Ovocný trh (4.7. - 7.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. il.ja

    il.ja Pilný autor

    Také akci chválím hodilo by se kdyby byla ještě taková na dekorace co nám chybí ve stonku bylo by too super třeba se to někdy podaří prosím moderátory jestli by to nemohli zkusit zařídit
     
  2. kure1

    kure1 Zelenáč fóra

    prosim vubec mi nepadaji ty plody dekuju z ktery stromu padaji
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  3. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Ahoj, k čemu je zázračné ovoce, jak se dá použít?
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  4. Infekce

    Infekce Zelenáč fóra

    NA co jsou vlastne ty nalepky??????
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Infekce: ahoj na památku vlepit do albumu.

    myskacarodejka: zázračné ovoce můžeš dodávat třetímu trhovci místo jiných plodů (podívej se zobrazení a str.1)

    kure1:"Zázrak" padá ze všech stromů i na Baha (otázkou je kolik)

    Akce rychlovka, zázr.ovoce jsem hodil 21 ks a mám hotovo (tedy nejen s tím ovocem) ,-)
    Vše vykoupeno, nové stromky po 4ks a ani nepoznám, že je ve stodole míň plodů.
     
    Naposledy upraveno: 4/7/16
  6. Infekce

    Infekce Zelenáč fóra

    dekuji
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  7. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, tak mám od každého nového stromku 4 ks a všechny různé odměny, stodola to snad ani nepoznala, stromy opět na liště, nechala jsem normální základ a poslední den koupím stromky za napadané ovoce. akcička pěkná, teď budu doplňovat stodolu. Jára
     
  8. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Děkuji.
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  9. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    prosím kde mám zázračné ovoce - respektive nemám - při sklizni bylo vidět jak vyskakuje, ale nikde se mi nenačetlo, ani v tom skloupečku, jkde je vždy co vše vám vyskáče při sklizni a ani u prodejce není v nabídce - má to také tak někdo nebo je chyba jen u mně ???
     
  10. Veram14

    Veram14 Aktivní autor

    Objeví se Ti mezi plody ve stodole, když budeš nabízet ovoce, tak ho mezi nimi najdeš
     
    Pitrýsek47, STYBI a ldivacka tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    STYBI hledej ve stodole pod Plody stromů - já mám ty jabka mezi bugenvilií a bezinkami

    [​IMG]
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  12. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    díky už jsem našla

    jinak hra super zatím mám od každého stromku 2 ks a teď vyberu vše různé a pak uvidím jestli ještě přikoupím nějaké ty stromky
    přeji všem ať se daří
     
  13. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Tak jsem se před chvílí vrátila , sedla k PC a vyzvedla si všechny odměny a vzala si 2x všechny stromy, myslím, že to stačí..tudíž za 15minut akce hotová. Mám sice ohromné zásoby plodů, ale brát víckrát asi ty stromy nemá význam. Možná ještě jednou a budu jich mít celkem 12....Tak jsem je vzala ještě jednou;)
    Tohle bylo super, za to minulá akce mě dostala...dokončila jsem ji jak se říká za 5minut dvanáct
     
    Naposledy upraveno: 5/7/16
  14. rolland64

    rolland64 Pilný autor

    párty lístky potěší pokaždé, dnes mi padl konečně kouzelný strašák :)
     
  15. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Tak super akce od každého stomu mam zatím 4 kousky z různých mam uplně vše a ještě 162 hvězdiček. Je super mít ve stodole od každého stromu cca 30 000 plodu to se to pak plní díky :)
     
  16. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    přemýšlím kolikrát ty stromky vzít když máme to arboretum
     
  17. camelopard88

    camelopard88 Pisálek fóra

    Provětrala jsem stodolu pořádně, stromky mám a ostatní věci taky :)
     
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pohodová akcička, odměny vyzvednuty, stromečky zasazeny , ještě nějaký pořídím. Jsem spokojená. Moc by se mi líbilo, kdyby byl podobný trh s tropickým ovocem a odměnou s novými stromky na baha a nemusely se otvírat sochy v chrámu. Banány jsou nedostatkovým zbožím. Všem přeji úspěšnou akci a ať se mu splní, to, co si přeje! Pěkný večer všem!!!;););)
     
  19. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    akce super uz mam hotovo,,,,,
     
    bukotesko, evainfo a dana9494 tohle ocenili.
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Beriem späť, zabije ma to, získal som 1 strom, ZB a nálepku a už nemám nič. :cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.