Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. grusovav55

    grusovav55 Pisálek fóra

    děkuji
     
    milostivas a hruštinka69 tohle ocenili.
  2. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Mám zatím 5x ZB a 60x SK a dál ,no uvidím.
    FA96....BAHA312
     
    tomaskomiska a milostivas tohle ocenili.
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mě to vyhazuje co vám ?přesněji hlásilo to chybu servru ted najedu na 25 procent a odhlásí mě to
     
  4. domirej

    domirej Zelenáč fóra

    mám to to samé
     
  5. slootr

    slootr Baron fóra

    petaM2001: Chyba není u tebe, mi to dělá to stejný
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ok jdu vařit káve snad to spravěj
     
    milostivas a kytka50 tohle ocenili.
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Petronax - Bedna je pod bednou a vázičkou...
    Něco jsem udělal a jak jsem četl orákula, tak koupím ZB a SK se holt bude mlít a mlít a mlít.
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj evicka435,
    akční ovoce najdeš mezi plody stromů.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  9. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    no nic tak snad do sklizně stromů co mám asi za 2,5 hodiny se bude dát přihlásit .... ani IE ani GCH se nedostane přes 26%
     
  10. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    chcem sa opýtat, fungujú tu aj obrie stromy?:):inlove:
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  11. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Tohle je ale divná akce. Se zázračným ovocem se žádný zázrak nekonal, vypadlo asi 40. A teď čekat do zítra, než stromy vydají plody. Dodávám plody z Baha, mají větší hodnotu a mám jich hodně. Ale nějak mě irituje, jak ti "stánkaři" chtějí pořád víc a dávají stejně. A kromě 50 ZB mě v tom obchodě nic nebere, ale zase tolik těch mincí nenadělám. Tak nevím. Asi nebudu pokračovat.

    Asi jsou nějaké problémy, ale u mne zatím ne. Tak až vám to půjde, tak se dobře bavte :D
     
    Naposledy upraveno: 9/2/17
  12. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pořád čekám (protože se nedá přihlásit) takže mám nula vypadávátek.
    Počkám ještě hodinku a pak už na farmu nebudu mít čas.

    Samozřejmě za vzniklé komplikace požaduji kompenzaci ve výši :
    - 1 Fl. za každou hodinu co se nejde přihlásit
    - 10 mincí do farmakrámku
    - 10 SK
    - 10 SH
    - 5x tajemnou sazeničku
    - 1y růžový chlívek dle vlastního výběru.

    Doufám že se tato situace vyřeší co nejdříve, neboť hrozí silné poškození nervové soustavy hráče.
    Mám hysterák !!
     
  13. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak akci asi moc nejedu neboť když se dívám co je za kolik např. kouzelný strom za 500 a z jednoho velkého vkladu naházím tolik ovoce a vypadne jen 8 mincí tak pá pá něco málo se pokusím opět v poslední době je to čím dál na..nic velebnosti:mad:. Nestojí to tam házet ...:cry:Janča
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem sklidil svou jedinou plochu s XXL stromy (naštěstí těsně před plánovanou sklizní se mi podařilo se na Chrome přihlásit). Výsledek 18 akčních vyskakovátek je celkem OK.
    Co s tím následně udělám, ještě uvidím.
    Teď jsem se vrhl na testování, jak je to s tím problematickým přihlašováním. Výsledkem je zjištění, že přes Chrome se mi opakovaně daří přihlásit, zatímco přes Edge nebo IE mě to opakovaně při 26% odhlásí.
     
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mě se nedaří přihlásit ani přes Chrome.
    Ani mi to nezačne načítat a hned mě to hodí jako odhlášeného (v podstatě během vteřinky)

    Než se mi podařilo dostat se na fórum, absolvoval jsem asi 12 pokusů o přihlášení a rychlé srolování na spodní starnu prohlížeče abych hodně rychle kliknul na ikonu "fórum"
     
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Není to málo? xD Když si uvědomím, že mi všechno zelené na farmě shnije, bo jsem se nemohl dneska přihlásit, Kubík se upláče žalem, že jsem ho opustil, a přeruší se mi tak nekonečná řada denních přihlášení... :wuerg::wuerg::cry::sleepy:
    Přidávám se k hysteráku!!!;)

    P.S.: GCH mi taktéž nejede...
     
  17. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Jedu před chrom, ani jsem si nevšimla, že jsou nějaké problémy (a to jsem se asi před dvěma hodinama přihlašovala). A mě akce baví, stejně mám Bahamu plnou stromů kvůli bodům, tak ty hromady plodů vyměním za něco užitečného.
     
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Mně nejde ani firefox, ani chrom, ani čerstvě nainstalovaná Opera, jsem tu přes mobil v Puffinu. A ten jde instalovat na pc?
     
  19. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    Neporadit mi Bezejmenný, tak si ani nemůžu postěžovat vykoplo mě to a nejde přihlásit jen do26% a taky jedu v chromu asi dostali strach že jim vše vyberem
     
    milostivas a hruštinka69 tohle ocenili.
  20. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem plenila stodolu,vzala 50FL a SK a tím končím,zase příště;)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.