Ovocný trh (1.11. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    vynechám
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tééda, zvířátkům trhovcům byste pár plodů nedopřáli, to já jich mám habaděj a celkem bez práce, jen kliknu ,-))) a ještě mi dají mince, plochu u vodopádů mám otevřenou (kromě časovky), dožínky jsou pro mě nedostupné tedy finišmeni a SK si rád v rama obchodě pořídím.
     
  3. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Každá mince dobrá, ale stodolu si kvůli nim nevyprázdním,však si je nasyslím někde jinde...
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    JJ kaolín11, teď ještě šlechtění za mince bez BB, to vypadá že je fakt budem potřebovat, ještě že jich mám dost a šetřím, vybírám si jen SK ;)
     
  5. doben

    doben Ikona fóra

    evoku57 pokud se podíváš sem, tak zjistíš, že další části Houbového lesa se budou odemykat pomocí úkolů v družstvu.

    Jinak já tuto akci asi vynechám. Mincí mám ještě celkem dost od královny. Navíc se blíží dožínky. Sice nevím, jestli se budu účastnit, ale radši zásoby prodám při dožínkách na trhu, než abych za ně získal pár mincí, které momentálně nutně nepotřebuji.
     
    hanynkach a kiki2305 tohle ocenili.
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To ano dobene, ale co tam asi bude? asi ty Rama mince, ale hlavně ať tam není časovka, stačila mi při otvírání vodopádů :p
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57 Pokud si pamatuju, tak Rama mince se nikdy do ukoly v druzstvu nedodavaly.
    Btw co vlastne mate vsichni proti casovce? o_O Vzdyt si jen staci spocitat kolik potrebuju ceho, posadit dane na plochu, az uzraje tak spustit cas, sklidit a je hotovo. Co je na tom tezkeho?
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Těžkého nic, ale čas není ,-)))) to by mě musel někdo uvázat za nohu k židli ,-)
     
    krakoramaja, tydýtková a elbedna tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třeba to počítání... 8) Čas by se našel... Opotřebované tišťáky už šetřím do pracovního procesu :)
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    Krapet mi téma ale jak tady fungují dožínky? Zadávala jsem do lupy ale nic moc jsem nenašla. :( Já budu dodávat jen to co napadá :)
     
    karbar tohle ocenil(a).
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja ešte uvidím či dám nejaké plody do toho hoci by sa pár grošov zišlo.Z Rama-obchodu som bral iba SK a stromy tie nemusím,lebo v lište ich mám dosť a kálaničky s nich nejdu urobiť.Čo sa týka dožinkov tak radšej budem zase zarábať a za zarobené grajciare kúpim šľachtencov,lebo peniažky treba točiťxD;).
     
  12. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Koukám,opět problém akce se posouvá o hodinu-nesklízejte!!!
     
    hanynkach a karbar tohle ocenili.
  13. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Pozdě..... sklizeno. Ne všechno, ale něco už jo :mad:
     
    hanynkach a Prepperka tohle ocenili.
  14. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    ......právě jsem to taky po několikerém přihlášení a odhlášení zjistila. No, tak farma ještě musí ležet ladem hodinu, achjo.....
     
    karbar tohle ocenil(a).
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tož tak - nechal jsem se zlákat mamonem a osadil jsem včera okolo 19. hodiny Bahamaramu 20-tihodinovými stromy. A abych mohl vyrazit ze startovních bloků úderem 14. hodiny, využil jsem možností zásob Zuzina ultrahnojiva.
    Takže dnešní posun začátku akce Ovocný trh na 15. hodinu je prozměnu jakýmsi "úderem" do oblasti mezi mýma očima, protože ZUH jsem jaksi promarnil zcela zbytečně. Hlavně, že jsem původně označil svou účast v této akci za spíše symbolickou. Jsem prostě "nenapravitelný optimista".
    Ale co - když nejde o život, jde o .... :p
     
  16. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Tak, všechny stromečky pěkně sklizeny.., koukám, koukám, kolik že padátek vypadlo..ono kulový. Tak kouknu na forum,(trochu pozdě) a pochopitelně, akce odložena. Patří mi to, mám prvně zjistit, jestli je akce spuštěna a pak teprve sklízet. Ale nééé, to já musím mít opačný postup. Ještě jsem se za těch pět a půl roku nepoučila..
    Tak hezký den, LF :p
     
    hanynkach, matlafous123 a švestinka tohle ocenili.
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já sklidila také vše a až pak šla na forum,moje chyba:(A to zrovna moc mincí nemám,no což jsem trdlo;)
     
    hanynkach a švestinka tohle ocenili.
  18. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    sem na tom stejne xD
     
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak já tedy to co uzrálo naštěstí nesklidila.
    Obnovovala jsem farmu snad 3x a něco se mi nezdálo.
    Tak jdu na forum a zjistím že ještě nezačínáme. No zkusíme ještě tedy počkat.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Najednou jde všechno, posunout začátek o hodinu, prodloužit akci (minulou) do 22 h, naštěstí jsem sklidil jen stonek, ale o vypadávátka u mě tolik nejde ....a týká se to jen stromů.
     
    hanynkach a hrobinh tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.