco napěstováno tak to vyměním za mince a potřebuji hoóóóódně moc získat SK protože mi po minulé akci nezůstalo vůbec nic.;)
     
  4. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojky. Tak mám 300 Farmářských mincí a zatím jsem se nerozhodla co s nimi. :) Jestli třeba ještě plenit stodolu dál, a pořídit chybějící kouzelný stromek...
     
  5. tomasbures

    tomasbures Pisálek fóra

    Dobré ráno farmáři :)

    50 zlatých banánků doma, skoro dvě hodiny jsem to ládoval než jsem dostal 1200 mincí. Na začátku jsem měl ve stodole jen osm kousků. Myš zavařená, stodola prázdná ale mám už všechny produkty na baha. :D
     
  6. oliverkai24

    oliverkai24 Pisálek fóra

    ahoj nějak jsem nepochopila,jak tam mám naládovat ta padátka.
     
    milostivas, myš59 a babina51 tohle ocenili.
  7. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Ahoj, padátka jsou v bahaplodech a dodávají se jako jiné ovoce.
     
  8. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Zatím mám 500 mincí. Můj cíl je 50 banánů a kvůli němu klidně nechám ve stodole zásobu jen po 100 kusech a krejcarové konto snížím na polovinu (tj. na cca 50 mega). Stejně to asi stačit nebude, ale cíl je cíl, tak holt budou příště.
    Mám to jako s Renzem. Tam jsem vybrala jen dráčka a o ostatní nestojím.
     
  9. oliverkai24

    oliverkai24 Pisálek fóra

    díky,moje chyba jela jsem rovnou dolu na nejvyšší
     
    milostivas, myš59 a babina51 tohle ocenili.
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Nadarmo sa neříká Líná huba,holé neštěstí....Stačí se ozvat a - pajda zařídí :p(díííík)
    Suma sumárum,90 peněz jsem měl,31 jakeštakeš dal dohromady (a nehodlám dát ani kadlátku navíc,sám mám málo!),koupil jsem 60SK a akci opustil. Ovoce jako protihodnota bude potřebnější někde jinde.
    PS - Myslíte,že Pracovitá huba,chlupaté štestí,by se mohlo ujmout ? xD
     
  11. epesy

    epesy Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat - nepochopila jsem na co mi jsou ty "kytky" . co vyskakují při sklizni stromů. Díky. Epesy
     
  12. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Cože se dělá s padátky? Nějak to nechápu :(
     
  13. medved222

    medved222 Analytik fóra

    epesy, jana.zape, to vypadátko dodáváte jako normální plody na tom ovocném trhu, má to protihodnotu 400.
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    přemýšlela jsem a nakonec jsem si vybrala kouzelný strom ,5 banánů a 20 KS, Zůstalo mi 6,tak nevím zda do konce akce ještě něco hodím...uvidíme ,pravil slepý a šel na němý film...
     
  15. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Za mě super akce, plodu stromu mam dost cca od každého 20 000- 25 000 kousku takže se háže jedna báseň, doma mam už 50 florenu a pomocníky na sklizení urody no a jdem házet :)
     
  16. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Ať se dívám jak se dívám, nikde nevidím možnost vypadátko použít, asi mám před očima mhu , že to nevidím, všude se mě nabízí jen farmářská mince .......................................... už jsem to objevila , děkuji :)
     
  17. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z recyklomatu som mal 50 mincí, teraz som získal ďalších 75 a tak som si poriadil 60 SK. :) To je pre mňa pre tentokrát všetko.
     
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Mám kouzelný strom a ještě bych chtěla Sk. Myslím, že to zvládnu. Chci se zeptat, jestli bude nějaký bonusový kód za včerejšek. První úrodu jsem sklízela až večer.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám 500 mincí a chtěla bych 1200. Nějak mne to nebaví to tam házet, tak s tím ještě bude práce. Nic vyzvedávat nebudu, mince nechám. Buď bude na ZB, bo nevím, kolik jich bude třeba na rozšíření bahamy, nebo bude 10 měsíců SK po 60. Kdybych ty plody prodala, co se chystám tam naházet, to by bylo KR na vyšší šlechtěnce
     
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Evoku mám stejný problém, nebaví mě u toho sedět a ládovat protihodnoty dokola. Mám jasno, popadnu jenom SK, 80ks není k zahození, každý kus se počítá. Navíc ve šlechtících akcích jsou odměny typu párty zatočení, ZB celkem často takže smetu touhle odměnou možná i odměny budoucí. Pokud má být nálet na bahamu, nevím nesleduji a nepídím se už nikde od doby co to jeden vytrvalec vzdal a hodně infa dodával tak mám momentálně 346 banánů, na něco to snad stačit bude. Za párty se vytočím maximálně já, TS dostanu v budoucích odměnách a když dostanu prd nemusím litovat reálu, za 50 florenů se moc nerozšoupnu a na ZB nemám klikací odvahu a asi ani stodolu, nechci skončit s holou prckou. Takže beru SK, bez něho si v některých akcích neuprdnu a můžu získat všechno co je tady k mání kromě modrásku. Toho bych brala. Dost mi vadí že ovoce vyskakuje jenom ze stromů a nezobrazí se ale to už bylo i minule a moc to neskáče, protihodnota je na poměr kusů mizerná. Zatím je do konce akce dost času ale pokud hrozí útok na hru jako včera tak bych to měla vybrat co nejdřív. Hlavně že když je nezabezpečeno je tu bezpečno to mě uklidňuje. Vidět to na bance tak tam ani nepáchnu, netroufla bych si. Čus a pěkný víkend všem co to nevzdávají. Martina

    badaji řekla bych že maximálně na 5ks ovoce víc od kompenzací fakt nečekej, byla bys zklamaná. Nakonec řeknou že je to naše vina protože ve stejnou dobu chtěl každý plenit stodolu a tudíž si za to můžeme sami.

    jana.zacpe je ve stodole normálně u plodů stromů, víc dole schované.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.