Ovocný trh (1.11. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nějak vám nerozumím. Nemohu přijít na to, jak moc souvisí ovocný trh
    se sklizní a padátky.
    Vždyť to zázračné ovoce má sice nějakou protihodnotu, ale kolik by ho muselo napadat?
    A navíc padá jen při sklizni stromů.
    Nu což, můj problém.
    :DxD
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    matlafous123 a Boty tohle ocenili.
  2. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Predchvíľkou odišla návšteva a ja som sa sem dostala s oneskorením vzhľadom k avizovanej akcii, našťastie mi napadlo pozrieť sa ešte pred odklikávaním, či akcia beží. Blahorečím návšteve, inak by som asi tiež mala bezmyšlienkovite pozbierané stromy....
     
    karbar tohle ocenil(a).
  3. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Jasně,sklidím a nečučím na ofiko.Jsem po noční,tak jsem trošku mimo.Né,že bych se zhroutila předčasným sklizením stromů,ale každá mince je dobrá.Kdo ví co má RT za podnikatelský záměr do budoucna,raděj mince štosuju.Jeden nikdy neví.....:)
     
    karbar tohle ocenil(a).
  4. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    I já se přidávám k těm co nejdřív sklízejí a pak zjišťují a čtou fórko. No co se dá dělat, ale né že by mě to neštvalo. Od rána mám na polích zralé kvítí a jen čeká na 14 hodinu na sklizení. Teda čekalo. Kdybych ho ráno sklidila, udělala bych líp. A jako svoji vinu to úplně nevidím, na farmě se už musí hlídat tolik věcí, že prostě někdy se na něco zapomene (třeba zkontrolovat že akce už běží když půl hodiny po začátku prostě není důvod aby neběžela). Nevadí mi ušlá padátka, ale to že jsem jak *** čekala na 14 hodinu a přišla tak o další sklizně.

    A měnit časy začátků těsně před akcí ..... no asi si RT myslí že nás poslední dobou štvalo málo....
     
    maja.rada, bubák1960 a dadanca tohle ocenili.
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Prepperka: Ale padátka jsou přece jen ze stromů, sklizeň kvítí by stejně nic nepřinesla ;)
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    A do toho všeho nám teď skočili Bratři v triku...
    Ještě aby navštívili občas i letní kino. ;)

    Napadá mě verš:

    Již patnáctá nám odbila,
    sbíječka stále řádila.
    Grupa (RT) nám cosi slíbila*,
    s dítětem vanu však vylila...



    Ještě že stromy na Baha lze po sklizni nechat na ploše jako závdavek pro sklizeň zítra po 14:00 (kvůli padátkům v akci Je tu podzim).**

    *Začátek akce aspoň v 15:00.

    **
    To samozřejmě platí jen tehdy, pokud ta snaživá ovce - úderník skončí s robotou do 18. hodiny.
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
  7. Boty

    Boty Magnát fóra

    Ovoce se snad bude dodávat ze stodoly, takže celkem žádná škoda, jen, že si člověk na akci udělá čas teď, později už to bude s časem horší :p ,pajdátka ze stromů stejně moc nepomůžou :) a jak se tak dívám na tu pracovitou ovečku, tak bych řekla, že za šichtu toho udělá jak dva u naší dálnice za týden. :p
    Jo a že by ve tři letního času????
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  8. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Akce posunuta na 15hod a místo spuštění údržba - trapný - nikde nevidím info
     
  9. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    No jo máš pravdu. Tak to nevím kam jsem včera koukala, ještě jsem speciálně hledala z čeho to bude padat a nic nenašla, tak jsem usoudila že ze všeho. Dík za upozornění.

    Ale na věci pro mně to moc nemění, měla jsem sice hlavně rostliny, ale po obvodu vždy stromy, takže jsem o jednu sklizeň prostě přišla.

    maja.rada - info je jak ve změněném čase přímo v infu o akci, tak i ve vlákně "Akce" jako další příspěvek pod prvním oznámením.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  10. jivek

    jivek Zelenáč fóra

    docela trapný přijdu v 14 20 domů sklidím a pak koukám že akce od 15 h takže jse dost nasr...
     
    maja.rada tohle ocenil(a).
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm fajne jdu sklízet aktivuji bonusy a vykopne mě to z farmy:mad:
     
    Xenie6161 tohle ocenil(a).
  12. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    [QUOTE="Prepperka, nevidím
     
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, kouzelný strom má dávat padátko ovoce, mě ukazuje jenom TBZ, je to správně?
    Ze 2,5 plochy na Baha 81 ovoce, na farmě později z kouzelného stromu nic,
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Je to marny, je to marny, je to marny... :music: Co takhle svaty gral hry tj. ne forum, ale hodiny?
     
    GordonSargent, Apachie1 a mamča50 tohle ocenili.
  15. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Zázračné ovoce se nenabízí, aby se mohlo dát trhovcům Začátek se jaksi nepovedl.....:oops::oops::oops:
     
  16. hrobinh

    hrobinh Perspektivní autor

    Lidičky, nenervujte se. Je to hra. Soutěž je zdravá a jistě víte, že nemáte věřit začátkům akce. I truhlář by spočítal na prstech, kdy opravdu začala přesně. Já už tohle vše beru s rezervou a jsem v klídku. Brzy opustím Vaše řady, protože hra je čím dál víc nepřehlednější. Dnes už ani pořádně nevím, co mám a co ne. Jasně, chybí mi bažanti, žirafy a čert ví co ještě. Takže dojedu kombajn za reál a pak se tu ukáži namátkově. Dřív jsem se divil, proč mizí hráči s vysokým levelem, kteří měli všeho dostatek. Ty doby, co člověk musel vše vydobít vlastní pýlí jsou pryč. Hvězdy z beden, šlechtěnci atd. Už to není hra, je to více méně o penězích a ty mám vydřené.
     
    Mikeš, Prepperka a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  17. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Já se divím, že to po tolika problematických začátcích akcí ještě stále někoho (a mnoho jich ;)) překvapuje :)
     
  18. mikayyy

    mikayyy Pisálek fóra

    39 ks zázračného ovoce, fakt bomba :(
     
    sergejko tohle ocenil(a).
  19. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    mam zazračne ovocie ale nejde ho dodat trhovcům :cry:
     
  20. hajch

    hajch Pisálek fóra

    prosím jak se dodává zázračné ovoce
     
    eli2006 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.