Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Super a je hotovo mám 3 Tamaryšek :DA jde se dohánět zásoby plodů. Bezva akce ;)Janča
     
    evainfo a zdenkaamirek10 tohle ocenili.
  2. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Ahojte, taky mám po 3 kouskách od každého, a ostatní vyprodané, celkem spokojenost....až na tu vymetenou stodolu :cry:xD zvěř nemám, plod nemám, kytky už skoro taky ne....se moooc těšim na další akce :p a to jsem měla zásoby slušný, až jsem si už chvílemi říkala, co mám vlastně pěstovat a proč, když stodola je plná. No, byla...
     
  3. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsem udělal ještě 2 série stromů a tím tuto akci končím. Mám teď od každého stromu 3 kusy, jak jsem měl v plánu, takže mám hotovo :). Víc jich zbytečně brát nebudu. Doplňoval jsem většinou velký náklad, na doplnění mincí občas střední a malý.

    [​IMG]
     
  4. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak jsem vyzvedla všechny odměny z kategorie různé, od každého stromu mám 1 ks, tak uvidím, co ještě stihnu :D
     
    farmík84, tykadlo a evainfo tohle ocenili.
  5. alunk

    alunk Aktivní autor

    Na 4 stromek mi chybí plody. Doufám, že je ještě stihnu vypěstovat a dodat, kupovat nemůžu, nemám krejcary :( Nechybí toho dost, ale nevím, nevím,.. Uvidím :D
     
    farmík84 a evainfo tohle ocenili.
  6. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    alunk, jaký máš trh? Mé zásoby jsou stále dost velké a jsem schopna dát na trh plody za pár šupů, pokud to pomůže :)
     
    abc23, evainfo a krakoramaja tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .. tak jsem ráno posbírala další úrodu ze stromků, ještě dokoupila novinku, pole nakypřila a nasadila potřebné rostlinky na výrobu domácích produktů :p. Snad se plody těchto stromků uplatní v nějaké akci, i když slovo plody asi není na místě :D ... každý stromek dává něco jiného :p ...
     
    blondmary, kometak96 a tykadlo tohle ocenili.
  8. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem koupil od každého stromku po třech kusech + ty další výhry a jsem spokojený i když mam prázdné sklady mam aspoň zase co sázet :-D :-D
     
    Kacaba7 a evainfo tohle ocenili.
  9. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak jsem sklidila všechny stromy, "zázračné ovoce" bylo za celou dosavadní dobu akce přes 300 (316) - včetně dárků (moc díky všem!!), javorové šťávy přes 50.000 (50.128), tak jsem se dala do utrácení.. dle rady hansicka (díky moc za ni i ostatní)...
    Z 3. sloupce jsem dodala 10 úkolů, aby se mi to líp počítalo (za to byly 2x všechny 4 stromy) a zbytek z 2. a 1. na to Různé = 24 mincí.
    Takže mám všechno Různé a stromky 2x - zatím v liště..
    Javorové šťávy mi zbylo něco přes 27.000 (27.222), takže už se mi dál brakovat zásoby nechce. Poté, co jsem tu viděla mnohem větší zásoby jiných.. kam se hrabu já.. a kdy to dopěstovávat při těch akcích jedna za druhou..

    Když jsem tu četla na novém fóru k zítřejší nubloní akci, že na trhu není žádné krmivo pro slepice, honem jsem tam vlezla a když tam bylo, tak jsem skoupila asi 800 ks po asi 84 kr.. Další už jsou dražší.. Zatím mám mlýn na farmě zablokovaný mletím superka ještě tak na 51 hodin a něco... :(

    Ale k této akci - děkuji za ni a odměny z ní i potřebný odpočinek při ní a šetření kuponů na pomocníky.. a díky moc sousedům za poslaná padátka..
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    Tak jo. Rozhodl jsem se přijmout výzvu, utratil skoro pět milionů a dokončil pátou sadu stromků. Uvidíme, zda půjdou někdy posílat při O&D, nebo se bdue jednat jen o raritku jaku je i lípa (která nám lípí v liště a není k ničemuž potřebná).
     
    dana9494, evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  11. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, víte že to nasbíraný Zázračný ovoce můžete použít i do úkolu v družstvu do Výstavy? :) Kdo ještě nemá pohár, může si tím pomoct. Zázračný ovoce má vysokou hodnotu, tak to bude pěkně naskakovat. Pokud už nemáte dost ovoce do akce, lze využít i takto.
    Info spíše pro nižší lvl ;)
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Rôzne je už doma a zobrala som tretí krát stromčeky a stačilo. Baha je už prestavaná a na ostatných plochách bude úroda zo stromov až ráno, tak potom nastane prestavba. Pekný večer a fajn hru.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Ahojte, teď jsem se na plochách zaměřil na vypadávání Zázračného ovoce a na Lesní mýtině mi z šedesáti stromů XL a XXL vypadli dvě zázračné ovoce a na Baharamě mi z šedesáti stromů XL a XXL vypadlo šest zázračných ovoc z čehož soudím že na Baharamě zázračné ovoce vypadává víc.
     
    krakoramaja tohle ocenil(a).
  14. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ešte skušam posledný strom zobrat.....:D
    uvidíme čo zajtra napadá.....všetko mám a stromy po 2 kusy:D
    krásny večer prajem farmári....;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. alunk

    alunk Aktivní autor

    čarodějka007 Děkuji, děkuji :) Jsem trh BC, ale doufám, že sklizen v noci + ranní sklizen vystačí :) Chybí mi asi 30 000 protihodnoty. Nechce se mi to počítat, ale doufám, že to bude stačit a pokud ne, vezmu něco z různého. Svět se nezboří :D Stejně ještě ani nevím, jestli budou tyto stromy k něčemu užitečné, i když na tuto akci se hodí i ty, co strašily v liště :D
     
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    alunk škoda, obchoduju na AI...ale určitě jsou tu i hráči s trhem BC a když si řekneš, pomůžou :)
     
  17. .hihinka.

    .hihinka. Pisálek fóra

    moc škoda že tam nejdou dát plody stromů z bahamaramy. -.-
    Mám tam toho hromadu a pořád žádná akce kam bych je dodala :(
    Mohla by být i akce na bahama stromy a né pořád jen akce z farmy :p
     
  18. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný večer,
    mám každý nový strom 1 x pak jsem koupil kombajn,nálepku,SK a zbylo mi 24 mincí tak nevím jestli mám ještě koupit 2 stromy.Jestli vůbec budou k něčemu.Nebo zase zaplní lištu.
     
  19. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Ovocný trh se mi moc líbil. Měla jsem splněno velmi rychle a ještě jsem dost plodů prodala. Mohla jsem ale počkat na zítřek a použít čarovné ovoce. No, člověk někdy zaváhá a pořádně nepřemýšlí. Co kdyby mi třeba zítra nešel internet. Jsem moc spokojená a přeji všem zdárné dokončení akce a dárky, které si přejí.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    alunk Jsem trh BC, pošli holuba, domluvíme se;)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.