Ohňostrojový spektákl (27.12. - 2.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Třísek pro začátek 934 s použitím JC:p
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Třísek bez použití JC zatím 436, z toho zatím 2 dárky. Klídek, pohoda, cigárko... ;)
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Já si poslední akci roku zahraju docela s chutí - mám několik dní relativního volna, takže budu moci chodit pěstovat.
    Řádek je opravdu nic moc pouze s body, na novoroční akci se nevytáhli.
    Pro mě ale mnohem podstatnější, že mám krátkou chvíli si opravdu hrát. A jak tu někdo psal, sázet expertní ráno a večer, to je nuda, to můžu dělat v celoročním kalupu jako z nouze aktivitu. Budu pěstovat, jak mi situace dovolí.
    Tentokrát to skvěle padalo ze stromů, u mě ohromující, zatím za 2,5 roku mého hraní se to stalo pouze několikrát, že ze stromů mi skákalo více padátek než z plodin. Tentokrát to bylo velmi výrazné a mrzí mě, že jsem svůj původní záměr nechat víc ploch stromů pokazila po pozdně večerním návratu domů - napřed jsem vymýšlela, že na sklizeň po druhé už nedosáhnu, protože jsem zkrátka ke hře došla pozdě, pak jsem chtěla ty stromy sklidit později, až dozrají a ruka byla rychlejší než mozek - stavitel stromy vzal a nechtěla jsem je cpát zpět. Zůstala mi jen pralesní a cca 2/3 vodopádové plochy a výsledky byly proti plodinám skvělé - prales stromy 174 třísek, plantáž plocha stévie 66 třísek. Na farmě z hořce 78 a 86 třísek. Je to s použitím JC a řádků na zvýšení vyskakování, ale celkem jsem získala 666 třísek, tj. tahle akce bude pouze o pěstování. Málo toho nechtějí - ale mám na to čas, výjimečně to bude bez pocitů nedostačivosti a tlaku. Tudíž si to pořádně užiju...
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    "Klídek..." prosím, proč ne?
    "Pohoda..." ale anó.
    Ale to cigárko koukej Ynočko típnout!!
    Jinak budou lítat třísky jak z akce...
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S ohromným nadšením.[​IMG] o_O
    Tentokrát jsem to teda moc nevychytal,bo sem zapomněl pozřít vánočku a nevinnost.o_O
     
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, tak jako Silvestr samotný mě nechává v klidu i tato akce. Nepřesvědčí mě ani nadílka třísek 850 ks na začátek akce. Tož třaskejte a rachejtlujte, my se budeme doma v následujících dnech věnovat založení našeho tropického akvárka:p. Mějte se.
     
  7. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ahoj, nenech se otrávit příspěvky ostatních :) , ani mým ;), sice brmlám, bo na farmě potřebuju "dohnat" "tisíc jiných věcí" na jiné další akce, kde pro mne pravděpodobně budou užitečnější odměny. Ale... KFC mi stejně nedá, a já akci nakonec možná rozjedu jak pendolino, když zrovna nemá špatnou lokomotivu xD
    Ps: ani nebudu "bourat" vodopády, bo mi z nich vypadlo krásných více jak 95kousků padátek, což mne krapítek s akcí usmířilo :D
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Radku, už víc než rok kouřím zdravě i ekologicky, nahřívaný tabák, technologii vyvinuli v jedné vééélké společnosti, věnovali tomu spoustu let a dolarů... takže nesmrdím sama sobě ani ostatním, ale nikotin do krevní obíhačky nasosám xD Za těch čtyřicet let jsem do toho vrazila tolik peněz, že na stará kolena kouřit nepřestanu. Kor když už nekašlu xD Ani na všechny akce 8)
     
  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Akce dobrá co furt remcáte hrajeme to pro peníze nebo pro zábavu,všem hodně zdaru v poslední akci letošní.Ať vám to všem roste jak z vody.
     
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Divny, nekdo ma 800, nekdo 600 bez pripravy... ja dal saguaro (vsude krome obrchlivku), hortenzie na dvou plochach, neco i ze treti se zviraty a vsude J.C. - no nic moc...
    Dve otocky s SH, takze vic nez obvykle delam... takze to uz delat nebudu, nejak to nema smysl, priste bude zase jen prvnich 10 a dost...

    Vypadavat ma 280 trisek/den, v tuto chvili ma byt 71 (nebo chybet 1609 ), mam 636 (chybi 1044 ), mam 37% hotovo.
    Stav hlediku : idealne 842 kusu (3360/den ), mam 723 z 20160 (3% ).
    Stav koralic : idealne 701 kusu (2800/den ), mam 347 z 16800 (2% ).
    Zatim uplynulo 4% casu, zbyva 137 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 3* 42 kusu pro akci, celkem cca za 8,4 hodin.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Y_n_O - Moja reč,keď ma to už toľko stálo,hádam teraz neprestanem??!!8);)
     
  12. anculilinka

    anculilinka Pisálek fóra

    Taková hromadná pěstovačka ke konci roku, to musí být pořádná bžunda, kterou s radostí vynechám.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  13. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Už taky rozpěstovávám, i když banánů mám dostatek. Byly i horší akce a dělala jsem je, i tuhletu, poslední v letošním roce udělám. :)
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Rozpěstováno a dala jsem na noc všude tu osmihodinovku a ráno se uvidí,co dám první na pole;)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tak jsem si brzy ráno po sklizni dala na baha cukrový meloun, před odchodem kolem poledne nachystala stonek, do slotů co je potřeba a po čtvrté hodině v práci vše odklikala i s bonusem z kalendáře a začala rozpěstovávat :p. No teď mám 429 třísek, 2 520 hledíku a za chvilku ho sklízím, 1 821 korálice kterou dám všude na noc ... no začátek dobrý né? :D. Sice nejsou všechny plochy volné, ale to pomalu půjde a KFC mi šeptá ... to dáš :p ;)
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    382 třísek napadalo a tak si myslím že asi dám do lesa stromy,protože by se hodili třísky navíc tak minimálně 130 bo i víc nebudu se zlobit
     
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    evoku57, Y_n_O Jak vas tak ctu, holky... budu asi krizenec (proste obycejnej vratakosmetak bez rodokmenu) :D Akce delam prakticky vsechny (to uz musi byt, kdyz hodim stopku), druzstvo jedu co to da v mezicase, farmu mam sobestacnou, na trhu nakupuju vetsinou jen slechtence, prodavat me vubec nebavi. Elixiry a humry mam ted vsude, kde je trocha mista vc. orne pudy (az se za to zacinam stydet). Tzn. jedu tentokrat i tuhle akci, ale uz taky zacinam dumat, ze v pristim roce si zacnu vybirat, pac ty druzstevni ukoly mi naskakaly strasne rychle, dodavek akcnich kytek cim dal vetsi mnozstvi a po predcasnem dokonceni akci tak prostoru do zacatku dalsi uz proste tolik neni.
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  18. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jdu do toho úplně najisto bez jakéhokoliv váhání a prostě jen proto, že nesnáším šedé stonky. To je moje celá filozofie hraní na Farmě.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Katule008 Nema ta filozofie trhlinu? Prece kdyz akci vynechas, tak radek sedy mit nebudes, protoze ho nebudes mit vubec, ne? ;)
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Katule008 nerozumiem tomu,že neznášaš šedé stonky.Ja som už dosť akcií vynechal a nemám ani jednu stonku šedú.A prečo?Lebo stonky z akcií ktoré nerobím zmiznú.
    matlafousova bola rýchlejšia.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.