Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    tak ja jsem vyplenila stodolu na ukol zverinec
    takze pujdu jen po novych stromkach po 2ks, tzn. potrebuju 80 minci
    takze nahazu do maleho po 6
    stredniho po 6
    a velkeho po 7
    a tim pro me akce konci
     
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Po přečtení a zjištění že se jedná pouze o sklízení stromů, jsem se rozhodl že akci zkusím.
    Hned jsem vytáhl všechny ležáky z lišty a mám 4 plochy jen stromů.

    Nechám dodávky na poslední chvilku, abych si netenčil zásoby nasyslené za mnoho let. Jak tu někdo poznamenal, tak pod určitou hranici skladovacích zásob nejdu.
     
  3. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    Tak letos jsem si řekl ,že poprvé vyzkouším dožinky-tak jsem poctivě nakupoval . zásoby mám,ale chtěl jsem se zeptat jestli si někdo nevzpomene jestli při OaD šel darovat korek nebo lípa z podobných akcí -soused začátečník nemá takové zásoby tak bych vzal o stromek víc pro něj
     
    evainfo a Drevulka tohle ocenili.
  4. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    mija.kecka korek i lípa v OaD nebyly to vím protože jsem je taky neměla pak jsem korek získala v TS a lípu ve strombole
     
    zemanka01, kutílek1929 a Drevulka tohle ocenili.
  5. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ešte by mohli spraviť to že keď nám zostanú mince tak by sa dali preniesť do ďalšej akcií.Určite by to všetci privítali.
     
  6. alunk

    alunk Aktivní autor

    Půjdu jen po nových stromech, nějaké plody mám :) Možná i něco prodám, krejcárky se hodí vždy :) Jsem ráda, že Bahaplody ne, těch mám málo :D
     
    evainfo a Drevulka tohle ocenili.
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já sice téměř vybílila stodolu, když jsem chtěla mít komplet první pohár, ale i tak to okovou metodou vypadá, že základ (1x nové stromky + různé) bych mohla získat jen ze zásob. Od zítřka jsem sice pryč, ale stále doufám v připojení ;)
    Pokud bude, tak je to pro dovolenou ideální akce - není nutné co chvíli šmejdit po farmě. A když si ještě přičtu, že napadá něco zázračných jablíček, co víc si můžu přát :)
     
  8. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawte...Tak komentáre čítam od začiatku a vidím že máte dobré prepočty ,,.Našťastie mám toho dosť tak samozrejme prvý hviezdičkovský výber bude moja milovaná nálepkaxD:p
    V nedelu si prevetrám stromy z inventáru nech mi trochen viac padátok nasype ;)
     
  9. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    pochopila jsem ale spravne, ze padatko bude skakat i ze stromu na baha?
    a jeste jedna otazka, jake mate zkusenosti, pada to lepe z XXL stromu nebo ze zakladu?
     
    bukotesko, karbar a Drevulka tohle ocenili.
  10. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Tak to sa teším, zásoba ovocia dobrá, dúfam, že aj z Baharamy, tak to je bez klikania ešte si aktivujte kombajn a máte to. Už je táto akcia za chvíľku hotová a miesto políčok tam nastúpia stromy. Tak prajem všetkým veľmi veľa mincí.
     
    blondmary a vinea05 tohle ocenili.
  11. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Drevulka,
    vzhledem k tomu, že je v úvodu psáno, že se budou dávat plody z farmy, tak tam asi těžko protlačíš bahaplody.
     
  12. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Dobře, dodání plodů pouze z farmy je tam napsáno jednoznačně, ale taky je v úvodu napsáno, že vypadávátko bude vyskakovat ze všech ploch, proto se i já připojuji k dotazu, jestli vypadávátka budou vyskakovat i na Bahamaramě?
     
  13. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Při sklizni stromů nám bude na všech plochách vyskakovat.
    Zázračné ovoce
    plati to i pro bahu???
    tak sovinka byla rychlejsi, totez zajima i me
     
    Naposledy upraveno: 2/7/16
  14. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Sovinka, martina19751,
    zázračné ovoce bude padat i na baha.
     
  15. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    bukotesko a Sovinka tohle ocenili.
  16. doben

    doben Ikona fóra

    Já jsem nad tím trochu přemýšlel a rozhodl jsem se, že vyberu všechno z kategorie různé a všechny stromky 4x. To by mělo stačit, kdyby byly plody později poťreba do úkolu.
     
  17. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    zajtra dám naich plochu stromky,mám ich v lište dosť, tak ich aspoň využijem
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  18. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    tak super akce,nové stromečky,banány moc chválím
     
  19. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Tak ještě nemám nachamtěný všechny čajové pytlíky ( chybí 150 ) a už koukám kolik stromů vysadit na zázračné ovoce , aby se stodola moc nevyprázdnila. nové stromy jsou hezké, tři od každého budou stačit a pak SK, SH .... Hodně štěstí při hře [​IMG]
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak já mám zase hodně zásob na baha a na farmě něco málo, ale na pár stromků a odměny to asi vyjde :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.