Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Medvánek: plody moře, plody lásky, plody zla.....xD A některý ovoce ja navíc zelenina - nebo naopak.... (pardon, jen mi to nedá, nechci rozpoutávat žádnou diskusi).
     
  2. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Sečteno podtrženo:
    V rámci přepočtu výhodnosti na jednotlivé počty hvězdiček se vyplatí přeskakovat a plnit všechny úrovně, ale jen do určitého místa. Tudíž mých 9 253 515 protihodnoty plodů stromů farmy bez počítání dalšího přírůstku v rámci výpadků ze stromů by mělo stačit na 4 stromy od každého a jednorázové odměny. Ještě dodám, že nejsem z tech, kteří by si toálně zplundrovali stodolu - počítám jen přebytky plodů nad hodnotu 1000ks, tedy pod tuto minimální zásobu nejdu ;)
     
  3. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Tak zásobu mám něco přes 40mil ale zatím pořád nevím, které budu dodávat .. od každého něco asi no, asi taky podle počtu, takže buď čeho je nad 20tis nebo 10tis . .mám čas na rozmyšlenou :music:8) a stromečky by mě snad stačily 2 od každého, vystačím i s 1 novinkou takže žádný hamty, pěkně poskrovnu

    a nějak mě ubývají pomeranče, švestky atd tak asi snad přikoupím tyto hodně spotřební a doženu stavy, po těch je pořád poptávka.. teď mandle za 368kr, kdoule taky povyskočila na jednou tolik.. s případným prodejem ještě vydržím, jak se to bude vyvíjet dál
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný den všem, akci zkusím a uvidím, co získám. Samozřejmě bych chtěla nové stromy aspoň po jednom kuse a SK. Pokud se podaří i další věci z nabídky, budu jen ráda. Ať nám to všem padá a máme hodně hvězdiček na nákup. Pěknou hru všem.
     
  5. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Aj ja som si urobil malý prepočet a vychádza mi na 60 mincí toto:
    Malý vklad 8 280 000
    Stredný vklad 3 492 000
    Veľký vklad 2 419 200 na 64 mincí
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hezký večer. Plodů ve stodole dost, akce zase trochu oživí farmaření po dnech
    pěstování akčního, takže, za mě spokojenost. Hlavně, že nejsou v odměnách
    zase lištovky v podobě TCH...toho žlutého a oranžového neřádu mám plno .
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Tak tohle fakt řešit nehodlám,na vše + několik stromů od každého stačí jen 50 000 javor.štávy. Co vypadne jako akční,to bude na více stromů.
     
  8. martinika1975

    martinika1975 Pisálek fóra

    Já bych se chtěla jen zeptat,mám na Baha ledvinovník západní..jaký to dává plody? Nějak to nemůžu najít..
     
    vilm4 a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj martinika1975,

    ledvinovník západní dává kešú oříšek. Viz. FAQ plody stromů
     
    vilm4 a martinika1975 tohle ocenili.
  10. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Tak na mýtinu napráskám stromy,javor.šťávy mám jen necelých 10 tisíc,za to mandlí přes 50 tisíc,co vypadne,namrskám do úkolu,aspoň ušetřím stodolu;)
     
  11. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Ahojky! Já se koukl do stodoly - a mám trauma! Kdepak po deseti tisících, některé plody se tam krčí i jen po stovkách... Vidím to hodně, ale hodně černě...Zatím jsem doplnil mýtinu jabloněmi, bo ji mohu sklízet 2x, a vždy se bude dobře prodávat. Dopěstuji akční bylinu a nasázím javory, mé javory. To se taky dobře prodává. Budu rád, když schrastím mince na všechny stromy v jednom provedení a pak nálepka a SK. Jdu ještě omrknout znovu hodnoty...
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No ted to laka vysadit stromy, ale zase mam spatnou zkusenost na vypadavatka pro aktualni akci...
    Nejspis to chce udelat excel, kde bude pomer minci na protihodnotu ale je moc horko, takze na to necham cas az bude venku prset a trochu se ochladi :)
    Cilem je udelat stromy po kuse a jednorazovky, dalsi se uvidi casem...
     
  13. kure1

    kure1 Zelenáč fóra

    muzou se dodovat plody i ze stodoly
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj také já jsem jen tak v letu počítala a vychází mi na základ vše co lze jednou je potřeba 24 mincí a na stromy po jednom je potřeba 40 mincí a když jsem různě kombinovala tak se mi zdá nejideálnější posbírat prvních 40 mincí z velkého skladu,pak 15 mincí ze středního skladu a zbylých 9 mincí z malého skladu je to jenom protihodnota plodů bez zázračného ovoce /na tento základ by měl stačit 2136000 protihodnoty po jednotlivých skladech /malý sklad 324000 - 9 mincí, střední sklad 468000 - 15 mincí,velký sklad 1344000 - 40 mincí/ ,snad to někomu z mladších hráčů pomůže, je to jen můj názor,každý můžeme mít jiný a jedná se jen o jednorázovky a po jednom od každého stromu.
    Opravila jsem výpočet chyběly mi tam 3 mince za párty lístky ty mně většinou nezajímají,protože si stejně nevytočím co potřebuji.Nyní je to ž kompletní.
     
    Naposledy upraveno: 2/7/16
  15. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    jejda na to že jsem začal hrat letos v lednu tak mi v stodole nic nezustane a ještě mi bude chybět budu muset nakoupit nějake ty plody abych ziskal aspon ty nove stromy
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmári.Mne budú stačiť s každého stromu 2-3 ks.a z ostatných odmien v prvom rade SK potom uvidím.Zostane mi poloprázdna stodola a nechcel by som ju mať vybielenu nechystám sa maľovať v týchto horúčavách;)xD.
     
  17. hansicek

    hansicek Expert fóra

    na ziskanie vsetko rozne a kazdy strom 3x staci 144 minci
    mne ako nalacnejsi variant vysiel tento sposob dodavania:
    splnit po 13 riadok treti stlpec, po 10 riadok druhy stlpec a po 10 riadok prvy stlpec spolu za 6 245 200 protihodnoty

    na ziskanie vsetko rozne a kazdy strom 2x staci 104 minci
    splnit po 9 riadok treti stlpec, po 8 riadok druhy stlpec a po 8 riadok prvy stlpec spolu za 3 973 000 protihodnoty

    na ziskanie vsetko rozne a kazdy strom 1x staci 64 minci
    splnit po 5 riadok treti stlpec, po 5 riadok druhy stlpec a po 9 riadok prvy stlpec spolu za 2 136 200 protihodnoty

    ak na vsetkych polchach budu zasadene stromy, aj zaciatocnikom s nizkou legendou (20/30) by malo na jeden zber vypadnut cca 100 padatok(ak budu padat tak ako zvycajne) co cini 40 000 protihodnoty a plody zozbieraju v protihodnote (orechy - lacne stromy - 70 protihodnota) cca 160000 takze na jeden zber protihodnota 200 000 minimalne
     
    Naposledy upraveno: 2/7/16
  18. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já se rozhodnu až akce začne, jestli do ní půjdu.Ve stodole moc plodů nemám , protože je stále dávám do Výstavy /kvůli poháru-chybí mi ještě polovina posledního/.
    Stromy bych chtěla, nemám ani poslední novinky.
    Tak uvidíme přinejhorším je získám někdy jindy a v jiné akci. Holt si budu muset počkat.
     
  19. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak mě vyšlo, že pokud splním všechny velké vklady, tak protihodnotu potřebuju 8.736.000. Za to dostanu 160 mincí.
    To mám v pohodě na 3 stromy od každého (120 mincí) + všechny ostatní odměny (24 mincí) = 144 mincí, a ještě mi 16 mincí zbyde.
    Takže poslední 2 vklady ani nemusím plnit, a na 144 mincí mi stačí protihodnota 7.459.200, abych měla všechno.
    No, to moje stodola zvládne v pohodě, a ještě něco zbyde :)
    Jelikož mám volno jen v pondělí + úterý, a pak jsem zas v práci, tak z toho nejspíš udělám akci Kulový blesk, budu mít všechno hotovo za pár minut, a na čekání, kolik mi napadá vypadávátek + na sázení stromů z lišty se vyprdnu :)
     
  20. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Já mám smůlu, zítra odjíždím, návrat v pátek. Takže nové stromky mít nebudu, i když zásoby by stačily na pár mincí. Snad nebudou stát plody na trhu nekřesťanské peníze.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.