Ovocný trh (1.11. - 3.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 31/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Ovocný trh ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 1.11. od 14:00 15:00 hod. a končí 3.11. ve 14:00 15:00 hod.

    Akce je viditelná pro hráče od 2. levelu.

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné, že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Při sklizni stromů nám bude na všech plochách vyskakovat...

    Zázračné ovoce
    [​IMG]
    Protihodnota: 1 250
    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1x zázračné ovoce.

    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Plody stromů.
    Jde posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Můžete je také zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    [​IMG] = 1 FL
    [​IMG] = 40 FL
    [​IMG] = 75 FL
    [​IMG]= 100 FL
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) bude zbylé zázračné ovoce vyměněno 1 ks = 50 BZ a 50 kr.

    K plnění akce se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG] nebo Novinky ve hře.

    Po kliknutí se nám ukáže návod jak akci plnit
    [​IMG]

    Dodávat můžeme plody stromů z farmy i tropů a akční předmět zázračné ovoce. Jakmile dodáme veškerou požadovanou protihodnotu, úkol se resetuje, košík vyprázdní a můžeme dodávat nanovo. V 1. kole je v Malém vkladu vyžadována protihodnota 20000, ve Středním vkladu 72000 a ve Velkém vkladu 224000. Každý další úkol je náročnější, požadovaná protihodnota se navyšuje. U Malého vkladu je to vždy o 7,25 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 1450), u Středního vkladu o 6,18 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 4452) a u Velkého vkladu o 5,13 % protihodnoty z prvního úkolu (tedy o 11484). Za každý Malý vklad obdržíme 1 farmářskou minci, za Střední vklad 3 mince a za Velký vklad 8 mincí. Mince můžeme následně utratit v RAMA obchodě.
    [​IMG][​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    :) Mincí mám dost, plody budu šetřit
     
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Diky, vynechavam :p
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Před akcí Dožínky to vůbec není špatná akce na vyprázdění stodoly [​IMG] Zvláště, pokud mám mincí v zásobě skoro 6,5 tisíce.
    Ale na druhou stranu určitě někdo bude s akcí spokojen.
     
  5. verca.bebe

    verca.bebe Pisálek fóra

    naházím tam padátka, odměny v rama obchodě mě nějak nelákaji
     
  6. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcia ide mimo mňa, je oveľa viac lepších možností ako využiť plody, nie pre pár mincí. ;)
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Také naházím pouze padátka mincí mám dost.
     
    evainfo, vilm4 a milostivas tohle ocenili.
  8. EleanorCaen

    EleanorCaen Rádoby autor

    Ještě pořád mi chybí skoro 200 mincí na odemčení poslední části Křišťálových vodopádů, takže akci vítám. Snad se udržím a nevyprázdním celou stodolu.
     
  9. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Mincí mám 211 a nemám je za co proměnit. Nic se mi v rama obchodě nelíbí.
    Takže asi také naházím pouze padátka.
     
  10. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    ovoce se mi nedostává,mincí mám přes 2000 takže snad dostatek kdyby náááhodou..takže neeee,nedám :)
     
  11. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ničeho nemám tolik, jako plodů stromů, ale zbavovat se jich tímhle způsobem asi nebudu. A nebo že bych ten milion javorové šťávy uplatnila už v téhle akci? :pxDxD
     
  12. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Budu asi jako většina, naháži padátka a basta fidli. Co s nimi. Plody všech stromů budu šetřit na smysluplnější akci. Mincí mám 2700, něco se přidá. Myslím si jestli nebudou potřeba na rozšíření Vodopádů - pouze moje úvaha. Jára
     
    matlafous123, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mince mi samozřejmě chybějí v reálu (i ty papírové) i ve hře, ale takhle blbnout tedy nebudu.;)
     
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    a ja tam něco nahazim :p Padatek mit buhvikolik nebudu, na farme mam momentalne stromu par a predelavat nebudu, takze tech par padatek ani nepoznam, párkrát tam něco prihodim a kaslu na to. Ja sice vim, co s mincemi, v obchode si jsem schopna vybrat, ale utracim je uvazlive, takze cca 500 jich ještě mam (většinou pouzivam na SK). Ale prehanet to nebudu, opravdu jen párkrát... Jak se říká, korunka ke korunce (mince k minci...)
     
    evainfo a karbar tohle ocenili.
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Tentokrát půjde mimo mě, těch pár padátek z pár stromů mě nevytrhne. Na Baha jedu zvířata kvůli neonkám, na farmě pěstuju. Škoda kombajnu na klik 2x denně.
     
    lase2 a evainfo tohle ocenili.
  16. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    taky do toho nejdu
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Naházím jen padátka, mince od víl dodaly poslední cca 100 na otevření vodopádů... budu šetřit. :)
     
    Naposledy upraveno: 31/10/17
    karbar a evainfo tohle ocenili.
  18. stefanier

    stefanier Zelenáč fóra

    ja hraju pořad a minci mam strašně malo kde na ně chodite
     
    Babrlinka1, hanynkach a karbar tohle ocenili.
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) v RAMA obchodě mě zajímá pouze velký balík SK a zítra si pro něj jdu ... snad ho taky nezdražili xD jinak nic nepotřebuji a se ze mě stává skromná farmářka :p
     
  20. pistule

    pistule Aktivní autor

    Mince vyměňuju pravidelně v obchodě za SK, tak asi nějaký koš naplním, než vyleze jejich protihodnota moc nahoru.
     
    Pliska1 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.