Ovocný trh (19.2. - 22.2.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 16/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Ovocný trh ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 19.2. od 14:00 hod. a končí 22.2. ve 14:00 hod.

    Akce je viditelná pro hráče od 2. levelu.

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Při sklizni stromů nám bude na všech plochách vyskakovat...

    Zázračné ovoce
    [​IMG]
    Protihodnota: 1 250

    Kouzelný strom tentokrát nebude po dobu akce při své sklizni dávat zázračné ovoce
    .

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Plody stromů.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Můžete je také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 1 FL
    [​IMG] = 40 FL
    [​IMG] = 75 FL
    [​IMG]= 100 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylé zázračné ovoce vyměněno 1 ks = 50 BZ a 50 kr.

    K plnění akce se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    Po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit
    [​IMG]

    Dodávat můžeme plody stromů z farmy i tropů a akční předmět zázračné ovoce. Jakmile dodáme veškerou požadovanou protihodnotu, úkol se resetuje, košík vyprázdní a můžeme dodávat nanovo. V 1. kole je v Malém vkladu vyžadována protihodnota 20000, ve Středním vkladu 72000 a ve Velkém vkladu 224000. Každý další úkol je náročnější, požadovaná protihodnota se navyšuje. U Malého vkladu je to vždy o 7,25 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 1450), u Středního vkladu o 6,18 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 4452) a u Velkého vkladu o 5,13 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 11484). Za každý Malý vklad obdržíme 1 farmářskou minci, za Střední vklad 3 mince a za Velký vklad 8 mincí. Mince můžeme následně utratit v RAMA obchodě.
    [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Dám jen zázračné ovoce xD ani ťuk navíc :music:
     
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Taky tak - jen zázračné ovoce - dobrovolně těm trhovcům nedám ani jabko.xD
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vyborne, tak na hlavnich bude akce s valentynem, ale na baha dam vsude stromy, takze se doplni zasoby z akce kdy vsude byly jen kytky...
    Musim sem tam kouknout zda je neco k nakoupeni, precejen mesic utece a mohli tam dat neco zajimavyho :)
     
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nevím ,nevím všude co mě zajímá je vyprodáno :(
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Asi taky dodám jen co vypadne :p plodů je docela dost ale trh volá a musíme si pomáhat, no né? xD
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ani ranu! A to ovoce co napada vyjde nejspis jen tak akorat na to, aby shnilo ve stodole. Kdepak, tady psenka nepokvete :p
     
  8. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Na Baha nějaké stromy mám, co napadá, to napadá...dodám a jinak jim nic nedám. Pěkný víkend. ;););)
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    a to ja zas im furt hodím nejaké ovocie za groše, mám ešte kopu starého z minulej sezóny, aj to, čo som neutopila v topsude8), ale Oraculum veští niečo o ovocí, čo sa dozvieme asi až po trhovníkoch, no, budem sa máličko krotiť, ale len máličko, ovocie dorastie, na groše bola aj opica skúpa, bedňa dáva len po jednom, kde tie groše stále brať....;)
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Nahádžem iba čo napadá,ale z ovocia nedám ani ň;);).
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    -Kuteno-, akcie nejdeš;), ovocia musíš mať mraky, čo s ním ideš robiť? ani lekvár neuvaríš, nezavaríš, koláč neupečieš a alkohol tu nevedeme ;):D, taký groš by sa Ti mohol zísť;);)
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 nevieš kde by som zobral mraky ovocia?Nemám toľko sadov.V každej akcii niečo chcú ako aj v úlohách a tie sa mi začali nejako kopiť.A ešte mi vo farmárskej hale strašia staré neresti.Nedáááám ani ten šušeň z jablkaxDxD ani stopku a basta fidli.Máš pravdu pár akcií som odignoroval ako aj teraz sadím si čo mi treba.A k tým ženským prácam to nechám na baby nech sa starajú;).
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -Kuteno- Mas recht, za chvili po nas budou chtit ovoce do remesla (a zvirata nejspis budeme mlet na marmosky na kraceni chlivku, ci co) xD Taky nedam ani stopku - uplne mi stacila TOPka, ktera mi vykradla zasoby dostatecne a tim tudiz trva na plody STOPKA a tenhle lichvar mi nesmi pres prah :p
    Na Slovensku se dneska nespi nebo co tu vsichni strasite (ezzru jsem videla nekde v oraculu)? :D
     
  14. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nechtěly toho minule méně ?
    Mrknul jsem do ramakrámku a mám toho dost vybráno.

    Asi pár kousků obětuju abych si naskrblil nějaké mince pro případ že by RT napdla podobná kulišárna jako z ostrovem na Baha.
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matlafous123 to aj mňa TOP-ka vyžmýkala zo zásob.Na Slovensku sa dnes ponocuje.Však aj v Čechách niektorí asi nespia alebo kôli akciám v noci vstávajú na budík a to ja mávam už odspaných 12 veršíkovxDxD.
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    boha, čo je s Vami? šak je piatok, mladá noc, akurát treba povypínať pc a ísť naostro medzi ľudí;) a možno aj medzi farmárov8););)
     
  17. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Naostro ?
    Raději jsem doma z holkama než abych běhal někde po venku v takovým počasí. Sněží tu už od rána a je zima jak v zimě.
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    tak pocujte cez tyzden tu strasite cez polnoc a v piatok co sa nejde v sobotu do prace idete spat so sliepkamixDxDxDakcia u mna hotova uz na 1000%

    rukavice uz potrebujem len v reali ..ked prituhuje..a par jablcok im tam hodim tim kofam na trhu;)xD

    matlafousova ty spionko jedna,,ty uz mne sledujes kde se hybemxDxD
     
    Naposledy upraveno: 17/2/18
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vseho mam malo, malo, maloucko... nic nedam, ani ohryzek! A navic jablka mi porad nekdo zere, stejne jako banany na Baha - nedam, slus! :p
    ezzrinko, nesleduju - sledovala jsem nova upozoneni a to jedno vedlo do oracula a to druhe sem a tady se vykecavali ti dva krajani, kteri maji dojem, ze noc je mlada, tak my se ted vratili zrovna z terenu ;)
     
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Jsem na tom stejně, co napadá zázračného ovoce vrátím, ze stodoly nic. Jára
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.