Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Z celé farmy vypadlo 47 kousků divnoovoce.
    Na to že jsem měl tolika stromů, mi to prostě přijde divný.
    Předělal jsem teda farmu na normální volnoběh a akci jsem splnil za 20 minut. mám všechno z "různých" a od každého stromku 2 kusy. Víc jich potřeba asi nebude. Stejně je to zase položka na syslení do stružochu.
     
  2. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    Ahojky,jsem lvl 50 ,hraji farmu zhruba měsíc a tyhle akce nejsem schopná plnit ,páč prostě nemám tolik naškudleno . A peněz taky moc nemám.Tak proč to neudělat tak,aby to mohli hrát i menší levely?? Prostě krapet ubrat..... i s těmi žábami to nebylo pro nás nereálné.
     
  3. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    neoplati sa to pretoze ty potrebujes 3 krat po ,,1 hviezdickovu ulohu" a ta sa stiez stale navysuje cize ty nerataj 3x stale to prve....podla mna sa najviac oplati to najvyssie
     
    bukotesko a evainfo tohle ocenili.
  4. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    pardon překlep ,, bylo nereálné
     
  5. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    uplne ta chapem ja som 82 level penazi mam sice dost ale nepametam kedy som dorobila celu akciu az do konca...ved teraz akcia co bola tak som neziskala dokopy nic....
     
    mazulu a [Jared] tohle ocenili.
  6. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Ahojky :) no všicí jsme si tím prošli, ze začátku nejsou akce moc splnitelné. Jde o to se snažit, vyzobat si co nejvíc, a mít i tak radost ze hry :) Časem postoupíš a akce půjdou lépe. Určitě alespoň na jeden stromek dosáhneš, k tomu třeba superhnojivo, co?
    Akci nikdy neudělají všichni, kolikrát ani vyšší lvl ne. Je to jen hra.
    Ještě doplním, mám v sousedech farmičku lvl 53 a má dva stromky :) a to je první den akce....
     
  7. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Chcem sa poďakovať všetkým dobrým ľuďom ktorí nakupujú moje výrobky na trhu AM. Moje zásoby stacili na jeden strom. Ďalší som získala s predaja rôznych iných produktov, zvierat ale este stale mi chýbajú dva stromy. Napriek tomu ze som zacala hnojit stromy Nie som narocná - staci mi z kazdeho jeden. Akcia je zial casovo obmadzená a neviem ci sa k tym stromom bude dat este dostat :(
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To máš tak - nemůžeš chtít zvládnout po měsíci hraní to, co zvládají hráči po 3-6 letech. To by bylo postavené na hlavu a taky značně nespravedlivé. Musíš se prokousat těmi nelehkými začátky a postupem času to začneš dávat taky, to mi věř....
    Takže máš dvě možnosti - buď vydržíš, zatneš zuby, navlíkneš holínky, popadneš vidle a budeš makat a pak se úpěchy dozajista dostaví...anebo na to hodíš bobek...a půjdeš o dům dál...
    Co si zvolíš ? :D Vydrž a ono to půjde ;)
     
  9. lolinka2010

    lolinka2010 Pisálek fóra

    ELITER : Dobře,ale já opravdu nejsem ochotná dávat do hry své reálné penize..... to zase nejsem blázen
    Hraju hry pro radost,ne aby mě rujnovaly.
     
  10. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, trochu jsem vyprázdnila stodolu - různé odměny nakoupeny všechny a z nových stromů od každého dva. Zatím nechám všude stromy až do konce akce.
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Lolinko, já hraju 2,5 měsíce a chápu tě, ale neboj, ty rozjezdy jsou vždycky takové, že člověk splní část, všechno najednou se nedá. Zrovna tato akce je náročnější na zásoby, to opravdu, sama nemám vytvořeno, i když hraju o chlup déle, protože jsem všechno dávala hned do úkolů včetně pohárového. Zrovna tato akce se ale dá splnit nákupem plodin na trhu - tedy dalo se lépe kupovat v době oznámení akce, nyní je vše velmi drahé a už se to výrazně nevyplatí a ani pro nižší level nedá zaplatit, nemáme tak velké krejcárkové rezervy. Vidíš aspoň, že se vyplácí se věnovat trhu, vytvořit si postupně rezervu, která se pak dá pro podobný účel použít. Ale já jsem ještě hodinu před začátkem akce byla rozhodnutá tuto akci úplně vynechat, cítila jsem, že pro mě není, tak se ti opravdu nedivím. Bude to jen lepší a chce to neztratit chuť, budovat postupně krejcárkové konto a rozvíjet farmu, za měsíc už akce splníš a třeba už i všechny, to jen ty začátky jsou složitější.
     
  12. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ja netvrdím ze do hry treba davat msacne niekolko 100 eur ale musis brat do úvahy ze kazda zabava nieco stoji - aj tvorcov hry(údržba servera, rozvoj hry...).
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  13. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Ahoj, stodola se povážlivě vyprázdnila ,ale nevadí, mám po 2 ks ty stromy a jeden kupon na kombajn, zítra snad to supkrmivo a to mi bude stačit, jsem nadmíru spokojena. :))), :)))
    Přeju všem ,ať se Vám daří....
     
  14. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Tak zrovna tato akce reálné prašule vůbec nepotřebuje (ona tedy žádná, když na to přijde). Pokud nepoužíváš ani pomocníky (kombajn) a sklízíš ručně... Zrovna u stromů se to dá.
    Já si tedy za reálné peníze kupuji pomocníky, když jsou v akci, sem tam i floreny. Ale abych dotovala akce nákupem herních košů a padátek, to mě ani nehne (no někdy jo no). Ale jsou mezi námi tací, co nakupují pravidelně a hodně, Každý dle svého uvážení.
    Reálné peníze jsou třeba pro vývoj hry, pro lidi kteří farmeramu vytváří, starají se o nás, vymýšlí nám akce... :)
     
    Naposledy upraveno: 4/7/16
  15. alunk

    alunk Aktivní autor

    Mám 2 nové stromky, na třetí budu mít po večerní sklizni a doufám, že do konce akce budu mít i poslední stromek :D Ještě je čas:p
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ruzne vybileno, stromky zatim 2x (jedny na plose, druhe bydli v arboretu), na polich jecmen, uvidim kolik dopada do konce akce otravenych jablek ze stromu, co mam okolo ploch a pripadne prikoupim... pokud nepujdou nove plody do ukolu, maji alespon slusnou protihodnotu. Akci hodnotim skolni 1 a jdu si hodit nohy na stul ;)
     
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Už som vybrala 2x stromy, všetko z rôzneho. Počkám, čo ešte vypadne a zoberiem ešte raz stromy. Super akcia.
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    lolinka - nemusíš...Je tu spousta hráčů, kteří hrají zadarmo, tedy bez investicí reál. měny. A říkají, že to jde. Akorát si třeba na novinky musí chvíli počkat. Je to pouze na tvém uvážení, zda budeš chtít nějaký chlup občas pustit. V každém případě to jde i bez peněz.
    Ale tak jako tak nemůžeš očekávat, že ti v padesátém levelu všechno půjde hladce. Chce to trochu trpělivosti, nadšení a taky času
    ;)
     
  19. alunk

    alunk Aktivní autor

    Tak třetí strom po sklizni na ovocném trhu zakoupen :D
     
  20. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Taky do toho nedávám reálné peníze. Na minulou akci jsem musela obětovat i SH na vyšlechtěnou bavlnu několikrát. Teď mám stromy všude, kam se podívám - pokud se nepletu.. no, kromě pár dekorek, sov, vran a v pralese pár výběhů.. Tak doufám, že z toho něco napadá.. Jinak se chystám sáhnout do zásob.. ještě jsem se tady do toho nepustila...
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.