Ohňostrojový spektákl (27.12. - 2.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 26/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak nejspíš začnu se zpožděním, ale mám schovaný bonusek z kalendáře (věděla jsem předem, že mi bude kousek dne chybět... tak bych to měla zvládnout.
     
  2. jacva

    jacva Pisálek fóra

    Kdo se chce honit za nějakými rádobyodměnami,ať se honí.Co stihnu,to stihnu a stresovat se kvůli tomu nebudu.V reálném životě mají lidé tendenci pořád někam za něčím spěchat,tak se to musí aplikovat i sem.Relax a oddychová hra se z této Farmeramy mílovými kroky odplížila. Budeme v životě šťastnější,když se pořád za něčím poženem? Těžko.
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    jacva: Vážně? Je jen na Tobě, jestli budeš dělat všechny akce... je tu dost hráčů na fóru, kteří dělají všechny a druzí, co se s klidným svědomím na akci vykašlou a pěstují si, chovají do stodoly.... Je to tvoje volba, jestli se budeš nervovat s každou akcí nebo ne.
    Tyhle akce jsou pouze nabídka, nebo taky lítáš do obchodů a skupuješ vše jen proto, že je to v akci? Těžko. Vybereš jen to co chceš.....
     
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    [​IMG][​IMG][​IMG]Tak za chvíli mám ranní sklizeň a fakt vážně přemýšlím, že své prvotní rozhodnutí jít do akce jen proto, že je letos poslední, přehodnotím a nechám běžet akci bez povšimnutí. Nějak se mně nechce likvidovat stromy a pár chlívků a pak zas po akci všechno vracet do normálu. Nějak mně tentokrát nahlodávají příspěvky ostatních.
    Zatím začátek akce asi odložím o den, pravděpodobně za chvíli stejně odjedu a nebudu do noci. A zítra se rozhodnu.....

    Tak sklizeno, farma ponechána v původním stavu a zatím akce odložena na zítřek.
     
  5. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Som na tom rovnako - práve som všetko hotové na farme vyzbierala a akciu síce začnem, no zrejme si vyberiem len jednu budovu na dokončenie, podľa toho, ktorá odmena mi príde ako najzaujímavejšia. Padátka v tom prípade nebudú problém a tak ako ja ocením viac pri darčekoch Horúci elixír života, budem rovnakým tešiť aj mojich zlatých susedov. Aspoň teda dúfam, že to tešenie u nich bude ;)
     
  6. zetorka25

    zetorka25 Aktivní autor

    "Už skoro týden nebyla žádná akce, to máme jen pěstovat a chovat do stodoly, taková nuda!"
    Pamatujete na stovky podobných příspěvků, které dříve plnily fórum? RT vyplnil touhy hráčů a akce jedou neustále. A to je myslím dobře. Kdo chce jet naplno má možnost, kdo chce relaxovat, jako třeba já, tak si akce vybírá. Ohledně této silvestrovské jsem se ještě nerozhodla, asi si také vyberu jen jednu budovu.
     
  7. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já nějak nechápu,proč všichni bourají farmuo_O.Já jsem si nasadila pole 4x4,srovnala,pak nasadila na všechny zbývající pole stromy.Po zasazení stromů jsem zbourala velká pole a dala pole 1x1.Když jsou akce,tak zbourám jen pole 1x1 a dám velká,rozpěstuji a zase dám pole 1x1.Tím mi stromy zůstávají a když potřebuji chlívky,tak je to také jednoduché,bo mám stále pole 4x4.Samozřejmě mám i vekokapaciťáky,které také nebourám.Do akce jdu,ale jen zlehka,řádek je jen o BZ,to mně tak nebere,jo kdyby byl nějaký bonus to je jiná,hezkou hru všem a šťastný Nový rok.Uf to jsem ale ukecanáxD;)
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte farmárky a farmári.Ja si beriem dovču to znamená že vynechávam.Vôbec ma tá akcia nenadchla hlavne z nej tie odmeny.BZ a TBS týždenne tak to je ako kvapôčka v mori za toľko sadenia;);).
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,myslela jsem si,že poslední akce v tomto roce bude lepší,adrenalinová,takže vynechávám.
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    zejdy66 - tady nejde tak o zbourání a znovunasazení, ale o to, že týden nemusím na farmu sáhnout a ta si plodí dál, jak je zvyklá. Nejde mi o to zbourat na dvou plochách papouščí pírka a zase nandat, stavitel to zvládne za pár sekund, ale o to že přijdu o spoustu pírek, která se dají za dobu akce napěstovat. A jak už zde bylo psáno, za 12 hodin mi dá jedna Humří píseň lásky tolik BZ, co řádek za týden a to je teda kauf, když potřebuji stovky milionů BZ na postup v jednom lvl, tak kvůli 360 tis. napěstovat takovou spoustu akčních plodin? ani náhodou. Teď zrovínka potřebuji 130 tis bílé lilie, tak za dobu akce jich pár přibude
    ;)
     
  11. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Odpoledne jedeme do Lázní Bělohrad na odpoledne plné odpočinku, tak tady na zahájení akce nebudu... Uvidím jestli začnu večer, ale moc se mi do akce nechce. Odměny nic moc za tolik pěstování a ještě dvojí doba růstu... a znovu se mi nechce farmu přehazovat...
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57, já hrát budu; asi to máme každý jinak... já jsem některé expertní plodiny ještě ani nekoupila v semenářství, to, co mám, jsem většinou koupila na trhu, když jsem potřebovala splnit nějaký úkol na zisk SH nebo SK...
    [​IMG]
    Úkoly v družstvu neplním skoro vůbec, tyhle expertní asi skončí v propadlišti dějin i s farmou, protože ráno nasadit, večer sklidit, večer nasadit, ráno sklidit, vhodit do družstva a zase nanovo - to mi moc zábavné nepřijde. Raději budu pěstovat desetitisíce kytek do akce, která má sice nic moc odměny, ale něco se děje... na jedné ploše na farmě i na Baha stabilně chovám zvěř, vyrábím produkty, stromy jsou všude po okrajích ploch. Moje farma je z 99% soběstačná (to jedno procento jsou šlechtěnci do akcí xD). Nikam se neženu, není proč. Nejsem soutěživý typ, takže do TOPky nemusím nic syslit, jen sama sobě si. Bodů padá z řádků na stonku, kola neštěstí a z beden víc, než potřebuji, dokonce jsem některé řádky znefunkčnila, aby mi to nepřibývalo moc rychle... tož tak... jak napsala zejdy66: "Uf, to jsem ale ukecaná." 8)

    EDIT: jo, Humří píseň lásky nemám ani jednu, tak nevím, kolik dává; pár jsem jich sehnala a přeposlala při O&D těm, co na body pořád hrají...
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Farmu jsem včera připravila,ale nechce se mi do toho,nechce. Uvidím po první sklizni jak budou padat padátka až pak se rozhodnu,pravda stonek je pro vysoké levely nic moc a akčního je hodně,farmu jsem nedávala po poslední akci do původního stavu,čekala jsem až na Novoroční akci co z toho vyleze a ona dvojí sklizeň na všech plochách. Nadšení žádné.
    Padátek 584 ,žádný zázrak,stromy jsem neměla. Ohńostroj pojedu ,ale nebudu řešit když nedodělám.
    Hotovo,šlo to docela dobře padátka vypadly z akčního.
     
    Naposledy upraveno: 30/12/18
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O - každý to máme nastavené jinak a to je to pravé ořechové, nemůžeme být všichni stejní, to by byla nuda. Každý jede to, co ho baví, od toho si taky hrajeme a nezlobíme
    ;):p:music:
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57, máš pravdu, hrajeme si a nezlobíme, ale pořád mám dojem, že na rozdíl od Tebe a dalších, co to na Farmě mají podobně, já si víc hraju než že se honím za omalovánkovým splněním, zařazením, bohatstvím... ale proti gustu žádnej dišputát, třeba budu časem tlouct hlavou o klávesnici a říkat: "Kdyby sem to býval věděl... tak bysem sem nechodil." 8)
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Začátek dobrý - 812 třísek (48,3% z 1680)
    Nevím, čím to je (za svou osobu si pochopitelně nestěžuji), ale Kristýnka za víceméně shodné konstelace získala něco přes 400 třísek.
    Tak snad to bude i ostatním padat stejně tak dobře jako mně.
     
  17. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Tak jsem tedy sklidila bez přípravy a vypadlo 663 třísek o_O Nechápu. Tolik jsem nikdy neměla, ačkoliv jsem se vždy na úvodní sklizeň pečlivě připravovala. Je mi jasné, že vypadává navíc z dalších tří ploch, ale i tak je to více než třetina potřebného množství. Všimla jsem si, že nejvíc to lítalo ze stromů. Měla jsem téměř tři plné plochy stromů, zejména XXL verze, a vypadlo z každého.
    No, pustím se do toho, když mám to volno :p:)
     
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    S klidem akci vynechávám a určitě toho nebudu litovat.
    A když vynechávám, tak vynechávám. Mám jasno.
    :D
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vše mám jak v chrámu tak na stromě aktivované,banánů 2400 a přesto jsem akci začla ,ALE venku začíná svítit slunko ,mlha ustupuje a to vypadá na příjemnou procházku,akce neutečexD
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Jé, a já na akci úplně zapomněl.
    No teď už začínat nebudu.
    RT šetří a já budu taky...
    "Kdo šetří má za tři"
    PS: Jo... a ještě mně dostal ten nový mazlík, brýle jak dno od zavařovaček a ještě surfuje, to je už úplný BZ úlet!
     
    Naposledy upraveno: 27/12/18
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.