Ovocný trh (1.11. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Naházím asi jen pár prvních úkolů, ale i tam jen podle citu co mi ještě přijde skousnutelné. Mince nutně nepotřebuju a ta směna plodů za mince mi při dnešní drahotě (plodů) nepřijde výhodná. Takže budu hlavně pěstovat co potřebuju a padátka pak naházím do akce.

    stefanier
    - mně nejvíc přibývají díky akcím, kde jsou poslední dobou v odměnách. A neutrácím, naposledy jsem je směnila za políčka z Křišťálových vodopádů. A někdo je má asi i ze šlechtění když je na ně akce.
     
    evainfo, karbar a MatysekKamilek tohle ocenili.
  2. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    A ještě jsou občas i jako odměna v družstvu, sem tam od kubíka a z bedny překvapení. A kola štěstí, když máš kliku může být až 8mincí (za PL) .... obyč tuším jen max 4.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. babako

    babako Expert fóra

    Ještě to promyslím..
    Přeji všem hezký den..;)
     
    hanynkach, GordonSargent a evainfo tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Kdovíjak snažit se nebudu ale ani bojkotovat nebudu - prostě jak to vyjde, budu vybírat mince. Však ony se určitě brzy hodí. Jak jsem byla ráda, že jsem je spořila a nevyplácala dřív, když se pak za ně otevíraly Ostrovy :)
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mincí není nikdy dost a ovoce na Baha skladě stejně zbytečně hnije.
    Pro mě lepší takto za ovoce, než plácat SK na šlechtění za mince.
    V Rama obchodě mám stále co kupovat a něco mincí do zásoby si určitě nakřečkuji.
    Určitě se zase budou hodit. Kdo je připraven, není ohrožen.
    :DxD
    Na dožínkové klání budu jen přihlížet a fandit svým favoritkám.
     
  6. lase2

    lase2 Magnát fóra

    já se obávám že i část toho houbového tentononc (nová plocha při děsivce) se časem objeví v Rama krámku, takže raději něco nasyslím :)
     
    hanynkach, MatysekKamilek a kiki2305 tohle ocenili.
  7. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    naházím pouze padátka. Při počtu stromů na plochách to vidím tak na 1-3 mince. Plodů nemám tolik, abych je pořád házel - naposledy jsem toho udělal docela dost, ale změn v RAMA obchodě je minimum a aktuálně mám přes 2000 mincí. Tento měsíc jsem kupoval pomocníky na 3 hod.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Teď jsem právě přemýšlela proč je akce na mince.
    A kdo ví jestli opravdu nebudeme náhodou na hřbitově otvírat plochu za ony mince.
    Tak asi zatím ani to SK vyzvedávat nebudu a radši počkám.
     
    hanynkach a MatysekKamilek tohle ocenili.
  9. Boty

    Boty Magnát fóra

    Něco málo těch mincí si asi nahromadím, ale utrácet je ještě nebudu :p
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Myslím, že pro rychlost postupu jsou v mém případě rozhodující:
    1) řádky ve stonku
    2) dekorace
    3) pěstování expertních plodin
    (a s tím spojený přísun BZ za plnění expertních úkolů)
    Čím to, že nikde nevidím na tomto pomyslném stupni vítězů farmářské mince?
    Že by to nebylo tak výhodné? :D

    Jinak v zásobě mám po kontrole aktuálně 2399 zlatých mincí. Vím, rozkutálet je lze lehce, ale blokáda plochy (s výjimkou Baha, pochopitelně) stromy a nemožnost pěstovat expertní plodiny mezi kořeny těchto stromů mě vede k přesvědčení, že má účast na této ovocné akci bude spíše symbolická...
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Zatím jsem žádnou akci nevynechala, ale čistit ovocnou stodolu nebudu. Dodám, co vyskáče ze stromů a jinak budu syslit, dožínky jsou za dveřmi. Pohodové odpoledne.;););)
     
  12. notes72

    notes72 Perspektivní autor

    kdybych mela vodopad tak bych to nedelala ale ja ho nemam tak to budu delat kdy zase bude takova sance kdyz slechtim tak za sto superkrmiva 12minci tak tohle mi prijde jistejsi tak uz se tesim fajn hru a dalsi pole je udelano tak spokojenost
     
    Naposledy upraveno: 1/11/17
    hanynkach a jankami tohle ocenili.
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Vy nevděčníci...za 100 padátek máte 6 ! mincí a vy je odmítáte ?? o_O
     
  14. Boty

    Boty Magnát fóra

    Mám takový pocit, že za tyhle mince už jsme taky kupovali řádek na stonku, dekorky a já třeba nějaké nové stromy a taky kombajn a to nemluvím o ploše na křišťál.ostrově, takže se mi pořád hodí :))
     
  15. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Vynechávám,protože pro mě tato akce nemá smysl.

    křišťál mám celý,tak osobně nebudu vyhazovat plody na zdař bůh
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/10/17
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    182 chybějících mincí na poslední rozšíření Vodopádů mi to nedá, to bych musel farmu vyždímat dvakrát :cry:. Ale asi trochu pustím chlup - každá mince dobrá.

    rossi1972 - sluč si příspěvky, ať nevyfásneš vykřičník ;). Edit - a už ho tam máš!
     
    Naposledy upraveno: 31/10/17
    hanynkach, Prepperka a kiki2305 tohle ocenili.
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    První akce kterou vynechám ;)
     
    pigi1313 tohle ocenil(a).
  18. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    chýba mi 20 mincí na posledné odomknutie na baha tak že ničo určite urobím
     
    hanynkach, karbar a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. ptakoun

    ptakoun Perspektivní autor

    Kdy se budou ceny v Rama obchodě obměňovat ? Co takhle dát tam Ambroň ? Ta se tady mihla jednou a už je to dost dlouho, od té doby není nikde k sehnání.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám takovej blbej pocit,že mince budou potřeba na další rozšíření děsivé plochy.Se mně zdá že nám je v poslední době cpou horem dolem.:eek:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.