Okrasně tvarované šarády I - III (16.4. - 2.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Dekorace do stonku jsou 2x ;) Takže kdo má málo SK není třeba plnit 4úkol diamant :music:
    A občas padne odznak 2x [​IMG]
    Takže nějaké to SK ušetřit jde :p
    HOTOVO
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] hotovo
    a toto sa zadarilo [​IMG]
    [​IMG]
    zvysok nebol az tak zaujimavy ;)
    taketo akcie milujem,tak nech sa aj vam dari ;)
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak to má být, úkol splněn. Škoda, že hned nenaskočila další část. Nevadí, za týden si dáme opakování.
    Výhodou je, že se to obešlo bez šlechtěnců, vše dodáno ze základu, těch mám dost a dost.
     
  4. vladca

    vladca Stará škola

    z plného domčeka vyšlo 145 odznakov ... ale šľachtenie zo základu (panda, slon) väčšinou samá genetika :sleepy:
    jeden preskok na mamuta a jeden na tancujúcu pandu ... zopár preskokov +3 (ale naozaj len zopár) ...
     
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    HOTOVO :p

    [​IMG]

    Jsem přemýšlel jaký zvíře šlechtit na ty odznaky a na trhu prostě nic max 50-100 kusů to je na nic :D Až nakonec jsem koupil za 30M asi 1000 králíků :D

    Jen doufám že každý ten týden kdy bude nový úkol dají BB jinak je to škoda SK
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo.Akce je lehká
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    .macca. nechcem ti kazit iluzie o slachteni za 1 sk,v ofi som nenasla o tom nic, ale mozno ma uz klame zrak,predsa len uz mam daky ten rocik za sebou :)
    akciu mam hotovu ,[​IMG] a tolko odznakov mi zvysilo zo 150 tulidomkov ;),viac slachtit nebudem,az na tyzden . len este musim porozmyslat co dam do tulidomceka :p
     
  8. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Akce je hotová- šlechtit také budu až příští týden. Pokud náhodou by den slev byl - tak si naplním tulidomek do zásoby, ale zatím v offi nic není, tak nebudu předbíhat,
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo na dvou farmách, ještě odznaky zbyly, budu muset příště počítat :)
     
  10. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    alexadrakerulova-Vlastně máš pravdu díky, já jsem to spletla s veselým dnem hnojení raději ten příspěvek smažu ať to nikoho neplete.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Šlechtění nic moc, mimo dvou přeskoků sama genetika:(:)
    Důležité je, že jsem žáby zřejmě zařadila do savců. Snad nebyly moc zmatené a přežily to ve zdraví:p;)
     
  12. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Akci mám hotovou, ale dekorace nejde umístit do stonku. Ani po restartu.
     
    tenista99 tohle ocenil(a).
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    .mamaz.
    stonek bude až v posledním tedy III. úkolu ;)
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Fuj :wuerg:. Teď jsem se vyděsil, až se mi z toho málem srolovaly fusekle. Sklidil jsem narvaný tulidomek a koukám, odznaky nikde! Nedošlo mi, že jsem měl nejen savce, ale pro jistotu i jiná zvířata, a z těch to logicky nepadá...

    Takže OK, 83 odznaků doma, jdu otočit šmajchlsavce, ať mám akci hotovou.
     
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré poledne.
    Tak jsem nezapomněla a sklidila (spíš jsem se bála, že sklidim dříve)o_O a nejprve jsem byla rozčarovaná, protože jsem sklidila celý bordel kabinet a vůbec nic se mi neukázalo, jak jsem dopadlo -.-....jaké byly přeskoky, jak padaly odznaky, nic. :( Proveden restart, jdu na výsledky a ....opět nic:(. Tak jdu plnit s hrůzou ten úkol, a tam to na mě čekalo. Sice výsledky nevím, ale odznaky jsou. ;)Projela jsem si rozdělané úkoly, nějaký přeskok byl :), tak jsem tam šlechtěnce šoupla a jak jsem počítala, že je potřeba 150 odznaků, tulidomek je na 132, tak mi jich bude dost (18) chybět-.-, ale výsledek byl takový, že mi chybělo pouze 5 odznaků;). Tak je jasný, ze šlechtění občas padnou více odznaků.:)
    Akce tedy hotová. ;)Nebyla moc náročná, škoda, že jsem dříve nenaplnila domek za 1 SK. :sleepy: No jo, stane se.
    A ještě info ode mě... se musím pochlubit :D = včera mi dělala Astridka nový podpis ( je suprácký), a ke všemu jsem večer postoupila, takže radost dvojnásobná (bože, jak mě stačí málo k radosti) ;). No ale teď do dalšího postupu těch BZ co po mě chtějí o_O takový číslo neumím snad ani přečíst.o_Oo_O.
    Fajn hru ;)
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hotovo. Z neonek netopýři, z bonusových beden +100% z pole a dílny, takže jsem spokojený.
     
  17. raddre

    raddre Baron fóra

    hotovo, spotřeba jen 268ks SH, prostě paráda
    Omlouvám se za mystifikaci, popletla jsem zkratky samozřejmě SK a z neonky mám kachnu

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Taky hlásím hotovo, ale krom 1 super vyšlechtěnce hlásím bídu, jakoby BB vůbec nebylo :oops: Neonová žába ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 16/4/21
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neonový ovčín. Dodával jsem hlavně činčily, mají vysokou protihodnotu a mám jich "mraky", 30 odznaků jsem došlechtil, jinak byly v domku za 1 Sk.
     
  20. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Safra, to byl fičák, než jsem nad tím zapřemýšlel, úkol splněn celý. Ze základních slonů padlo pár zajímavých přeskoků, včetně jednoho slona indického, ó. Jen škoda že nejde dodávat zvířena z baha. Kolonie bude mít poněkud problém, tam se krčí v koutě pár slepic a cosi pozalézáno po koutech stodoly xD, tož spočítám, zdali to rovnou raděj neodpískat 8)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.