Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    hroudov Mas ho ve stodole mezi plody stromu, tzn. kdyz zacnes dodavat protihodnotu do akce, automaticky te system presune do prislusne kategorie ve stodole = mezi plody stromu a tam najdes i zazracne ovoce, ktere pada pri sklizni stromu.
     
  2. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Zázračné ovoce je hned první položka ve stodole pokud si dáte seřazení "podle hodnoty" - má nejvyšší hodnotu takže uvidíte v pořadí zázračné ovoce, javor. štávu, korek atd..
     
    petaM2001 a Margziam tohle ocenili.
  3. amper10

    amper10 Pisálek fóra

    Opravný skript OK. Hvězdičkové mince vráceny. Takže u mě vše v pořádku.
     
    danda-vnovis a Margziam tohle ocenili.
  4. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky všem farmářům tak aspoň naprosto změna oproti minulé akci bezva mám 2x Tamaryšek jinak ostatní stromky 3x. Stodola je kolem 1000 všeho limit pod nejdu. Do konce akce snad dám 3 Tamaryšek všude mám stromy, jinak ostatní odměny (krom kupónu)vše hotovo super že jsou i banány hned mám konečně tukany na Baha. Jde se doplnit do stodoly průvan byl bezva...:DVšem moc moc zdaru a pěkné nové stromky ;)Janča
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Když to nejde, pomůže švestkovej kompot...:D

    Tak jsem odvozila ovocíčko na trh [​IMG], vzala od každého po třech stromcích a vybrakovala různé, a to i s nálepkou :). Dalo mi to teda zabrat (co mně, ale stodola jak splaskla xD:eek:). Trochu mi cuká ruka, zda ještě něco nepřihodit, ale zatím vítězí rozum. Tož uvidím, jak dlouho mu to vydrží :p

    Edit: dala jsem na radu "starších" a bystřejších a jela třetí sloupec po osmi mincích ;)
     
  6. pavlinajindrova

    pavlinajindrova Pisálek fóra

    ahoj, tak nějak nevím kde ty nové stromy mám koupit, v obchodě na náměstí, kde se koupí ostatní stromy,
    nejsou!!!
     
    petaM2001 a Margziam tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    petaM2001, Margziam a tondak1985 tohle ocenili.
  8. pavlinajindrova

    pavlinajindrova Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Díky už je mám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/16
    petaM2001, Margziam a spuntka tohle ocenili.
  9. fefina1

    fefina1 Pisálek fóra

    stromky hezky doma...sice po jednom, ale na to, ze nic moc plodu ve stodole tak super ;) dokonce doma SK a bananky...dekuji RT
     
  10. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem neodolala a mám ještě pátou sérii stromečků :) Ale tím končím, stodola provětraná, nutno zase něco naškudlit...
     
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  11. babako

    babako Expert fóra

    Krásný den všem ovocnářům přeji,
    naprosto vynikající akce,prostě na pohodičku..
    Jdu pro košík a jdu něco ještě sesbírat..
    Ať se daří..:inlove::);):p
     
    evainfo, Pitrýsek47 a petaM2001 tohle ocenili.
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak já se udržela, nové stromky mám po jednom, bude to muset stačit. A vše ostatní potřebné kromě nálepky, lístků do kola štěstí a kuponu na pomocníky.
     
    tykadlo, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, tak co jsem chtěla, to mám. Vlastně i víc, myslela jsem, že si vezmu každý stromeček 1x, ale nakonec jsem vzala 2x. No a Různé, samozřejmě. Za mě bezva akce, díky :)
    P.S. Akorát stodola zeje prázdnotou:eek:;)
     
  14. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Podařili se mi získat všechny stromy po jednom a celé Různé mám vykoupené.:D Možná by mi vyšlo ještě na další čtyři stromy ,ale už si je brát nebudu protože si myslím že taková akce se bude ještě někdy opakovat.
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  15. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, už jsem se tu ptala, ale nemůžu najít ani svou otázku a ani odpověď. Kde najdu výrobu předmětů z toho zázračného ovoce, které padá při sklizni stromů? Děkuji.
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Stana67,
    ze zázračného ovoce se nic nevyrábí, to se jen odevadává do právě probíhající akce jako náhrada plodů.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  17. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Děkuju.
     
  18. čokýna68

    čokýna68 Pisálek fóra

    Akce supééér, díky RT.
    Mám po 2 stromech od každého a různé vykoupené.
    Stodola to ani moc nepocítila.
    Hezkou hru všem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak 3 stromky od kazdeho, jeste 6 minci a komplet ty jednorazovky (no nalepka a hvezdicky - nepotrebuju ano jedno :) )
    Ale nevim zda jsem neprisel o 6 minci, protoze behem ty aferky co se promenili jsem byl online a nez jsem si precetl ze mam pockat, tak to bylo pul dne... tak nevim zda jsem dostal vraceno nebo jsem byl moc aktivni, ale to uz ted nevyresim...
    Spis dumam, zda zitrejsi nubloni potrebuji pripravu - tedy vytrhat uz dneska vsechny stromy... tyhle prekryvajici se akce krome chyb (vsak to vraceni bylo jasny proc se stalo) neumoznujou pripravu... coz ale poskodi ty co stihaji jen tak tak, kdo stiha driv nez vyprsi cas, ten se v pohode pripravi, kdo ne - ten bud predchozi nebo naslednou akci prosvihne... zamer nebo to v RT nedomysleli?
     
    petaM2001 a matlafous123 tohle ocenili.
  20. martina19751

    martina19751 Analytik fóra

    Tassadar11

    podle me neni zadna priprava nutna, pujde prece o slechteni ne?
    a urcite se to uz brzo dozvime z ofi
     
    evainfo tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.