Okrasně tvarované šarády I - III (16.4. - 2.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    raddre
    Domnívala jsem se, že si se jenom překlikla, ale stále píšeš SH (super hnojivo) místo SK (super krmivo) ;)
    Pitrýsek47 : zelené kapky OK, ale super hnojivo o_O Pokud by byly lepší přeskoky, nacpala bych je třeba i super hnojivem xD
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
    raddre, tenista99 a 14087 tohle ocenili.
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kutilka: raddre je rovnou přiotráví, ať si moc nevyskakují ;), ale my tomu rozumíme.
    To je síla zvyku, na pole se sypou pořád zelené kapky.
     
  3. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    akce hotová, jen ty výsledky... :( Zkusil jsem mixovat králíky a přišel jsem o celou zásobu vrtulkových. Zkrátka smůla.
    Farmaření zdar! kája53
     
  4. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    Ok, díky za upozornění.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  5. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    dřív bylo v odměnách za šlechtící akce SK, teď jsem žádné nenašla. Dosti mi to vadí
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) tak to by šlo, úkol splněn
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam tiez hotovo :Dto bola rychlovka uff.. xDxDxD Tulidomek za 1sk som minule vyprazdnila,takze som vcera musela narvat znova uz ale za 2sk :mad: Dodavala som ryby lebo mi padaju z bedni len taky frkot xDxDxD
    Inak na buduci tyzden, ak sa nemylim tak by mali byt plazy ale este mrknem na oraculum ,tam som to sa mi zda zahliadla ;)

    Neonka u mna chameleon uz ich mam 6 :music:
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  8. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak mám také hotovo.
    Odznak nezbyl žádný.
    Tulidomek nacpaný napůl chameleony a anakondami.
    Nesklízet! Až 23.4.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak se nějak ztrácím. SH je super hnojivo (zelené kapky) ano patří na pole, ale snadno se u krmení přehodí K za H.
    Zuzino superhnojivo (vrtulky). Zuzino ultrahnojivo=ponožky na stromy.
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Pitrýsek47
    Vše je OK ;)

    Už se těším na pokračování akce :D V tulidomku zůstala jen příprava plazů a obojživelníků za 1SK.
     
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer šlechtitelé :) no fičák to byl, jen občas to drhlo při sklizni v tulidomku, ale na čápy se taky podívám, proč né :p
    Už se těším na další šlechtění a z bedýnky na mě vyběhla neonová koza ... až jsem se lekla xD
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Celkem lehká akcička,neonové zvíře:)
     
    raddre, sovicka64 a evainfo tohle ocenili.
  13. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak také hotovo
    z neon bedny neonovy pes
     
  14. kája53

    kája53 Expert fóra

    kutilka70 - nějak to nepobírám, za týden se šlechtí plazi, tak proč dávat mazlit obojživelníky? Leda byste měli v plánu
    sklízet tulidomek ručně. Farmaření zdar! kája53
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    kája53
    To mi tam zůstalo po šlechtění za 1SK, když se přesně nevědělo (informace z oracula) v jakém pořadí se bude šlechtit. Tak jsem tam pro jistotu dala od každého něco. Ano, sklízela jsem ručně (pouze savce), ale za ušetřené SK mi to stojí ;)
     
    14087, karbar a radyn.m tohle ocenili.
  16. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ještě bude potřeba pár odznaků, ale to se poddá (holt mám jenom 44 míst v domku, když na zbytku čekají mloci, žáby a chamíci), ale z bedny vylezly neonové kočky, které ještě nemám, takže jsem už teď spokojený. :inlove:
     
    evainfo, raddre a kutilka70 tohle ocenili.
  17. kája53

    kája53 Expert fóra

    kutilka70 - když si představím ruční sklizeň bordýlků, hlavně dávat bacha, co zrovna sklízím, to tedy před tebou smekám. :)
    Ale chápu to, já jsem na to moc pohodlný a raději obětuji pár SK navíc. Farmaření zdar! kája53
     
    kutilka70 tohle ocenil(a).
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám hotovo. Z neonové bedýnky je netopýr.
    kutilka70, já vzala domeček kombajnem a nestačila se divit. Holt jsem za tu dobu zapomněla co a jak a nejdříve si myslela, že jsem se asi spletla, když jsem dávala šlechtění. Co se dá dělat...
     
    14087, evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  19. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Ahoj Madulka_cz,
    prosím o radu, jak šlechtit za 1 SK. Kdysi se mi to nějak "přihodilo" ale nevím jal.
    Díky
    kuře0
     
    Madulka_cz tohle ocenil(a).
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    kuře0
    To si musíš počkat až bude akce na to šlechtění za 1SK ;)
     
    Pitrýsek47, Madulka_cz a 14087 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.