Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Anickamalirka, chci ti ještě jednou poděkovat za tvou bezvadně zpracovanou tabulku, moc mi pomohla. (Velmi mi tu chybí smajl s palcem nahoru.) V akci jsem se pohybovala opatrně, nebyla jsem o víkendu doma a na zásoby jsem se rozhodla být opatrnější, protože jsem je ještě nedávno dávala do sklizňového poháru a jsou teprve ve stádiu budování, ale díky téhle geniální tabulce byl stále přehled, vykoupila jsem si 160 mincí, které zatím nechávám v úvahách, kam je směřovat. Nebýt tabulky, sama bych neměla čas to propočíst a určitě bych vyházela plody neorganizovaněji a s menším ziskem - děkuji :inlove:.
     
  2. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    myslim ze kompenzacia za predcasne ukoncenie by mohla byt moznost to dorobit teda dat este aspon 1 hodinu na dokoncenie kto co chcel este dodat alebo kazdemu pripocitat spon 10 rama minci :)
     
    milostivas a tydýtková tohle ocenili.
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Sovinka, nemáš zač, hlavně že pomohla ;)
    já jsem sice schopná hodit o dožínkách 350 mega protihodnoty do sudu bez velkých okolků, ale pokud jde o dodávání do akcí, vždy hledám "nejlevnější" a nejschůdnější cestu ;)

    sama jsem vybrala asi jen 250 mincí a vyměnila jen za 60 SK, zbytek je ve stodole, za měsíc tu bude zase něco podobného, ale obávám se že na řadě jsou produkty :D nejprve ouroda z polí, teď ouroda ze stromů, no a 1+1 = 3 :D čili ouroda z chlívků asi bude následovat ;)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Tak tato akce se nepovedla... ani její začátek :( a jak dočítám fórum, ani její konec
    chjo
    vyzvedla jsem si v Rama obchodě: 60 + 20 SK, nějaké Zuzi vrtulky (nebo ty už jsem nestihla? si nic nepamatuju :p )...
    co na to říct, nějak mi akce protekla mezi prsty
     
    šebejda, milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  5. karbar

    karbar Vévoda fóra

    k.vitek z rama obchodu můžeš vybrat kdykoliv potřebuješ. Klikni na levou lištu a na košík, dostaneš se do obchodu - poslední ikona.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  6. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    Ahoj, sice trochu po akci, ale přeci,
    za mě super, i když jsem trochu vymetl stodoly,hlavně Baha, tak to jen tak tak (časově) dalo na nový Kouzelný strom, jupííí.. Konečně se zásoby hodily..J. :D;)
     
    milostivas a karbar tohle ocenili.
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Akce skončila, akční položky byly přepočteny, za feedback děkujeme a téma zavírám.
    danda
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.