Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahojte,
    rôzne mám vypredané ako vždy :( [​IMG] a ja by som ták nakupovala:p,

    zostáva sa už len rozhodnúť, koľko ešte z týchto pekných stromov budem v lište potrebovať:D

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    ahojky, už jsem se lekla, že se ty hvězdičky musí vyměnit před vypnutím compu, jinak zmizí:) díky za zprávu, že se to řeší
    jinak výhodnost sloupců kam dodávat sleduji tak, že si prodělím 2.sloupec třemi (počet získávaných hvězdiček) a ten 3 sloupec tedy osmi a tím mám přehled který je v tu chvíli nejvýhodnější
    pokud se nám zmizelé hvězdičky vrátí, tak se mi tohle zpestření hry moc líbí:)
     
    evainfo a Margziam tohle ocenili.
  3. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Ahoj nějak nechápu jak můžu dosazovat vyskakovátka do mise. Díky
     
  4. farmavtje

    farmavtje Zelenáč fóra

    tak vcera jsem si udelala 3 mince a dnes je tam nemam to je musim ten den utratit ?
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  5. Boubelík

    Boubelík Pisálek fóra

    Ahoj. I já se připojuji. Také mě zmizely všechny mince (cca kolem 20).
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  6. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Tak asi už to taky zabalím, sice akce jaště nekončí, ale na další stromek už mi nějak nestačí prázdná stodola ani měšec :D

    [​IMG]
    Ještě snad tu jednu Albízii, ať jsou na stejný počet, ale požadavky "trochu" stoupají :sleepy:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Jinak bych to shrnul jako úspěšnou akci a dobré využití dlouho nepotřebných přebytků ve stodole (asi budu malovat, když už je tak vymetená).
    Všechno co šlo je doma:


    [​IMG]

    Nicméně to byla akce dost náročná pro hráče kteří tu nejsou tak dlouho aby měly napakovanou stodolu a tak musí být zklamaní.
    Pro starší to byla vítaná možnost uklidit přebytky.

    Snad se Vám ostatním daří a hlavně, snad ty nové stromky budou ještě k něčemu dobré a ne jen do lišty :oops:
     
  7. alunk

    alunk Aktivní autor

    Zmizeli mi 2 mince -.- doufám, že se mi vrátí :p Jinak nebude 4 stromek, ale něco jiného ;)
     
    petaM2001, farmík84 a Margziam tohle ocenili.
  8. cirilinka

    cirilinka Zelenáč fóra

    včera jsem dodala plody stromů do akce a zmizeli mě hvězdičkové mince,jak je dostanu zpět?
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Je upozornění,že se stala chyba,aby hráči počkali.Jinak stromky po 3 kusech a vybílené ostatní,počkám na konec akce a vyměním vypadávátka ještě za nějaký stromek;)
     
    evainfo a Margziam tohle ocenili.
  10. caddy-beru

    caddy-beru Pisálek fóra

    Prosím, jak se mění vypadávátka za stromy? Nějak jsem to nenašla, díky za pomoc :)
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  11. JarousDc007

    JarousDc007 Pisálek fóra

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    Ahoj, vypadávátka se jmenují Zázračné ovoce a dodává se jako jakékoli jiné plody stromů co máš ve stodole. Jen musíš mít nějaké ve stavu a pomalu projíždět zásoby a určitě je najdeš. fajn hru..
    Za mě palec nahoru, provětral jsem stodolu a mám od každého stromku 3ks a Různé všechno vykoupené, takže spokojenost veliká. :D;):p
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/7/16
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, taky jsem to hledala, odkud dodávat ta vypadávátka..
    Když vlezeš do Ovocného trhu a vybereš si, do kterého místa chceš dodávat, tak to "Zázračné ovoce" najdeš pod Slivoní trnitou - aspoň já je tam mám.. asi uprostřed všech stromů.. Musíš se dobře dívat a jistě to najdeš..
    A potom, až získáš za vypadávátka či plody ostatních stromů potřebný počet hvězdičkových mincí, tak vlezeš do obchodu - zelený rámeček nahoře uprostřed v tom Ovocném trhu - a tam najdeš stromy, které koupíš za hvězdičkové mince. Jeden strom stojí 10 mincí a jsou tam celkem 4 nové stromy.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  13. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Tak já mám akci hotovou a jsem nadmíru spokojen.
    [​IMG]
     
  14. jarda1979

    jarda1979 Pisálek fóra

    Co se prosím dělá s těmi plody co vyskakují při sklizni? Děkuji
     
  15. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    Může někdo vysvětlit, k čemu jsou ty plody ? zázračné?
     
  16. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    jarda1979 a LoryM - Ahoj, pravděpodobně myslíte Zázračné plody, ty se dodávají do probíhající akce.

    (protihodnota Zázračného ovoce je 400)
     
    petaM2001 a pajaable tohle ocenili.
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

  18. LoryM

    LoryM Perspektivní autor

    A co se stane, když je dodám. Na co to mám vliv !!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tou jejich dodanou hodnotou zaplatíš to co bys jinak musel/a platit plody svých stromů. Takže ušetříš..
     
    petaM2001 a lubin1234 tohle ocenili.
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    LoryM .... dala jsem tam odkaz na první stranu diskuze. Je tam vše vysvětleno.

    Za dodané plody ovoce a za zázračné ovoce dostaneš mince a za ty si můžeš pořídit stromy
    nebo jiné nabízené odměny. Prosím přečti si pozorně úvodní stranu diskuze,
    budeš mít jasno ve všem.
     
    pajzelík a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.