Odysea na dobrou noc (10.4. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tady se do toho asi pustím, nebudu muset v práci na farmu, akční vydrží tak akorát od odchodu do práce do příchodu, nějakou pokrácenou dlouhodobku na padátka přes noc, na den akční a tak kolem dokola do pátku. O víkendu udělám sčot a pak se uvidí, co je potřeba...
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To já odpočívám skoro pořád ,-), ale není akce, kterou bych nezačal. Zajímavé obrázky (někdy děs), jestli dokončím toť otázka ,-) bude to odysea, odměny neřeším.
     
  3. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Akce, které "nenápadně" souvisí s plněním jiné akce (např. šlechtěním) jsou mi proti srsti.
    Očekávám totiž, že vypadávání sušenek bude tomu značně přizpůsobeno, ale není to jediný důvod.
    Sice jsem v popisu akce nenašel, jestli se sušenky budou posílat i jako sousedský dárek,
    přes to oznamuji sousedíkům, kteří možná na fórum zaskočí, že tuto akci nedělám.
    Farmě zdar!
     
    ezzra a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jak se jmenovala ta akce podobná téhle,na začátku měla Párty a dál nevím,jinak do akce půjdu,ale jen ze zvědavosti,záleží na tom kolik bude času na pěstování a jak to bude lítat (pajdátka),všem co do téhle akce jdou přeji hodně štěstí
     
    kiki2305, zahradnice4 a Fantasiro tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Příprava hotova xD Stromy mám všude po okrajích jako vždycky, na mýtině jsou pořád moje milované obrstromy, velkoodchovna a velkovýrobna, další chlívky a výrobny, nasela jsem Jutu, uvidím, jak se předvede. S použitím prachu mandragory a aroma lásky roste něco přes osmnáct hodin místo 22, to jsem si zapomněla napsat. Prach + aroma + voda 15.02, prach + aroma + voda + hnůj 13.32. Snad to z ní bude padat, čas je značka ideál, asi ji pak dám na den a zalitou akční na noc ;)
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  6. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Honzulka05: viz #46 Prázdniny ...

    Nechce se mi rušit stáje a výrobny ...

    No jo ...
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fantasiro, příspěvek 46 kde? 46 je ten tvůj tady, ale pokud jsi dával odkaz jinam, tak nefunguje.
     
    Fantasiro tohle ocenil(a).
  8. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného oslovit. Děkuji Skali
    Y_n_O

    *** odstraněna zbytečná citace

    Prostě přepni na Prázdniny ...

    dtto: No jo, to je prča. Mám příspěvek ve dvou diskusích na stejném místě. Jsem to ale šikula (nebo blb), že?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/4/19
    dasa1143 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Fantasiro, našla jsem, ale je lepší použít hypertextový odkaz... A smaž si citaci mého příspěvku, dostaneš moderátorské bububu xD
     
    Fantasiro tohle ocenil(a).
  10. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Jo, jo... už jsem za to dostal na (hu)bubu. Ale tady to má určitý vedlejší význam, tak to snad projde.
     
  11. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    to je pravda, rostliny ještě jdou napěstovat, ale produkty?Mám před sebou ještě 300 lanýžů, hafo hrnců a knírů a k tomu dopěstovávat zvířata. Taky nebudu dělat.
     
    bubák1960 a kytka50 tohle ocenili.
  12. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce o ničem,:oops: jak už bylo řečeno o_O
     
    kytka50 tohle ocenil(a).
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Půjdu trochu proti názorovému proudu, ale mě ta dlouhodobá akční dost vyhovuje. S určitou výhradou, jestli bude mít i logicky očekávaný dopad v podobě přívalu padátek, což je poměrně důležitá okolnost.
    Odměny moc neřeším, každý máme jiný cíl a všem se stejně zavděčit nelze - třeba nedávno skončené Elixíry si ode mne vysloužily hodnocení vyjádřené asi jako "Hm..."o_O, no a jak byly u jiných hráčů populární ;)

    Do akce tedy určitě půjdu a zatím jediné, co vidím jako dost nepraktické, jsou ty kapsle - chodit kvůli nim každé 4 hodiny na farmu, když akční bylina je tak mile dlouhodobá, se mi nebude chtít. A hlavně určitě si nevzpomenu :p
     
  14. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Taky se do toho nepustím, nemám ráda dvě souběžné akce a pravdopodobně bude jedna něčím vázána na druhou (vypadávátka?)...A každé 4 hodiny k pc jít nemohu, takže si v klidu doplním úkoly v družstvu, ještě jich tam mám dost.
     
    L.Lady tohle ocenil(a).
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    dlouho jsem přemýšlel a zvažoval zda do akce jít či nikoliv. Nakonec půjdu (ale bez přípravy - mám zasetý žlutý hrách) a má to 2 důvody. Jednak v odměnách jsou hvězdičky, které chybí na rozšíření hnojiště a pak pokud bych jenom pěstoval expertní plodiny, tak bych splnil úkoly (odhad je do 4 měsíců) a zatím nevidím nějaký další cíl, který potřebuji, abych farmu hrál (možná ty hvězdičky)
     
    liduška14 a L.Lady tohle ocenili.
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Nakonec mé rozhodování, jestli dělat akci či ne bylo jednoduché. Včera večer jsem se vrhla na úkoly v družstvu a docela jsem si vyplenila stodolu, takže budu doplňovat stavy. Z čeho mám ale obr radost je hromada splněných baha úkolů v družstvu a příval zlatých banánů. Aktivovala jsem si další místnosti a už mi chybí nasbírat jen 77 ZB k aktivaci zbývajících stromů a rostlin. Nepočítám otevření soch jako více zákazníků, balíček k chovu opic, slonů......, zvěřinec, arboretum, výrobna, socha lenochoda atd. Na ty dojde až nebudu vědět, co s banány :)
    Všem, kdo jdou do akce přeji, ať vám hojně padají padátka a splníte a získáte vše, po čem prahnete ;)
     
    anvan tohle ocenil(a).
  17. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Právě skončenou akci se mi opět nepodařilo dokončit, skončila jsem někde na šedesáti splněných úkolech. Poslední dobou jsou požadavky tak přešponované, že začíná být vyjimkou, když něco dotáhnu až do konce, což je přesně v protikladu k mé povaze. Takže tuto akci opět ignoruji, protože ještě zatím nejsem v důchodu (a pochybuju, že až budu, bude se mi chtít dřepět celý den na farmě).
     
  18. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Jejda, nějak to nejede, mazlíky nejde posbírat, farma se vrací při přepnutí na další plochu a zpět do původního, nesesbíraného stavu...
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  19. rakkos

    rakkos Rádoby autor

    ...a už to vypadlo úplně:-((((
     
    X-mole a Zoufálkov tohle ocenili.
  20. anvan

    anvan Dozorce fóra

    jejej, ještě jsem ani nestihla posklízet a už je pauza....toto pěkně začíná. Nebo končí???
     
    X-mole tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.