Ohňostrojový spektákl (27.12. - 2.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S bonusem z kalendáře to jde jedna radost!:) [​IMG]
    A když ještě dneska k tomu padne [​IMG] 8) tak to asi celé dnes dorazím!:)
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    matlafous a Kuteno ....to já netuším, že stonek zmizí,když akci nedělám, já akce dělám všechny takže nemám šedé stonky teda řádky, abych byla přesnější.
     
    Helena1313 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Jsem na tom jak kaolín11 :). Hledík hotový už včera, v poledne bude i korálice. Jen padátek mám méně, v nejhorším bude hotovo zítra ráno.
    Díky bonusům fofr akce.
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hotovo ;)
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No zatim bezi jen bonus z kalendare ale i tak, 42+9+0 namleto, takze to pujde, jeste mam dost volnych kytek a dam do mlyna jen co se uvolni... dnes bych mel mit vetsinu surovin, takze pak pujde spis o rozdeleni posledni sklizne na tech par co bude chybet...

    Vypadavat ma 280 trisek/den, v tuto chvili ma byt 512 (nebo chybet 1168 ), mam 1219 (chybi 461 ), mam 72% hotovo.
    Stav hlediku : idealne 6134 kusu (3360/den ), mam 15091 z 20160 (74% ).
    Stav koralic : idealne 5112 kusu (2800/den ), mam 9751 z 16800 (58% ).
    Zatim uplynulo 30% casu, zbyva 100 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 3* 42 kusu pro akci, celkem cca za 8,4 hodin.
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    U mě 10155 hledíků, 5493 korálice a 1734 padátek. Podle Tassadar11 jsem v normě, tak uvidíme:) Téměř při každé akci, mě chybí padátka, tentokrát jich budu mít asi dvakrát tolik :D
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, tak mně tady zase kleslo sebevědomí ,-))))
    No jo, kupóny došly a nekoupím ,-) klikat tolik malých polí je vážně vopruz, tak vynechávám, kdyby aspoň ten hnůj šel použít jako voda, rychleji....
    Padátek mám dost.
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak ještě 5 x hřmění a bude první budova hotová, snad to půjde dobře.
    Zkusila jsem BB, přeskok u hus, oslů se nekonal, psi asi 4 x ob 3, toť finíto, dál pokoušet nebudu.
    Mají se šlechtit hadi, tak ať mám dost SK...(1926ks, zatím). Výrobna má být keramika, tam mám 203 ks, a hadů 320. No na trhu není pro hady krmivo, 1 had je skoro za 147 tisíc. :oops:
     
  9. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    Hotovo, s bonusy se roztrhnul pytel, tak to jelo jak po másle.
    deMentos
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/12/18
  10. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Jak moc spolehlivá je domněnka, že příští šlechtěný druh budou hadi?
    Já jen že co hraju (nyní 2,5 roku), tak přetrvává domněnka, že už právě to nejbližší šlechtění budou určitě hadi...
    Uznávám, že nedávná změna grafiky hadic je něco neprůměrného a uvedenou domněnku podporuje. No, tak uvidíme. :)

    K akci: aktivovaný bonus z kalendáře, k tomu při snaze vytočit skluzavku (za cca 50 PL zatím ani náhodou) nebo cokoliv z bonusových dekorek, kterých nemám mnoho a díky bednovým bonusům bych je v liště vítala, jsem vytočila dvakrát +1 na 6 hodin z pole, tak jsem pohnula i delšími, čekám na druhou sklizeň a bude chybět už jen málo krátké i dlouhé kytky a padátek taky schází asi 250 pouze, takže akce probíhá ve velké pohodě.

    EDIT: Evoku57, a vida, a já myslela, jak jsem dobrá, že jsem v Oraculu byla předvčírem - a ona novinka. Takže se hráči dočkali, po těch letech očekávání, že už určitě teď. xD;)
     
    Naposledy upraveno: 29/12/18
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sovinko, je to ve FarmOraculu a tam co dávají, tak už je to s jistotou a v kalendáři na leden už je také šlechtění hadů :music: od 16.1.2019
    Už jsem dala zpět na plochu Keramickou dílnu, bo keramiky necelých 300
     
    Naposledy upraveno: 29/12/18
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    2x bonus a je hotovo,farma i Baha v normálu a jdu v klidu koukat na pohádky
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Sovinko, evoku Ti odpověděla, v Orákulu :) a pokud se nebude měnit kalendář, tak od 16.1.2019 ;)
     
    jindrasofr, bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... pěkný víkend všem, konečně doma a chvilku volna. Jsem teď kytky moc nehlídala, chybělo 60 třísek, ale i z hladíku to padalo dobře, takže hotovo :p. Drobet víc jsem přepěstovala, ale jak budou lítat další třísky z rostlinek do družstva, namelu pár rachejtlí .. za to bude aspoň něco navíc :D. Akcička průměrná ... zase ne tak hrozná, no hlavně mám vypuštěný divoký zvěřinec a pole zrají do družstva :). Ostatním držím palčáky, protože KFC šeptá - že to dáte ;)


    [​IMG]

     
  15. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, na noc zasadím pár posledních korálic a ráno bude hotovo. ;)
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Farma v původním stavu
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Téda, vy jste rychlíci...
    ...i když já jsem vlastně začala rozpěstovávat o 1 den později (bohužel až k večeru)...
    Nu, nějak pokračuju.
    Zatím plním Levou a Prostřední Stavbu.
    Až je budu mít hotové, pak budu pokračovat Pravou Stavbou.
    Pomaloučku, polehoučku.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když se tak dívám na statistiku produkce na mé farmě, tak z třísek můžu začít stavět ajfelovku a ještě zbude... korálice necelých devět tisíc, hledík taktéž... zasetá korálice, hledík počká na pak, je kratší na pěstování. Že já jsem se na to rači nevytento, když jsem si ten bonus odklikla dřív a na kole se mi teď vyhýbají jak čert kříži... ;) ale co, ještě mám tři volné dny, ono to nějak dopadne. A když nedopadne, taky se z toho neosypu 8)
     
  19. -popelka1-

    -popelka1- Vycházející hvězda fóra

    Ahoj všichni popsaly stě akci jaká je,dobře i já napíšu něco čekat 168 hod. na další aktivaci stonku jen za body mně moc netěší mohlo tam RT k bonusu připsat aspoň 3 hodinový kombajn pomocníků pak by to silvestrovský ohňostroj stál za to co myslíte farmáři mám pravdu!
     
    bursuk59 a Honzulka05 tohle ocenili.
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Ovce se u mě pořád válejí,ale za chvíli budou pracovat v levo mám 1 čárku před párty zatočením uprostřed 2 od začátku a v pravo mám už farmářskou minci takže chybí toho ještě dost,ale padátek je dosti hodně tak uvidím jestli ty ovce začnou něco dělat
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.