Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *CZ*

    *CZ* Pisálek fóra

    Ahoj, farmářky a farmáři, pro mne parádní akce, děkuji. Konečně jsem uplatnil ovoce, které normálně na trhu nejde. Děkuji sousedovi, který mne dnes upozornil, protože jsem byl několik dní pryč a akci bych minul. Jo sejít se u pivka se někdy hodí :)Je to soused reálný, který je ve farmě daleko dál 94 lvl. a á 241 baha a hraje bez financ. vkladů do hry, takže poctivý borec a vydřený postup.
    Za sebe jsem vzal po pěti kusech od každého stromku + plus, ostatní. Na trhu z přebytků plodin jsem zatím z 13 MG na 26 MG a zboží na trhu, takže opravdu DĚKUJI.
     
    evainfo a Iwuska tohle ocenili.
  2. alunk

    alunk Aktivní autor

    tazvenuse Děkuji za nabídku. Počkám na ranní sklizen a uvidím, jestli bude chybět :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak jsem už nevydržela čekat na ranní sklizeň.. Sklidila jsem plody stromů, co byly zralé teď a dodala poslední dva úkoly do prvního sloupce, co chyběly do dvaceti mincí na zbývající 2 stromy.. Takže stromy už jsou na hlavní louce po dvou všechny čtyři a Různé jsem taky vzala všechno, i ty banány a hvězdičky - jak jste tady psali, že to berete všechno, tak jsem to nakonec vzala taky.. že to asi budu potřebovat.. Nakonec hvězdy a banány jsou potřebí pořád a příliš moc jich nemám.. Když na zvěřinec chtějí 500 hvězd, tak si stejně ještě dost dlouho počkám... A na ty nové rostliny a stromy na Baha (za banány) taky...
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Čekala jsem na ranní sklizeň stromů a celkem vypadlo 625 kouzelného ovoce, což je úspora 1470 javorovky. Tak se to fakt vyplatilo si počkat.
    Vybrala jsem z ostatního vše a stromy po 2 kouscích, což mi bohatě stačí. Myslím, že na nic jejich plody nebudou, pokud nám RT nedá nový úkol.

    ;)
     
    Sovinka, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mám 3 sady stromků a komplet různé. Akce byla fajn, byť pro mě trochu nudná, protože jsem hlavně pěstitel a obchodník.
    Byla ale zajímavá ohledně akčních padátek na porovnání jednotlivých ploch a sklizní, kdy po celou dobu akce jsem nic neměnila, jen prohodila plochu javorů s plochou olivovníků. A překvapilo mě, že z oliv bylo vždy více padátek než z vícebodových javorů. Nejhůř dopadla mýtina a prales i přesto, že na obou plochách jsem vždy měla vícebodové stromy než na těch ostatních třech. Nejlépe to padalo na hlavní. Při nasazení stromů XXL byla výtěžnost opravdu nižší.
    Celkem jsem získala 524 zázračného ovoce (bez dárků):
    hlavní - 126, divoká 107, mýtina 95, plantáž 102, prales 94.
    Nejlepší sklizeň byla hned ta první - 144, druhá - 133, třetí - 119, čtvrtá - 127. Z toho se dá usoudit, že pro padátka je velice důležitá pečlivá příprava před akcí.
    Samozřejmě jsem si vědoma toho, že každá další akce může být nastavená úplně jinak a mít i jiné výsledky, ale i tak pro mě bylo toto sledování zajímavé.
     
  6. alunk

    alunk Aktivní autor

    Tak mám i čtvrtý strom, sice mám každý po jednom, ale to mi stačí :D Z různého nemám nic, i když by se mi hodilo třeba super krmivo, ale tak stromy jsou hlavní :D co kdyby s nimi něco vymysleli a já bych je neměla :D
     
    Sovinka, Xenie6161 a evainfo tohle ocenili.
  7. piráti007

    piráti007 Zelenáč fóra

    ahojky,máme dotaz na co je zázračné ovoce, vůbec nevíme co s tím dělat předem děkujeme za odpověd piáti007
     
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj piráti007,
    zázračné ovoce je vypadávátko, které se dodává v tomto úkolu jako náhrada části plodů. Více na první straně.
     
  9. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Taky jsem byla pryč a nehrála. Teď se hoonem snažím. Kde můžu prodat to zázračné ovoce?? Nějak to tak hned nevím!!!!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/7/16
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    gosi62 - o příspěvek výš to píše nezmarka ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
  11. Plea

    Plea Pilný autor

    Moooc hezká akcička, provětrala jsem sklady a mám od každého stromku deset kousků :) Líbilo by se mi více takovýchto akcí, při nichž uplatním plodiny ze skladiště..
     
    evainfo a Ria30. tohle ocenili.
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Plea, už zajtra môžeš prevetrať aj plodiny kuk ofík ;)
    Peknú hru prajem
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. betr

    betr Pisálek fóra

    Dobra akce, libi se mi kdyz clovek nenapestuje, tak vytahne ze stodoly nebo koupi na trhu. :)
     
  14. tom.j

    tom.j Pisálek fóra

    Dobrá akce mohlo by být i něco na dekorace které nám chybí do stonku třeba za nářadí
     
  15. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Eliter, díky za radu ;) Inspirovala jsi mě a já použila to zázračné ovoce do úkolu Výrobna, tam to taky šlo ;)
    Odměny jsem už měla vykoupený +3x sadu stromků, tak než abych kupovala jeden navíc, tak jsem to použila tam a ušetřila pár plodů stromů. Ještě jednou dík :)
     
    abc23 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.