Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    Dobré odpoledne, vypadá to zajímavě - jen ten počet hvězd který získáme asi nebude tak vysoký(samozřejmě jak kdo). Zkusil jsem pro zajímavost výpočet hansicek = 163 hvězd a 7548800 protihodnota a vychází mi to, pozor radši sedět:cry: - 44 405 javorové šťávy(protihodnota 170). No nic pro malé lvl bez zásob. Bohužel tato akce nabourá pěkně trh, co se týče každoročních dožínek. Momentálně nevím jestli mám obětovat tuto akci pro budoucí úspěch v dožínkách. Tak ať se vám daří a napadá vám, vše po čem toužíte. Hezký podvečer
     
  2. timonek.

    timonek. Pilný autor

    DANKA722 Celkom dobre to vymysleli, len tie odmeny - prečo zas je rôzne obmedzené, aspoň niečo z toho mohli pustiť viackrát.

    Třeba kupon na kombajn ... bych pár let nepotřeboval kupovat za reálny peníze...
    Ale třeba taková soutěž kdo má více nálepek z jedné akce ;)
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Fíhááá lidi, obdivuju ty vaše výpočty :D Já když přijdu z práce, tak jsem ráda, že trefim domů, že najdu klíče, že jsem nezapomněla mobil v práci a vůbec...o_O
    Ale do akce jdu, bo nové stromky chci :D A ty zázračný jabka snad budou vypadávat dobře a zmenší nám průvan ve stodole ;)
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) opět útok na stodolu - něco plodů nastřádáno mám, ale maximálně po cca 10 000 od jednoho druhu ...
     
  5. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Překvapilo mě, že během akce se oznámí další akce, a hned jak skončí jedna, tak začne druhá. xD
    Zkusim akci splint. :D
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Medvánek, všimla si si, že sme na rovnakom trhu?, môžem Ti nejaké plody dodať;), na cene však nespustím;), som to ja alexD, to vieš, peňáze ja potrebujem, už nevedia, čo by za tie šľachtence chceli:eek:



    edit
    nóó, kvôli nálepke, by som Ti už urobila cenu;);)
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
  7. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD všimla jsem si, že tě tam občas zahlédnu ... kdyby byla krize a chyběla mi mince na nálepku, tak se ozvu a něco od tebe koupím xDxDxD
     
  8. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    pokud máš všechny druhy tak to stačí
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Konečně akce, kde není potřeba secí stroj. Nějak poslední dobou akce nestíhám, takže je ani nezačínám :) Plody stromů, to je jediný, čeho mám fakt mraky, takže jásám :p Jdu prodat nějakou tu javorovku, za ty prachy na tom přeci nebudu sedět :p
     
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Této akce se zřejmě zdržím. Všechny plody, které průběžně mám, rvu do úkolů nebo do pohárů, takže zásoby naprosto minimální. Současnou akci pojedu až do konce, takže stromy na plochu vrátím asi se skluzem vůči ovocné akci a taky nebudu mít některé dny čas hrát, takže možná to bude první akce, kterou opravdu vynechám.
    Pro člověka, který na trhu musí dokupovat, aby ten zatracený sklizňový pohár někam dostrkal, je tento typ akcí holá pohroma, ostatním samozřejmě přeju splavnost akce a radost z odměn. :)
     
  11. Vaipr

    Vaipr Zelenáč fóra

    hansicek - 4x strom 3x - 120 hvězdičkových mincí
    různé odměny - 24 hvězdičkových mincí
    celkem - 144 hvězdičkových mincí
    Mě bude stačit od každýho 1 strom (možná 2) + odměny, to mi stačí 64 mincí:D
     
  12. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Já jsem farmářka skromná, bude mi stačit od každého nového stromku jeden. A nejspíš zbyde i na SK a SH.
    Něco jsem na trhu stihla nakoupit, pár mega to tedy stálo, ale základ mám. Dál jsem dokoupila 150 cukrových javorů, ty během akce taky něco dají, tak uvidím. Za ještě docela solidní cenu jsem koupila 8000 korků. Když budou přebytky, tak to zase prodám, cena se určitě bude šplhat ještě nahoru. A na akci se těším, sice to bude trochu nuda jít jednou (maximálně 2x) za den na farmu, tak snad bude hezky a budu užívat léta.
     
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Určite poprehadzujem farmu a všade pôjdu stromy. Dnes sa mi rátať nechce, v robote som mala rátania až-až, nechám to na víkend. Stodolu vyprázdnim, mohlo by vydať na dva stromy z každého a z rôzneho tiež niečo ukoristím. Fajn hru.
     
  14. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) jen mě trošku zaráží ten název - Ovocný trh - a pokyn dodat plody ovocných stromů v popisu akce (na začátku této diskuse je ale uvedeno plody stromů z farmy) - to by pak javorová šťáva a korek byly nějak mimo ... no uvidíme
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Nestraš ;), to by byla docela bžunda, kdyby chtěli opravdu jen ovoce.
    Jak píšeš o popisu akce - Dodávat můžeme pouze plody stromů z farmy a akční předmět zázračné ovoce - tak určitě půjde všechno, to by tam bylo "plody ovocných stromů".
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Ahoj farmáři,

    ovocný trh už čeká! Dodej trhovcům ovocné plody k prodeji a získej spoustu odměn!


    nestraším, jen čtu všechno - tohle před chvílí ve vláknu Akce zveřejnil Pajda :oops:

    snad tím myslel jen to zázračné ovoce (to padátko)
     
    vilm4 a dana9494 tohle ocenili.
  17. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Medvánek,
    sama jistě víš, že názvy bývají občas matoucí. Proto tě prosím, aby jsi nemátla ostatní hráče. Když ve stodole rozklikneš "plody stromů", zjistíš, co všechno lze odevzdávat.
     
  18. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak on by plodový trh zněl trochu blbě..... není se čeho bát..... sežere to i šišku ,-)

    EDIT: Medvánek: Ahoj a máme snad ve stodole kategorii ovocných plodů? Je tam pouze kategorie plodů stromů a ty se taky dodávají. Jasně chápu tvoje slovíčkaření, ale to co zveřejní pajda je překlad nějakého ofi oznámení, které má mít většinou nějaký příběh, význam k akci a grafice. Tak si to slovo "ovocných" přelep na monitoru a je to OK ne? ,-D
     
    Naposledy upraveno: 1/7/16
  19. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    vím, co jsou plody stromů a to není totéž jako ovocné plody ...

    casey27 - plodový trh opravdu zní nevalně, ale trh plodů by snad šel, ne?
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    trh aw nula ks javorovky :-D boha tak uvidíme no.. něco určitě ze stodoly vydoluju, musím mrknout na to, co nejmíň potřebuju nebo spíš nepotřebuju na krmivo atd..
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.