Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    včera som bola celý deň na farme:music:
    tak som sa neprihlasovalao_O
    a teraz zisťujem, že bola kompenzácia:cry::wuerg::cry:
    do 19 hod.>:(
    je to nespravodlivé:wuerg:hanba je to:wuerg:prečo žgrlošia ?:eek:
    ved to vedenie nič nedá .....nič nestojí....ak by kompenzácia trvala 24 hodín:mad:
    babrem sa so stromami,8) ale chvalabohu už mám čarovný strom:music:
    piaty v poradí :D možno ešte niečo dám:)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné nedělní odpoledne. Po dlouhém rozvažování jsem šla utrácet. Koupila jsem si Fl, velké SK a 5 x po 20 ks. Utratila jsem 620 mincí, ale jsem spokojená. Zůstala mi ještě 100 a tu si nechám na příští nakupování. Snad zase bude něco, co mi udělá radost.
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 50 florenu a 5 zlatych bananu a konec, skoncil jsem na limitu 55 000 (3* a 8* u dalsich dvou), no a radeji se vic pokouset nebudu, roky stromu z baha a za par minut jsou fuc :)
     
  5. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak nakonec jsem ovocnářům nasypala do 36tis hodnoty, mincí 243 a zatím nevybírám nic z obchodu. Pokud budou potřeba banány, vezmu těch 5 za 240. 140 jich mám k dobru plus něco bude za postup, už to jde ale čím dál pomaleji.. takže mince nechávám na horší časy, podle toho, co se bude potřebovat dál, momentálně nic nepotřebuju. Hlavně se nezruinujte všichni :)))
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Vzala jsem ZB a SK,zůstatek 342 mincí na příště.
    Fa105.....BAHA331
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zásoby by díky pralesu byly, ale je zdlouhavé srovnávat vklady. Jsem na 6O tis. za vklad a mince nechávám na horší časy, nebo třeba lepší, až tam bude za ty protihodnoty i odpovídající protihodnota:music:
    Trepifajksl, chyba, ještě jsi měl několikrát napsat a to bys se divil, kolik by se našlo tetiček. Sice bys vyšel jako despota, ale Tvá neteř by byla zapezpečená na půl roku;)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/17
    anickamalirka, milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  8. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak ja som nieco nahadzal obchodnikom a zostal som na cisle 761 ramaminci. mince necham ak by trebalo zl banany tak este jedna akcia az to dorazim do tych 1200 rama/ na tych 50 zl bananov. carovny strom uz mam z minulej akcie takze uz nenahlim
     
    milostivas, hruštinka69 a skalara.v tohle ocenili.
  9. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    60 SK je můj jediný nákup v této akci. Chtěla jsem sice FL, ale snad se povede příště. Maximálně jsem použila zázračné ovoce. Nechtělo se mi plenit těch pár zásob plodů co mám ve stodole.
     
  10. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Chudáci moji tygři, ani tu svojí chilli čokoládu ke snídani nedostali, bo nebylo z čeho vařit. xD
     
    anickamalirka a milostivas tohle ocenili.
  11. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Stodola provětrána, ale ne až na dno, mincí mám 730, doposud jsem nenakupovala za ně nic, doufám že se při další akci přiblížím k cíli 50 zlatých banánů.....
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Na tu tisícovku jsem to nakonec dotáhla. Klidně bych ještě nakupovala a dodávala, ale na trhu lovit po 10 kusech, když dodávky jsou v řádech tisíců, to se mi opravdu nechce. I tak jsem ovšem spokojená, mám víc než v co jsem na začátku doufala.
    [​IMG]
     
  13. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Tato akce nemotivní.Rama obchod na dlouhé čekání než na něco nastřádáš a ceny za to nestojí
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Bunny-cz teď jsem to zkusila a akce ještě 20 minut jede, dodala jsem a mince dostala
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  15. Auvajsik

    Auvajsik Pilný autor

    No, nepotěšilo mě to v samém závěru, před dvěma hodinami mi nevyskakovalo okno na dodávání, tak jsem nad tím mávla rukou, že je čas. Zkusila jsem to teď znovu, za tři celá obnovila Farmeramu - a už mi akce zmizela z časomíry. Jinak to bylo fajn, ale tohle mi udělalo trošku čáru přes rozpočet.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  16. pracující

    pracující Pisálek fóra

    hmm 13:55 a já nemohu doplňovat ovoce. Odpočet ukazuje 5 min do konce fakt super -.-
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  17. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    Ahojte
    Asi 10 min pred koncom sa už nedalo dodávať !!! Prečo ???
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  18. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Mě akce taky skončila předčasně, ve 13:55 již nešlo dodávat. Po restartu se již neobjevila možnost vlézt do akce s dodávkou ovoce.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  19. cvrcica

    cvrcica Pisálek fóra

    měla jsem pocit , že jsem sama a nemohu dodávat , ale jak čtu tak to je to nějaká nákaza !!!!
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Hodnocení této akce. Za hodně muziky dostaneš první lekci v tanečních, čili mazurku. Tím myslím: "strhej stodolu a já po tobě hodím pár šušňů". Je to stejné, jako kdyby nám stodoly vyhořely a pojišťovny nám uhradily mizivé % z původní hodnoty. Akce se mi nelíbila, dávám ubohých 10%.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.