Ohňostrojový spektákl (27.12. - 2.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po fázi rozpěstování:
    Hledík
    : 6194 (30,7% z 20160)
    Korálice: 2744 (16,3% z 16800)
    Tříska: 1275 (75,9% z 1680)
    Tak padátka už po několikáté zřejmě skutečně nebudou problém.
     
  2. babickachlum

    babickachlum Zelenáč fóra

    jdu do toho ale nebudu bourat takze nedoufam ze udelam ,neco .ale chci poprad vsem krasny NOVY ROK HODNE STESTI ZDRAVI A POHODY a radost ze hry v roce 2019.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Matlafousko, ale ty nejsi líná jako já, holt než se rozvážné Hanák rozhópe, je aj po akci xD A plnit musím v práci kdeco, tady se mi to příčí ;)
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Jsem v rozpacích, mé počítadlo banánů v chrámu ukazuje 2 923 spotřebovaných banánů - buď ti něco chybí nebo mě okradli :oops:. Banánů přichystaných na ten úžasný, nádherný, snový korálový ostrov mám přes 5 tisíc - jsou virtuální, tak se nezkazí a třeba někdy (možná) budou potřeba xD

    jinak akci udělám, už jen z principu - ale také se přikláním k tomu, že nenadchla, nápaditost zřejmě není tvůrčímu týmu dána
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak na plose dlouha akcni a uvidime, nasadim bonus z kalendare kdyz rano nezapomenu, tak by to melo jit rychle, jeste letos :)

    Vypadavat ma 280 trisek/den, v tuto chvili ma byt 119 (nebo chybet 1561 ), mam 799 (chybi 881 ), mam 47% hotovo.
    Stav hlediku : idealne 1417 kusu (3360/den ), mam 1507 z 20160 (7% ).
    Stav koralic : idealne 1181 kusu (2800/den ), mam 2110 z 16800 (12% ).
    Zatim uplynulo 7% casu, zbyva 133 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 3* 42 kusu pro akci, celkem cca za 8,4 hodin.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Medvánku, neokradli, mám stejný stav u počitadla ovoce v chrámu... Plantážník v tom má bonako ;)
     
  7. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak aktivován bonus +1, uvidím, co stihnu, teoreticky bych ho měla oba dva dny využít na všechny sklizně, co půjdou... Ale praxe, to už je věc jiná, že ...:p
     
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Tak jsem dala hledík ,všude Za dvě hodky sklízím a dám koralici, pak zas hledík a na noc koralici;) Třísek prozatím 727 ,už mám skoro polovinu;) ono to půjde a 30.12 v práci se mi snad podaří taky něco sklidit
     
  9. FOFR00

    FOFR00 Pisálek fóra

    Zítra bude v poho hotovo.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Na noc dlouha, rano bonus z kalendare, no hned to vypada lip... pojedu kratkou a na noc zas dlouhou, at vyuziju cas...
    Nebezpecny je davat do mlyna, vzdy jen to co jsem dal na pole a jeste ze se da beze ztraty zrusit mleti :)

    Vypadavat ma 280 trisek/den, v tuto chvili ma byt 228 (nebo chybet 1452 ), mam 799 (chybi 881 ), mam 47% hotovo.
    Stav hlediku : idealne 2726 kusu (3360/den ), mam 658 z 20160 (3% ).
    Stav koralic : idealne 2272 kusu (2800/den ), mam 6355 z 16800 (37% ).
    Zatim uplynulo 13% casu, zbyva 124 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 3* 42 kusu pro akci, celkem cca za 8,4 hodin.
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem trošku počítala, snad správně...
    Kdo bude chtít postavit radnici, získat dekoraci a stonek, bude potřebovat 9.240 ks hledíků, 7.350 ks korálice a 840 třísek. Na mletí 42 velkolepých rachejtlí bude potřebovat 168 minut, tj. 2 h 48 min;
    Na mlýn je potřeba 9.450 ks korálice, 420 třísek, na mletí 42 ks ohnivého kola 168 minut, tj. 2 h 48 min;
    Na pyramidu 10.920 ks hledíku, 420 třísek, na mletí 42 ks hřmění 168 minut, tj. 2 h 48 min.

    EDIT 11.45: kdyby někdo chtěl na radnici jen dekoraci, potřebuje 5.940 ks hledíku, 4.725 ks korálice, 540 třísek; na pomletí 27 ks velkolepé rachejtle je potřeba 108 minut, tj. 1 h a 48 minut
     
    Naposledy upraveno: 28/12/18
  12. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No to je pěkný Ynočko a že sem nekoupil tavící vruty nikdo nenapíše...
    :D
     
  13. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Medvánku,Yno -za ptákoviny typu Socha lenochoda,ZB nedám,ani ty virtuální a přebytečné.....:p
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .... hezký ohňostrojový pátek :) bonusek z kalendáře i Jackův dárek pomáhají, i když jsem utratila asi 900 SH no
    ono zase naroste. Tak já začala nejhorší stavbou - radnicí, abych měla odkud dohlížet na další stavby :p. Teď budu pěstovat jen korálici na mlýn, protože jsem v práci i zítra a délka rostlinek tímto vyhovuje. A potom se pustím do pyramidy ... tedy padátka asi nebudou, ale na noc půjde dlouhodobka a třísky budou určitě lítat :D. Všem přeji těch třísek co nejvíc a já už utíkám.



    [​IMG]

    [​IMG] Ty odměny v šestém úkolu stojí za to :p
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    matlafous123 - já běžně akce taky jedu, teď jsem jela dvě za sebou, ale už zase potřebuji pauzu, bo jak píšeš, úkoly přibývají a není kdy dopěstovat. Tak jsem se rozhodla, že když nebude v akci něco opravdu dobrého - nové zvíře, strom, výrobna, či jakákoliv novinka či skvělá odměna, tak budu dávat od akcí pauzu a tato akce k tomu přímo vybízí. To my si to s Y_n_O vyříkáme a je zas dobře, ani jedna to nemyslíme ve zlém, jen máme jiný přístup ke hře a to je dobře vybírat si to, co baví, vždyť dnes začínám hrát už osmý rok a to o něčem svědčí. To bych na začátku hraní nikdy netvrdila, že u toho tak dlouho vydržím
    ;):p:music:
     
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Dala jsem ted hledík ,v 18 sklidím,dám koralici a hurá do hospy na malého silvestra;), do rána hledík a zítra to musím promyslet, bo dopoledne zas jedu pryč.Mlít začnu až po neděli
     
  17. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Po 25 hodinách akce mám 1683 třísek ... paráda!
    Prakticky po jednom dni mám 100% padátek v zásobě.
    Kéž to stejně dobře padá i ostatním!
     
  18. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Když jsme u těch zlatých banánů, potřebuji jich ještě 742. Nejsou započítané ZB za sochu lenochoda, opice, pandy, slona, více zákazníků, startovací balíčky pro chov velbloudů, slonů, opic. I když odečtu ZB za baha zvěřinec, výrobnu a arboretum, pořád jich potřebuji přes 600 k otevření všech potřebných místností. To jsou holt ty 4 roky hrací přestávky. Takže já banány vždy vítám ;) Jinak akcička jde dobře, rostlinky přibývají, třísky lítají o 106. Včera dokonce padl bonus +1 z pole. Pyramidu mám z větší části postavenou, na mlýnu a radnici jsem už taky začala makat.
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nu, tak jsem konečně rozpěstovala... 2 otočky, a mám na všechna volná pole.
    ...ehm, jsem zvědavá, jestli vydržím do 23:30, abych mohla sklidit várku kratší akční a zaset na noc tu dlouhou.
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Myslím na to že jsem včera začal pozdě pěstovat to řídim docela dobře mám 776 třísek a melu dál a dál,ale nějakou tu akční ještě napěstuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.