Oheň a síra (20.10. - 26.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pinda-ada

  pinda-ada Pilný autor

  A kam zmizeli postavičky z děsivky na úkoly? Já je tam nevidím od večera.
   
  hroudov tohle ocenil(a).
 2. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Tak, mise splněna, ještě jsem přes noc v ústavu napěstovala na dalších pět krmení, teď jsem znovu zasela, snad vstanu na budíka, ať to sklidím, pomelu a dodám :) Když ne, věšet se nebudu, protože akci jsem stihla a když nebude pár dárků navíc, tak se z toho nepotento... Dobrou noc, jdu umřít do pelechu :)
   
  hroudov a -Jara05- tohle ocenili.
 3. Petriša

  Petriša Aktivní autor

  Ahoj pinda-ada
  Myslíš postavičky Mefiho. Ty musíš aktivovat zde.

  mefi.png
   
  Skali a -Jara05- tohle ocenili.
 4. hroudov

  hroudov Osvícený autor

  tak já hlásím taky hotovo, moc jsem tomu nevěřila, ale přeci :D
   
 5. jana151049

  jana151049 Vévoda fóra

  Z tajemností žádná novinka - klasika
   
  burds tohle ocenil(a).
 6. pinda-ada

  pinda-ada Pilný autor

  D
  Díky už jsem to zjistila taky :)
   
  Petriša tohle ocenil(a).
 7. ašada01

  ašada01 Dozorce fóra

  Hotovo jsem měla už v sobotu večer, ale dál jsem krmila, odměny zdarma se vždy hodí. Mám jedenáct skorometuzalémů, tak snad se aspoň jeden urodí.
   
 8. -migos-

  -migos- Baron fóra

  Zdravím, Mefi si myslím může být spokojený a tím pádem ani u mě není námitek. Celkově získány odměny za 900FL. ;)


  [​IMG]


  Hezkou hru ...
   
 9. mylenka9

  mylenka9 Pisálek fóra

  Prosím kdo máte řádek v nebi s dárečky pro bonanzu, jaké odměny dostáváte? Já jsem za těch 10 dní nebo kolik to mám dostala pokaždé! BZ. Chápu, že ne vždycky vypadne třeba MJS, ale přece jen dala jsem si práci se řádkem právě kvůli těm zajímavým odměnám, ne kvůli BZ. Tak aspoň párkrát by něco kápnout mohlo.
   
 10. -Jara05-

  -Jara05- Hrabě fóra

  mylenka9 - otevřela jsem najednou 64 beden a získala následující - 5,84 m BZ, bonusové BZ/TBZ 100% S, 2 banány, 1 MJS, 20 SH, 30 vrtulek, 1 upíří sérum.
  Tak jak vidíš asi opravdu nejvíc získáš BZ.
   
 11. mylenka9

  mylenka9 Pisálek fóra

  -Jara05- díky za super rozbor:)
   
 12. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  mylenka, na řádky a bedny není až takový spoleh, pokud ovšem nejsou ve větším množství, tam už je to znát . Proto se vyplatí mít navíc i všelijaké dekorace. Například zrovna byla v akci dekorace, kde je možno získat bonus +2 k úplňkové sklizni. Jednou bych to asi nevytrhla, musím mít těch beden S a M několik denně a i tak mně to stejně hodí bonus 2x až 3x měsíčně. A u Mjs bych na ně vůbec nespoléhala, lepší je se propracovat do čtvrté úrovně marmeládníka, pak zatnou zuby a ve výprodeji koupit recept za 100 fl ;)
   
  Apachie1 a -Jara05- tohle ocenili.
 13. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  GordonSargent
  V případě MJS si dovolím nesouhlasit. Recept sice mám,ale poslední MJS jsem uvařil před několika lety. Ve stodole momentálně 1.123 ks MJS a vše je pouze z beden,řádku a odměn!
  Chce to jen plnit akce,kde je možné tyto vychytávky získat!:)
   
  Pitrýsek47 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
 14. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Dovolím si souhlasit se vším ;) jen jsem chtěla upozornit, že jednou bednou nebo řádkem se to opravdu nevytrhne. Uvedu jiný příklad než MJS, můžou to být párty lísty. Kdysi jsem je kupovala, dnes mám jen z beden, dekorací, výher a pod. kolem stovky týdně, což tak většinou stačí od akce k akci. Nebo blahé paměti vrtačky,ale jak se začaly rozšiřovat zvěřince a výrobny, tak jich začal být přebytek. Kdo měl jeden chlívek žádnou hitparádu nemohl čekat. A jo, ještě hnůj už taky dlouho nekupuji a protože doprovoným produktem skluzavek na hnůj jsou i bonusy, mám pomalu na rok vystaráno:)

  [​IMG] a teď si nejsem jista, jestli si to tenkrát byl Ty, kdo "prošvihl" melounovou magii?
   
  Naposledy upraveno: 7/11/21
  duna.duna1 tohle ocenil(a).
 15. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Melounová magie byla jednorázová záležitost!:wuerg: Bohužel v té době sem byl skoro rok mimo. Nedá se srovnávat s MJS,PL.... které padají z každé čtvrté bedny! Je pravda,že jedna bedna zázraky neudělá. Proto je potřeba plnit akce,kde se tyhlety frajeřiny vyskytují! Za rok-dva ,těch beden budou mraky!:)
  https://1iq.cz/i/fJMn8/aaS6d.jpg
   
 16. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Safra, to mám ale pamatováka, co? :) Vzpomněla jsem si na to, když jsem začala ze spižírny posílat tiki masku , která je ze stejného ranku jako magie. Na trhu se koupit nedá, ale posílat lze jen tiki. A předpokládám, že v tom se shodneme, pokud někdo vynechává akce, nechává dekorace v liště a raději pěstuje do stodoly protože akce nestojí za nic, tak se nemůže dopracovat tak impozantnímu počtu beden jako máš třeba Ty. Ale ty bedny beden až se na to vrhneš bych raději otvírala jako první:D
   
 17. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Jó bedny co dávaj zase nějaký bedny,ty mě pěkně vytáčí. Proto bedny beden otevírám jedenkrát až dvakrát ročně. Nad těmi ostatníma skřípu zubama!:cry:xD
   
 18. ašada01

  ašada01 Dozorce fóra

  Já jsem si udělala velkokapacitního dodavatele beden z Ostrova pokladů a trosečníků na Baha.
  TBZ už nepotřebuji, tak ať nezahálejí.

  [​IMG] [​IMG]
   
 19. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  Ašada, tady jsou vidět ty farmářské "priority" ;) V lištách dekorace stejně žádný užitek nepřinášejí. Já to mám nastavené trošku jinak, jsem nechovatel a zvířata a hnůj potřebuji, tak proč si nevypomoc ? Vrtulníky na ostrově mám z nostalgie, přece je nestrčím do lišty když už vydělaly tolik krejcarů ! A volné místo tam nechávám pro piccolo bedny a na to co si potřebuji ohlídat.:)

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 20. Peto121

  Peto121 Polobůh fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.