Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Hurá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Díky Margziam
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  2. Margziam

    Margziam Stará škola

    To jsem ráda, že se Ti to podařilo :)
     
    Iwuska tohle ocenil(a).
  3. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    Super akce, plodů stromů už bylo ve stodole hafo :p:p:p
    Je prima zařadit občas takovou jednoduchou akci, u které se nemusí moc špekulovat a je rychle hotová :D
    Odměny taky fajn, prostě spokojenost veliká ;););)
     
  4. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne, už jsem včera psala, že různé mám vykoupeno a z nových stromků nakonec mám po 4 kusech. Akce se mi moc líbí. Ještě jsem nechala stromky na všech plochách. Jednak si ještě doplním zásoby a taky se chodím dívat na kvetoucí stromky. Pořád si stěžujeme na TS, že šly třeba do lišty a že ji máme plnou. Vlastně je plná krásy. Teď při akci jsem si uvědomila, jak krásné stromky máme, jak jsou pěkné, když kvetou a ještě pěknější, když mají úrodu. Za normálního chodu farmy sice posklízím, ale beru to jako běžnou práci. Navíc stromy mám jen po okrajích polí. Teď, vždy než posklízím, tak se pokochám krásným pohledem. Tato akce se vydařila a ke všemu je krásná.
     
  5. caddy-beru

    caddy-beru Pisálek fóra

    Díky všem za pomoc. :) Ať se daří!!! :)
     
    farmík84 tohle ocenil(a).
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, jak jsi zjistil, že zázračné ovoce nepadá? Pokud máš na ploše stromy určitě se nějaké zatoulané ovoce najde. Mrkni do stodoly mezi plody stromů, dej do vyhledávače z a ovoce se ukáže nebo jeď posuvníkem dolů.
    Hodně zázraků přeji ,-)
     
    maribeja, skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Uz byl skript vymeny hvezdickovych minci z teto akce opraven nebo byla chyba jen na nekterych uctech? Mam dojem, ze me dosud nic nezmizelo resp. vcera jsem nejspis koncila s prebytkem 2 ks minci, jestli si dobre pamatuju a ty mam....?
     
    Margziam a maribeja tohle ocenili.
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zřejmě nebyl, pochybuji, že jsou tak rychlí. Měl jsem naštěstí jen 1 minci a mám kulový...

    Edit: skalara.v: teď jsi klepla hřebík na hlavičku ,-) máš vrtačku? já ne :)
    už jsem dodal tak mám leháro
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    Margziam, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pitrýsku - zázrak bude, až si všichni přečtou první stranu diskuze, kde mají odpovědi na všechny své otázky k akci :D

    Ještě jsem nezačala dodávat, bo vyčkávám, až se opraví chyby. Snad to bude brzy a neshnije mi úroda o_O

    Edit: - Pitrýsku - vrtačku ?o_O Co to je ? o_O Neznám :eek:
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Vyčkejte ještě prosím na dokončení skriptu. Fakt to hlídám a až bude finální GO, dám vám vědět ihned.
    Dík danda
     
  11. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    ztratili se mi 4 mince a už je mám zpátky chce to asi restartovat
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Macca, skripty ještě nedoběhly, takže uděláte nejlíp, když vyčkáme. Tu hoďku to snad ještě počká nebo ne?

    danda
     
    Margziam a hrabenka1951 tohle ocenili.
  13. olinka232

    olinka232 Zelenáč fóra

    prosím chci dovolenouuuuuuuuuu děkuji a končím s akcemi krásnou dovolenou všem přeji co budou se dřít
     
    Margziam, dasa1143 a matlafous123 tohle ocenili.
  14. Stana67

    Stana67 Perspektivní autor

    Ahoj, u toho zázračného ovoce, jak padá ze stromů nebo se dá poslat jako dárek sousedům, se píše, že se z něj dají vyrábět různé předměty do akce. Kde se ty předměty dají vyrobit? Děkuju.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  15. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Stana67 Zazrecne ovoce se da pouze dodavat do akce misto plodu stromu (nic se z nej vyrabet neda).
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  16. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak snad již skript opraven. Mince se mi vrátily, tak snad je to opraveno. Nikde jsem nenašla zprávu, zda můžu dodávat.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  17. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Skript ještě pár minut poběží. Zprávu včas najdeš v oficiálním oznámení a zde. Viz pár příspěvků nad tvým, kde sem to zcela jasně napsala.

    danda
     
    Margziam a hrabenka1951 tohle ocenili.
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj farmáři. Akce je díky zásobám stromů v pohodě. Vím, že začínající hráči budou mít určitě problém, aby si koupili alespoň po jednom stromku. Já mám vyprodáno v různé odměny a stromky zatím dvakrát. Nevím kolik si jich mám koupit. Máte někdo nejakou informaci, jestli budou plody těchto nových stromků potřeba k nějakě jiné akci?
     
    Margziam a evainfo tohle ocenili.
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, skript byl dokončen, další problémy se neobjevili, nicméně se to bude sledovat. Můžete pokračovat v dodávání a vyzvedávání odměn.
    danda
     
  20. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    ahoj, mám na všech plochách nasazené stromy, ale zázračné ovoce nikde:cry:jak je to možné?mělo by padat ze všech stromů, nejde mi o nic, stromy mám 4x, ale jde o princip :oops:

    mě to nejde
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.