Mini-akce Ovocný trh (9.2. - 13.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Ovocný trh ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 9.2. od 14:00 hod. a končí 13.2. ve 14:00 hod.

    Akce je viditelná pro hráče od 3. levelu.

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Při sklizni stromů nám bude na všech plochách vyskakovat...

    Zázračné ovoce
    [​IMG]
    Protihodnota: 400
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x zázračné ovoce.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Plody stromů.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Můžete je také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 1 FL
    [​IMG] = 40 FL
    [​IMG] = 75 FL
    [​IMG]= 100 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylé zázračné ovoce vyměněno 1 ks = 50 BZ a 50 kr.

    K plnění akce se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    Po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit
    [​IMG]

    Dodávat můžeme plody stromů z farmy i tropů a akční předmět zázračné ovoce. Jakmile dodáme veškerou požadovanou protihodnotu, úkol se resetuje, košík vyprázdní a můžeme dodávat nanovo. V 1. kole je v Malém vkladu vyžadována protihodnota 20000, ve Středním vkladu 72000 a ve Velkém vkladu 224000. Každý další úkol je náročnější, požadovaná protihodnota se navyšuje. U Malého vkladu je to vždy o 5 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 1000), u Středního vkladu o 3,75 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 2700) a u Velkého vkladu o 2,5 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 5600). Za každý Malý vklad obdržíme 1 farmářskou minci, za Střední vklad 3 mince a za Velký vklad 8 mincí. Mince můžeme následně utratit v RAMA obchodě, zavedeném do hry v rámci lednové akce Recyklomat.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    Speciální zboží
    OdměnaFarmářské minceMožno získat
    50x zlatý banán1200jednou
    80x hvězdička800jednou
    1x kouzelný strom500jednou
    50x Floreny250jednou
    10x párty lístek200jednou
    Standardní zboží
    OdměnaFarmářské minceMožno získat
    40x superhnojivo40opakovaně
    2x superhnojivo3opakovaně
    20x Zuzino superhnojivo35opakovaně
    1x Zuzino superhnojivo2opakovaně
    5x Zuzino ultrahnojivo20opakovaně
    5x superkrmivo20opakovaně
    3x ananasové pečivo35opakovaně
    pomocník stavitel (12 hod.)30opakovaně
    1x bedna s nářadím XL30opakovaně
    10x bedna s hrůzostrašnými předměty20opakovaně
    5x volné zatočení10opakovaně
    2x volné zatočení5opakovaně
    Limitované zboží
    OdměnaFarmářské minceMožno získat
    20x hvězdička400jednou v období
    5x zlatý banán240jednou v období
    60x superkrmivo120jednou v období
    120x superhnojivo110jednou v období
    1x baobab XXL150jednou v období
    1x rohovník obecný XXL150jednou v období
    1x lokvát XXL100jednou v období
    1x mišpule XXL100jednou v období
    2x kupón na pomocníky (3 hod.)100pětkrát v období
    2x párty lístek80pětkrát v období
    20x superkrmivo50pětkrát v období
    1x mrkvovo-jablečná směs50pětkrát v období
    1x hloh30dvakrát v období
    1x albízie30dvakrát v období
    1x tamaryšek30dvakrát v období
    1x drmek30dvakrát v období
     
  2. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Takže nic nového? Nevadí, nasyslím nějaké mince, SK a ZB by se hodily... Nebo počkají na příště? Každopádně něco tam hodím.
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jsou to poměrně vysoké nároky, ale Ovocný trh jsem ještě nedělala. Jako odměny byly asi ty 4 stromky, které mi chybí (albízie, tamaryšek, hloh, drmek), tak se o ně pokusím. Nepotřebuji je - zatím - ale KFC, znáte to :-D
     
  4. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    k navyšování protihodnoty... počítá se vždy ze základu nebo ze zvýšeného základu? Díky
    1. kolo 20000 PH/1 mince
    2. kolo 21000 PH/1 mince
    3. kolo 22000 PH/1 mince nebo se navýšená protihodnota o 5% zvyšuje z hodnoty druhého kola čili 22050 PH/1 mince
    Jinak akce na stromy, super mít k tomu ještě den stromů tak si mlaskám ;)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Bezva, nic, co bych potřebovala, takže můžu v klidu syslit...
     
  6. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    anickamalirka: U Malého vkladu je to vždy o 5 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 1000). Myslím, že je to napsáno dost jasně.... stále o 1000 víc a víc ,-) Ovšem druhá věc je, jak to bude po spuštění a to ti teď stejně nikdo neřekne, protože: Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry ,-)
     
  7. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    fajn, že pustili aj bahaplody, akcia na pár minút, kúpim, čo sa mi pozdáva aj nasyslím mince do foroty, keby náhodou:p
     
  8. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Hloh, Albízie, Tamaryšek a Drmek v inventáři postrádám. Akci, ve které je bylo možno získat, jsem prošvihl, takže vítám! Díky za tu možnost! Trošku se budu snažit :)

    EDIT: Kouknul jsem do stodoly a vidím tam rovných 120 mincí. Takže, i když to ještě nezačalo, hlásím hotovo!!! xD
     
    Naposledy upraveno: 8/2/17
  9. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Tak že vyplenit stodoly a nic z toho za pár šušníků za které stejně ni nepořídím za mne někdy příště ;););)..
     
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Nevím kdy byla tahle akce naposledy, ani se mi to nechce hledat, ale minule získané stromy jsou jen na okrasu ve stodole, případně v liště. Takže velkou snahu do plnění akce dávat nebudu.
    Farmářských mincí mám jen 16, asi jsem v obchodě něco nakoupila, takže uvidím, zítra, jak se mi bude chtít probrat své pracně nasyslené plody a obětovat je na ovocném trhu :)
     
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Kdyby tam alespoň dali florenovník, to by byl fičák:Djak by se všichni snažili ho získat:p
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak uvidíme, co se zadaří, něco dodám, ale nyní pěstuji tisíce kytiček na úkoly v družstvu. Stromečky mám z minule, ale je dobře, že si je mohou opatřit ti, kteří minule nestíhali. Přeji pěknou hru.;););)
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem si spočítala výhodnost dodávek a jednoznačně vítězí velký vklad.

    Kolik je potřeba protihodnoty na jednotlivé dodávky k získání stejného počtu mincí:
    mince ks
    MVSVVV
    24800 000651 600688 800
    482 088 0001 476 0001 428 000
    722 610 0002 217 600
    963 643 2003 057 600
     
  14. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dobrý den, 4.2. jsem si přes mobil koupila floreny. Byly mi peníze strženy z mobil. kreditu, ale na farmě mi připsány nebyly. Na podpoře po mě chtěly výpis z mobilu, že to bylo strženo. A teď, kdo kupujete stejným způsobem floreny - POZOR. Zjistila jsem, že mi od loňského listopadu mizí peníze někdy jednou týdně, někdy i dvakrát denně a odchází na konto nějaké firmy Dimoco czech s.r.o. Rakousko. Kontrolujte si účty. Přeji hezký den.
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    casey dík, jen jsem potřebovala ujištění ;)
    dala jsem si práci s tabulkou a pořadím dodávání, aby to vyšlo "nejlevněji",
    tak snad někomu pomůže v rozhodování ;)
    jinak mám tam přepočet vždy protihodnoty na jednu minci....​


    [​IMG]
     
  16. pavda

    pavda Zelenáč fóra

    Komu není rady,tomu není pomoci!!!Proč nepoužíváš platební metodu paysafecard je to nejlepší a nejbezpečnější,hned se Ti připíše vše co koupíš atd.......Přeji hezký den
     
  17. venndab

    venndab Pisálek fóra

    Super tabulka:D. Dík
     
  18. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    hubabuba - souhlasím s tebou, taky bych florenovník uvítala, ale to nehrozí, myslím, že RT si dodnes "rve vlasy" za svou někdejší velkorysost :)
    K akci - no nevím, nějaké mince se rozhodně pokusím získat, ale stodolu do dna si kvůli tomu nevyplením, tak uvidíme.
    Hezký den všem!

    edit: Já jsem za mince při recyklomatu nic nekoupila, a mám jich 97.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/17
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    jeden strom mi chybí z nabídky tak ho zkusím získat, ve stodole mám jen 6 krejcarů asi jsem taky něco koupila v obchodě;)
     
  20. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ať počítám, jak počítám, tak se nemůžu zbavit pocitu, že je to zase "útok na naše peněženky" ..... :p:p:p A tohle platí i pro dalších 300 akcí, ať to nemusím furt psát dokola.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.