Odysea na dobrou noc (10.4. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    odměna : bedna s výběhy a dostala jsem SH, super, že jsem se na to nevykašlala:mad:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Včera ráno jsem už nestihla napsat: hotovo :music:
     
  3. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Chybí mi ještě hodně na poslední dodání,nedělám někde chybu? Hledám všude možně,ale nikde nic jsem už na dodání s protihodnotou nenašla .:sleepy:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jana.zape - a rozklikáváš ty kapsle co sbíráš, najdeš je v inventáři, pod vázičkou a ostatní zboží
    zasadila jsi všechny galaktické brány, nevím jak dlouho můžeš být u hry ale ty brány se dají sklízet ručně i dříve, ale snižuje se protihodnotu marsmelounů,
    skali, to má na předešlé stránce krásně vyobrázkované, podívej se tam
     
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  5. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    davidson00 našla jsem jen silové jádro,snad jsem prohledala vše,stále mě mám dodáno jen 11100 , víc ani ťuk :(
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, odklikáváš kapsle po 4 hod nebo dýl? Pak je třeba je najít ve spotř.zboží, odkliknout, otevřít. V případě, že je tam strom gal.brána zasadit na plochu a sklízet. Vše už popsali nade mnou. Dnes už je dost pozdě něco honit, možná dokoupit ,-)

    Silovým jádrem se dal urychlit strom (brána), byly 3 v komp.balíčku.
    Edit: scorpius: ano, vše je lepší vyzkoušet ,-)
     
    Naposledy upraveno: 16/4/19
    Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  8. scorpius50

    scorpius50 Pilný autor

    Myslím, že ze začátku se tahle akce zdále dost složitá, ale když se to pak rozjelo, tak to hodně lidiček zvládlo - gratuluju!
     
  9. Zorka341

    Zorka341 Perspektivní autor

    Dobrý den, celou akci nedodělám. Prosím, kam odevzdám zralé galaktické brány(stromy)?Moc děkuji za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zorka341 - ahoj, zralé galaktické brány sklidíš - ony po sklizni zmizí a do stodoly se ti připíší Marshmallowny, které dodáváš do posledního úkolu.
     
    Honzulka05, radyn.m a mituli tohle ocenili.
  11. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;)tak nakonec taky hotovo, i když jsem chtěla původně akci vypustit, za mně moc překombinované, zvláště ta oblast s bránami. Dá se to určitě vymyslet lépe. Jinak ale chválím nemožnost sklizení brány kombajnem. Pamatuji si ještě průšvih u akce s katalpami, kombajn je sklidil všechny bez možnosti dozrání. Takže tady u toho programování někdo použil tu bambuli na krku xD
     
  12. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tak dodáno, hotovo, druhý stonek doma. Skladem silné přebytky akčního kvítí, cca 1800ks. Nějak jsem "zapomněl" počítat. A navíc přes pět stovek padátek... .
    Takhle se mi akce líbí :D, vlítnout na to v sobotu, když je mizený počasí, párkrát to v klidu otočit v neděli a pondělí, a v úterý po šichtě "dorazit" :).
    Hmm, ještě nezapomenout na tyhle dva pochybné stonky, asi pošlu do nebe nádrže na vodu, ať z nich prší :D
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kytek mam jen 51 navic, to se povedlo skvele, padatek 1386 navic, to je hodne, no a kdyz jsem prestal rozbalovat kapsle tak jich je 20 kousku... prebytecne stromy jsem promenil na 12 kandovanych a zbyl jeste 1 sladky...
    Jen ten Empty Nest Points mi tam strasi, nevim od kdy ale vidim ho az behem teto akce, kdy se na Ostatni divam ve stodole...
     
    Honzulka05 a scorpius50 tohle ocenili.
  14. jankan

    jankan Pisálek fóra

    ...nepochopila som spravodlivosť týchto hier, keď mám čas, aby sa osadil strom na 16 hodín, tak vypadne hlúposť za pár bodov a teraz keď už nemám čas sadiť stromy, padajú iba stromy, ktoré zberám ihneď po zasadení? Vďaka tomu mi chýba 30 min pred koncom hry 200 bodov na druhú fazuľu, demotivujúce. ............. a to som tu zažila všeličo.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jankan - možná pozdě, ale kup si 1 gal. bránu za 5 florenů, a hned sklid, a dostaneš asi 300 bodů, to bude stačit
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.