Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Krutíbrkohimlhergot ....... včera jsem předělal celou farmu.

    Letmé pročtení mě přesvědčilo o tom že dodám párkrát na nejmenší protihodnotu a počkám si na jinou akci kde si naskrblím mince do Rama krámku.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    FLorenovník nie je až taká "bomba", 1 florénik[​IMG] za 24 hod :music:, ale aj tak by som ho chcela:p
     
  3. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Ale proč bys to nenapsal stokrát? Učitelka tě to nenaučila? Bart Simpson by se toho nebál! Jen to sem piš, jinak se mi bude po těch hodnotných informacích hodně stýskat :D
     
  4. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    • no pár minci zarobím,ale žiadna sláva však uvidíme ,budem sa snažiť o banány
     
  5. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zúčastnit se - nezúčastnit se? To je oč tu běží... Plundrovat, neplundrovat? Prodávat, neprodávat? A teď, babčo, raď!!!
    SK a ZB lákají...
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Plundrovat :D Dyť by ti to shnilo ;)
    Hurá, oproti loňsku se můžou dodávat i bahaplody :D A nějaké to kouzelné jabko taky určitě vypadne -teda těm, co budou mít zasazené stromy, bo karafiáty jsou tentokrát naprd xD- jsem zvědavá, kolik tu bude stížností, že to z dlouhodobek nepadá o_O
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    A já bych chtěl Frňákovník.... protože podle nosa poznáš kosa ,-) No a co říct k akci..... je to útok ,-)
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Casey27: v německu nevědí co je to frňáko_O, natož frňákovník:D
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Chlapi, a Topánkovník?xD vraj číslo nohy rozhodujexD
    javorovka na AR [​IMG]
     
  10. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    z předchozí tabulky vyplývá,že na 96 ks mincí bude potřeba 3 570 600 BP. poděleno nejvyšší baha ovocem (pitomba+gojí-444 BP),vychází mě potřeba 6 886 ks tohoto ovoce.
    Na 1200 BZ,abych si mohl pořídit 50 ZB (to nejdražší), tedy budu potřebovat 86 000 pitomb v ceně cca 51 000 000 Kr.
    To maj vymakaný..nebo vymakovaný ??
     
  11. iDavis

    iDavis Baron fóra

    anickamalirka, vďaka za tabuľku, je dosť užitočná. :)

    Mám pomerne bohaté zásoby plodov na farme aj na bahe, takže sa určite zapojím. A hlavná vec čo ma na tomto teší je, že zase nepridali nové stromy ale len zopakovali tie z minulého trhu, ktoré si vlastne dodnes nenašli využitie. Mám z nich len jeden, tamaryšek a ich cena na trhu je tak smiešna, že si tie plody naozaj radšej nakúpim. Takže určite neutratím tie mince za stromy, je tam mnoho užitočnejších vecí, napríklad SK.. ;)
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Farmu nebudu předělávat, nějaký stromek tam je, co napadá to napadá, něco vymetu ze stodoly, aby to to tam neshnilo a nějaký ten penízek přibyde, tak budu skrblit a nakupovat v obchodě bude někdy příště.;););)
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Mám 5 ploch jenom stromků a ještě mi jich dost zůstalo v liště.
    Teda i tím stavitelem to trvalo dlouho jak blázen.

    Mimochodem, nevím proč to dělají tak složitě. Stačilo by udělat akci ve stylu "metříku" a nemusel bych klikat 385x na 3 různé varianty.
    Připadá mi že si RT určilo jako cíl pro tento rok, vyprázdnění stodol hráčů.
     
  14. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Mám málo mincí, vybrala jsem minule 60ks + 20ks SK. To byla si poslední dávka v takovém nadměrném množství, paběrkovat po pár kusech je trapárna ale kdo chce a nevadí mu dát za balík SK tak samozřejmě že je mu to jedno. Nové stromky mám od minulé akce už v řádu tisíců po nich nejdu. Budu škudlit, není tam nic co bych potřebovala a tak si počkám jako u Renza rok než si slavnostně půjdu pro floreny nebo stromek a ceny mi těsně před tím změní. Jestli budou na farmě převládat šlechtící akce tak se neúčastním, udržení hry ráda nechám na jiných....kdo nemá stromečky pro něho akce fajn, mají dost vysokou protihodnotu a dva jsou i hezky udělané vzhledově. Nápady došly, motto množ to sype je evidentní. Tak smůla pro mě, počkám si na akce kde dostanu za odměnu fusky a možná nějaké tajemno, jak jsem ho nechtěla tak to začíná být TOP odměna. Sousedce se v tajemnu daří, dostala jsem od ní v OD růžové koně. Tato akce se obejde bez tlaků na finance, není to super? Je, akorát že se mi nechtějí dávat stromky, mám jich dost ale celou farmu ne, nějak mě to nemotivuje když vím že za to nic nebudu mít. Jdu si dál točit rajčata ať je co mlít. Čau a chtělo by to nějaký silný slovo, od h mi chybí. P bych dodala já. Stejně nechápu systém banováni, co projde jednomu dalším 10 ne.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/17
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    A opět je tady ovocný trh, naposledy se na něm obchodovalo vloni 7.7.2016, nabídka stromů zůstala stejná, takže z tohoto úhlu pohledu pro mě nic zajímavého, snad jen pro pár mincí posledních, které mi zbývají pro nákup některé z komodit, kterých mám skoro tolik jako pověstného šafránu, tam něco vhodím. Za možnost dodávat i Baha plody stromů jsem rád, nějako se mi to povaluje ve stodole - takže poklidím. ;)xD
    Jó, florenovník by se hodil. A stejně jak jako super-obrovský strom, ultra-obrovský strom či Zuzin obrovský strom a možná i některé z produktových stromů.
    Ty první tři jsem nějak zasklil v dobách, kdy je bylo možné získat a mít je dnes, to by bylo žůžo.;)xDxD
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dalo by se zjistit co je to "OBDOBÍ" jak je to dlouhý časový úsek, když s ním máme pracovat ;)
     
  17. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, období měl být kalendářní měsíc, změna měla být vždy prvního, ale tentokrát jim to nějak nevyšlo :), příště už to snad bude ok :). Jen by mohlo být teda víc možností jak získat mince :).
     
  18. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak já nevím, posledně byla výhodnější řada, kde šlo získat naráz nejvíce mincí, ale teď mi to připadá, že je výhodnější ta řada po jedné minci, když si spočítám kolik je potřeba např. v pátém stupni, tak u jedné mince potřebujeme 24 000, u tří 82 800 - tj.27600 za minci, u osmi mincí - 246 400 - tj. 30 800 za minci, tak nevím jestli to počítám správně!?:sleepy::p a té tabulce u Aničky bohužel vůbec nerozumím
     
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky mambo,
    první, třetí a pátý sloupec je pořadí , druhý, čtvrtý a šestý protihodnota v přepočtu na jednu minci
    např.
    5x vyměníš mince na malém (1-5 pozice), pak 2x mince za středním (6-7 pozice), následuje malá (8 pozice) atd.

    čili je to drobný návod jak měnit, aby jsi měnila za "nejnižší" možné protihodnoty ;) popř písni holoubka, můžu ti to rozepsat dopodrobna :)
     
  20. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Jen abychom nedopadli jak v té pohádce
    dědček měnil,měnil až vyměnil... :oops:,no přátelé a co mu zbylo? Jen ta babka ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.