Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Skalárko, již jsem jí MJS poslal. Jsem přece jen strejček - dobráček(hihi).
    Koupil jsem si 5 ZB, na další jsem si vydělal mince a také na malou pohotovostní zásobičku SK. Víc už mne to nebere.
     
  2. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak žádnej kod ani kde co odkliknout jsem nenašel -bud to pište podrobně nebo nic nedávejte
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  3. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj mija.kecka, cez novinky

    [​IMG] [​IMG]
    Peknú hru prajem
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) se mi od včera nasbíralo dalších 30 mincí ... co s tím :D počkám na konec akce a ještě asi něco dokoupím, protože stodola je prázdná.
    Bonus je supr, ráno stihla i stonek s 25% a k tomu dnes "Den BZ" ... to bude zítra ráno o tři minuty a na noc dám dekorky, takže masakr jestli to nestihnu xD :p ... přeji pohodový víkend.
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    Nakonec jsem ještě něco dodal a mám 400 mincí. Doufám, že v březnu se v obchodě objeví konečně něco, co by se mi hodilo.
     
  6. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Tak zatím 656 mincí z této akce, uff. Možná dám ještě jeden velký vklad ze zbytků ve stodole, ale víc ne. Většina poliček na ovoce je vymetená, můžu začít zase hromadit. :)
     
  7. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Já mám z této akce 58mincí :wuerg: možná to bude i konečný stav, nějak mě to nevzalo..
    Naházet tam celou stodolu nechci, skončila jsem na dodávkách na 30tis protihodnoty u všech stánkařů.
    Kromě 50ZB a nějakých SK mě ani nic neláká a tak na tu hodnotu 1200 mincí se dostanu možná v další pětiletce.
     
  8. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Chtěla jsem si koupit sk za 120 mincí a mám tam vyprodáno,takže od minule se mi to neobnovilo může mi někdo poradit,hru jsem restartovala jak tu Pajda radil Barolandovi ,ale stále mám vyprodáno a pod tím 17 d,tak co s tím,myslela jsem že je to vždy jen na tu určitou akci a i si tu někdo koupil SK minule a nyní zase
    PS:zkoušela jsem se dvakrát znovu nalogovat a už tam sk mám,tak to asi chce se několikrát nalogovat a je to v pořádku sk jdu koupit
     
    Naposledy upraveno: 11/2/17
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj 1robinsonka1,

    no jo rada pro Barolanda nepůsobí na tvůj účet, bo Pajda neví, že má indiánské tance tančit i na tvém účtu. Tož, tedy prosím zkus hru obnovit teď a uvidíme zda bylo vzývání Manitůa úspěsné.
     
  10. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj Pajdo díky asi tvé indiánské tance zapůsobili a tvé vzývání Manitůa bylo úspěšné .Sk zakoupeno .Přeji hezký večer . Díky
     
  11. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Kvôli čenčovaniu na ovocnom trhu nestíham ani fórum. Mám 250 zlatých grošov a dávam stop. Niečo musí ostať aj v stodole , aj keď pokušenie je veľmi veľké.
    A bonus ? aha tak ten sa asi niekde prepadol, včera večer ešte nebol a dnes večer už nie je. :p
     
  12. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    TAK 500 mincí stačí -mohlo by být víc, ale to klikání mě nebaví chtělo by to ještě 2 postavičky na 15 a 30 mincí
     
  13. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Čauky všem a hezkou neděli. Mě to vyšlo na jednu minci do někdy příště, zruinovala jsem si bahamu na 9000 od těch nejvyšších hodnotově a mám 50 florenů + všechno SK kromě těch 5 kousků co je ve standartu. Dál už cpát nebudu, floreny jsou nad plán ale jak jsem se dala do ládování tak jsem si spočítala kolikrát musím a jela jsem jako drak. Když je z čeho, horší je to nahánět po stodole a nedat protihodnotu dohromady. SK vyzobané a červenou fixou jasně napsáno příště si trhni, do kuponu nevím jestli to má cenu strkat asi jo, úkoly v družstvu mám na kombíka bohužel udělané všechny. Takže co bude příště? Už jenom klidné syslení na modrý stromek, mám jich 13 nebo 14 po noční to nevím a ten jeden navíc unesu :). Možná ZB ale kdysi tak moc lukrativní zboží se mi omrzelo a když odemknu všechno hned není to ono (pro mě). Priorita je modrásek, mám ale i to jedno padátko navíc fakt někdy chybí a navíc je to pro mě stromek co neztrácí hodnotu ne jako tajemničky, za rok po rolinii ani pes neštěkne. Stodola poloprázdná, cíl je jasný. Jsem křeček a že jo, líp se žije s plnou lednicí než s freonem v ní. Čauky a fajn neděličku, tajemné stromky nekupuji, až se mi jich nakupí víc co nemám zajdu k vekslákovi co je nabízí v automatu. Třeba mi zabliká něco co ani nepotřebuji. Páá a mějte se krásně, počasí hnus ale doma je teplo a božský klid tak se jde spát. Martina
     
  14. trevorka

    trevorka Zelenáč fóra

    • nepiš prosím se zapnutým CAPS LOCK považuje se to za křik a špatně se to čte, nepiš do citací
    SORRY, ALE JE TO OPRAVDU BLBÁ AKCE, PROTOŽE JSEM VĚČNĚ BEZ STROMŮ, TUDIŽ NEMOHU ANI VYROBIT KRMIVO PRO ZVÍŘATA,A TED ZASE DALŠÍ AKCE...ČERNÍ PASAŽÉŘI A JAK JINAK NEŽ DODÁNÍM STROMŮ. KDO TOHLE VYMYSLEL...TO OPRAVDU NEVÍM. NO COMMENT....
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/2/17
    janibu, kristinabesinova a babina51 tohle ocenili.
  15. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěknou slunnou neděli.
    Akce na provětrání stromů s lišty dobrá.Budou nějaké plody na další akce.
     
  16. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    Stodola zasténala a zhroutila se.
     
  17. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG]
    Dávám převážně za 8 mincí, klikat po jedné je fakt otrava. Zatím jsem neutratila ani tolik, kolik jsem si povolila. Uvidím, jak půjdou ceny s blížícím se koncem dolů a určitě ještě něco přikoupím a dohážu. Mít rovnou tisícovku by bylo fajn. Ale celé to nedám, ta protihodnota už je moc vysoká. Počkám na příští nabídku k zisku ramamincí, nové sochy na Baharamě budou muset bohužel počkat.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak jsem zatím skončila u dodávání hodnoty 60 tis za jednu minci (ve všech kategoriích) a vůbec se mi nechce jet dál. Takovýho ovoce v tahu [​IMG]
    Mincí mám 640. Tak si to musím ještě rozmyslet. V obchodě zatím nevybírám.
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    I když není ve hře nic nového, stejně jsem nakonec mrkla do skladišť na Baha a tam bylo docela dost... než aby to shnilo, dodala jsem na Ovocný trh. Mám 299 mincí, nějaké byly asi i z minula. Než budu mít těch 1200 na banány, tak to chvíli potrvá. :oops:
     
  20. fialkamakamaka

    fialkamakamaka Rádoby autor

    Dodávala jsem podle skvělé tabulky od anickamalirka, díky.Teď řeším dilema, zda si pořídit ty čtyři stromy, které zatím nejsou k ničemu, pokud se nemýlím, nebo vyčkat, co bude příště.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.