Ovocný trh (1.11. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    A tak jako při minulé ovocné akci to nepřidává procenta z prvního vkladu ale z předcházejícího?
    deMentos
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  2. Alexandria1

    Alexandria1 Aktivní autor

    Ovocná akce začíná děsně ! Opět asi záleží koli koupíme košů :(, protože jinak si neumím vysvětlit tohle...stromů mám na vech plochách, že pomalu nemám ani kde pěstovat plodiny a ony mi vyskočí 2 kousky zázračného ovoce.. no, to zase bude ubohá akce..:(
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  3. lama65

    lama65 Pisálek fóra

    Ahojky nejde mi dodavat zázračné ovoce do soutěže :oops:, mohu jen plody stromu
     
  4. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    Ahojky..mám vložit za 23005....vložila jsem za 23005...a nic...chce to další:wuerg:, odměnu nedá. Jak se dá zkopírovat obrázek z dodávání do hry, abych to zde mohla vložit..ukázat...Díky
    Jo a zázračné ovoce ve stodole mám, ale když jdu dodávat, tak tam zázračné ovoce není...prostě položka neexistuje. Zase je nějaká chyba???,
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    LubicaKrakova, švestinka a bubla321 tohle ocenili.
  5. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Taky by mě zajímalo, jak to někteří děláte, že máte tolik mincí.... Já ještě potřebuji nějaké na otevření další části vodopádů, tak do toho něco naházím. Některých plodů mám celkem dost.... I když dost... to je relativní pojem... desetitisíce to nejsou....
     
    karbar a LubicaKrakova tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som pár plodov vložil za 8 grošov a dostal som ich ale už nedám ani stopku z jablka ani stromy nebudem oberať.To znamená že akcia je u mňa out.
     
    LubicaKrakova a matlafous123 tohle ocenili.
  7. mariekvacova

    mariekvacova Zelenáč fóra

    Jsem na tom stejně. Také jsem dodala přesně kolik chtěli a také nic. Už mě tahle hra přestává bavit. Jsou v ní jeden kopanec za druhým.
     
  8. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    No, na celé farmě jsem měla stromy (jen pár "vzácných" chlívků) - a zázračného ovoce mi vypadlo 35 ks. V akci se mi zobrazují, ale dodat nejdou......Už to tu zmínili marcelina0007 i lama65, matlafous123, Beznoska, Kuteno, luciegreg, rybka123, Pitrýsek 47, bajajaja, janaj, spuntka a hauch- dostane se nám prosím od modíků odpovědi?
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    hrabenka1951, LubicaKrakova a Madvo tohle ocenili.
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    zázračné ovoce se momentálně řeší, prosím vyčkejte do vyřešení problému.
     
    mamča50, LubicaKrakova a švestinka tohle ocenili.
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To už tu bylo při minulém Ovocném trhu, že to požadovalo určitou hodnotu, ta se dodala a odměna žádná, muselo se přidat. To tedy nebyli schopni opravy :p ještě že nedodávám, ke konci akce tam jen nacpu zázračné ovoce a hotovo
     
    LubicaKrakova a tydýtková tohle ocenili.
  11. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Vím že je to v Technických, ale já třeba ovoce u sebe ani nevidím - ani ve stodole, ani při vypadávání. Dostala jsem 3 jako dárky, ale jinde dohledat nejdou. To tu myslím nikdo nepsal.
    (Ale bolí mně celý člověk, tak je možný, že čtu letem světem :)
    Udělám to pak stejně jako evoku...

    EDIT: Díky matlafousku, to jsem přehlídla.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    LubicaKrakova a matlafous123 tohle ocenili.
  12. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Už jsem taky zjistila , že je to nějaké divné a tak to budu zatím jen kupit a pak tam něco nahážu , no uvidíme co s tím udělají a zítra začíná masakr při další akci .:wuerg:
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    tydýtková Pocet zazracneho ovoce ve stodole vidis nad prasetem, co pozaduje velky vklad ;)
     
  14. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    No, ja už tiež tomu prestávam rozumieť. táto akcia nie je žiadna novinka. Už to bolo odskúšané. A teraz najprv hodinový posun ( beriem, ak aj RT behá po cintorínoch - nezadarilo sa, boli zápchy, sviečky sfukoval vietor a mohlo sa vyskytnúť ďalších sto objetkívnych prekážok.) Potom na chvíľu údržba, no a po údržbe to zase nefunguje!
    Najhoršie je, že som čakala so zberom úrody, nie len stromov, ale celkovej. Naozaj sa mi nechcelo odklikávať minipolíčka ručne, keď si kupujem kombajn. Možno by akým-takým riešením pre budúcnosť bolo rozdeliť kombajn na zber ovocia, rastlín a zvierat. Ale ako poznám RT, určite by za to chceli viac peňazí. Tak nám neostáva iné, len rýchlo poobiehať naše cintoríny, vyhnúť sa všetkým nepríjemnosťiam, o 14 hodine zreštartovať farmu, niektorým sa tešiť z toho, že si všimli, že akcia začína o 15, 00 hod. Potom, keď sa zase s posunom naozaj začne, znovu sa vyskytnú problémy. Jednoducho na porazenie.:cry:
     
  15. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Padátka opravdu nejde dodávat a z kouzelného stromu zázračné ovoce nevypadlo ( ted jsem sklidila) asi je to jiný druh stromu :)
     
    LubicaKrakova tohle ocenil(a).
  16. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Dal jsem si tu práci a spočítal jsem si všechny tři varianty při 100 pokusech.
    1) Při malých dodávkách na 100 pokusů dám dohromady plodů v protihodnotě 302 milionů a z nich mám pouhých 100 mincí.
    2) Při středních dodávkách na 100 pokusů dám dohromady plodů v protihodnotě 467 milionů a z ních mám pouhých 300 mincí.
    3) Při velkých dodávkách na 100 pokusů dám dohromady plodů v protihodnotě 645 milionů a z nich mám stále pouhých 800 mincí.
    Takže se do této akce nevyplatí věnovat jediný plod ovoce a radši si počkat na dožinky. Jenom z královny jsem dokázal vytřískat něco kolem 3000 mincí a i ti nubleoni byli štědřejší!!!
     
  17. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Lubica - Souhlasím s Tebou, ráno jsem klikala pidipole, abych měla ve dvě všechny stromy a v tu chvíli jsem také dostala nápad, že by nebylo od věci, kdybych stromy mohla sklízet samostatně od políček, ale to by bylo moc jednoduché. Ale stále mne prudí, když má začátek zpoždění, potom dřina na farmě, pak se prodlouží konec. Začíná to být moooc často. No já to nezměním, uvidíme, jak to bude pokračovat. Jára
     
    Madvo, LubicaKrakova a sergejko tohle ocenili.
  18. xpetr74

    xpetr74 Zelenáč fóra

    padátka mi tam nejdou vložit
     
  19. llew65

    llew65 Vážený autor

    A jéje, to tu dlouho nebylo. Akce a od začátku problémy. A co nás teprve čeká zítra, až začne souběžná akce? To bude teprve naštvaných farmářů. Co kdyby RT na měsíc zrušil všechny akce a dal si do pořádku systém...
    A abych nebyl mimo mísu (téma), tak mám také problém s vyskakovátky - nejdou dodávat... xD
     
  20. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Hlavně, že nejsou problémy s nákupem zázračného ovoce, to je pro RT to nejdůležitější- Hráči jsou až na posledním místě.
    Taky mi nejde dodávat.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.