Oheň a síra (20.10. - 26.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) u mna to vyzera takto
    [​IMG]
    njn , padatka nie su , ale oni dopadaju 8)
    mephi mi na oplatku dava celkom slusne odmeny , ale fl to nie su xD
     
  2. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Nakrmeno 47x a došla síra :(. Dvakrát vypadly FL a jednou Bedna s bonusy, jinak převáželo SH a tím rozhodně nepohrdám :)
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som nakŕmil 34 lasičiakov a vypľuli mi SH,SK,tajné sadenice aj 1x2 fl.Na 20 krmív už akciovky mám,len chýbajú padátka.Ale tie ešte napadajú a ešte pár krát musím zasadiť akciovku.
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím nakrmeno 35x- vím, že tam byly 1x a 2x floreny - ostatní zas až tak nesleduji, ale na bednu s bonusy si už dám pozor, ale.... domnívám se, že se štěstí zatím moc neunavilo.
    :):):):):)
     
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    nakrmeno 63 čertíků, zaseto na poslední sklizeň akční, čtvrtý žeton už odemkl svou bublinu.
    Farmaření zdar! kája53
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Rostlina dopěstovaná, chybí padátka, stále a nakrmeno 59 - padla 2x bedna s bonusy a asi 3x2FL, spokojenost :p už je otevřeno 5 beden s návnadami
     
  7. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Booster úplňkové sklizně +2 na 24 hodin se asi nevztahuje na akce, že?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    mylenko, na akci opravdu ne, mám to vyzkoušené, bo sklízím i houbový les a tam mi to platí :)
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Bonusy se mi tentokrát zdaleka vyhýbají, tak jedu jen s vodou a hnojem. Za necelý den dodáno 29 omáček, do konce zbývá ještě 5 dnů, tak to v pohodě stihnu.
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;)
    [​IMG]
    takze uz len padatka a nakrmit :p
     
  11. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Ok, díky za potvrzení
     
    evainfo a maribeja tohle ocenili.
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak u mě zatím stav 28/75 jedu jen voda a MJS a hnůj vlastní tak snad to stihnu
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Pěkné větrné odpoledne.
    Hurá, už opět svítíme, můžu na ntb. Radost veliká :DxD Ta elektřina.... to je věc, to je zázrak :D. No bodejť, venku je vichorec jako blázen, že i psí uši lítali kam neměli.Tedy našemu. Točilo se způsobem - jedno ucho - kam jdeš a druhý mu odpovídalo - do kina. To je hláška mé kolegyně a vždy se u toho tlemím jako potrefená. xD
    No a k akci - akční - 10 073 + zaseto // síry - 744 . Takže dlouhodobky to jistí.
    Za mě dobrý.
    Držím palečky, abychom všichni mohli hrát a nebyl problém s elektrikou.
    Pěkný den :)
     
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vichorec mává asi i s farmou, teď už se mi nějakou dobu načítá a stále nic :p, ještě že můžu na fórum, ale kdyby mi to spadlo, taky by mne to mrzelo, joooo závislost je závislost, bez elektriky a internetu si ani neškrtnem. Jinak k akci, vypadá to, že večer bude hotovo, že by to mohlo dopadat. Nejdéle zítra ráno, kdyby to nevyšlo dnes, už čekám na poslední kupónek z této akce a může začít další, ale v klídku a pohodě jedu ještě na vedl.
     
  15. sváťa44

    sváťa44 Pisálek fóra

    Mám první stonek, ostrou lávovou vanu, ale když ji chci dát do stonku, tak mě to hodí na pole s hrou. Nevíte někdo co s tím,
     
    evainfo, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Snad nikdo neuletěl ve větru, který řádí i u nás na Vysočině.
    Čertík nakrmen 30x. 2x padly floreny a 1x bedna s bonusy. Bylo hodně tajemna.
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    užívam si, kým ide internet:music:;), lasičák včera večer behal po Slovensku [​IMG], prihral 4, dnes len 1, jednu mám z rybačky, aj nejaký florén podhodil, hrám ďalej, napestované by bolo, pajdátka idem vyskúšať s 12 hod stromami - mám práve 2 riadky a 2 pne na urýchlenie ultrahnojiva8);)
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nakrmeno 45 a došla síra napěstováno jest;)takže čekat na pajdátkaxD
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nemáš ještě splněný(aktivovaný) řádek Oheň a síra 2 s ikonou lasičáka (do něj patří 2 dekorace z akce).
    Do řádku č.1 patří libovolné dekorace, má ikonu omáčky.
     
    Naposledy upraveno: 21/10/21
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už mi chýbajú iba padáka.Uvidím ako budem ráno s nimi či sa mi oplatí navyše sadiť akciovú zelinu a kŕmiť tie červené potvory;);).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.