Odysea na dobrou noc (10.4. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Tedˇjsem akci vynechala tak tuhle budu hrát.V družstvu jsem trochu postoupila tak tedˇhurá do akce.Uvidím jak to půjde.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ještě že jsou v kalendáři avizované jen dvě akce a že nebude tedy žádná na bahamě. Bude týden klid a pohoda, když nám tu pohodu nedopřeje RT, tak si ji uděláme a s klidem akce vynecháme. Pěstovat 12ti hodinovku při akci, to se mi opravdu nechce a odměny nic moc, tak se farmář dobře a rychle rozhoduje udělat si volno, počasí zatím moc pěkné a venku na procházce bude líp než u PC
    :p
     
  3. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Tedy já nevím, připadá mi že někdo někde upadl z jahody, akční na dvanáct hodin se mi vůbec nelíbí, zavání to kupováním superka a to teda vůbec nemám ráda, už proto že je to čím dál častější, no ale uvidíme, že ...
     
    Honzulka05, modro.ocko22 a Alice tohle ocenili.
  4. elen45

    elen45 Expert fóra

    a mě se zase dlouhodobky líbí - ráno zasadím, celý den si můžu dělat co chci a večer sklidím a na noc zase dlouhodobu - prostě ideální
     
  5. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Akce vypadá pěkně, ale dva řádky oba stejné a oba na ***??? Tak tedy nevím, zda se do toho pouštět či nikoliv. Dvanáctihodinovka je lákavá, no tak uvidím, jak se na to vyhajinkám...
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádky raději nekomentovat.Kolikrát asi si vzpomenu?!? A skoro vůbec nedávam ostatní plodiny,ale spíše květiny.
    Takže napěstovat 7.600 akční plodiny,napadat 1.000 sušenek a nasbírat protihodnotu Marshmallow v počtu 35.000 bodů.
    Z úkolů získáme protihodnotu 18.000 bodů (12x1500 za 16 hodin!) Po splnění šesti úkolů chodit co čtyři hodiny do krámu pro nějakou náhodnost?!?:p Fuj! Vzdáleně mi to připomíná kdysi velikonoční akci s kraslicema.o_O
    V nejhorším případě bude potřeba navštívit krám 29x ! To mě připadne předchozí akce oproti této ,brnkačka!:cry:
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj děcka, chyby jsem nahlásila, tak až dorazí hlásná trouba, dá to do kupy.
    "Kapse" bude asi "kapsle", místo "hodin" bude nejspíš "plodin".
    Také mi počet potřebného akčního marshmallow křoví vychází 7600 a čokosušenek 1000.
    :)
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jestli jsem to dobře pochopil, potom s využitím Kaštánkové řady, vánočky a bílé nevinnosti a runy na Stromě moudrosti pochopitelně (koeficient za SH 0,2) stačí odpoledne po začátku akce 3x rozpěstovat se superhnojem (SH), ZH a hnojem s vodou na polích 2x2. Následně osít malá pole na noc a pak ještě 2x pěstovat na malých polích. Společně s padátky ze souběžné šlechticí akce to může být poměrně snadné.
    Počty spotřeby SH, ZH a hnoje:
    1. sezóna ..... 10 SH, 10 ZH, 10 ks hnoje ......... výsledek: 100 ks akční plodiny
    2. sezóna ..... 100 SH, 100 ZH, 100 ks hnoje .... výsledek: 1000 ks akční plodiny
    3. sezóna ..... 128 SH, 128 ZH, 128 ks hnoje .... výsledek: 2152 ks akční plodiny
    4. sezóna ..... 588 ks hnoje (ale to asi již nemusí být)a 0 SH i 0 ZH .... výsledek: 3916 ks akční plodiny
    5. sezóna .... jen voda .... výsledek: 5680 ks akční plodiny
    6. sezóna (jen voda a stačí osít 307 políček) ... výsledek: 6601 ks akční plodiny

    Nevím jak vy, ale já do toho při spotřebě pouhých 238 SH a 238 ZH jdu...
     
  9. tepui

    tepui Mistr fóra

    Akce jako všechny v poslední době.A to na nic a ten stonek hrůza.Raději vynechat akci ale i celo Farmu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tady vůbec nejde o pěstování akční plodiny!!! Ale bohužel co 4 hodiny jak pako vyzvedávat nějakou náhodnost z lišty.:p Takže bez prostojů co nejrychlejc splnit 6 úkol,ať se dá vyzvedávat co nejdříve! Někomu bude stačit navštívit krám 20x,jinej 29x a někdo to nedotáhne vůbec.:eek:
    oprava
     
    Naposledy upraveno: 9/4/19
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 - kapsle se sbírají co 4 hodiny (...Jakmile splníte šestý úkol, v pravém dolním rohu okna akce se objeví nová lišta, kde je možné každé 4 hodiny sebrat 2 ks kapsle s marshmallowny obsahující akční strom Galaktická brána nebo jeden ze speciálních produktů).
     
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak jsem si to přečetla, moc moudrá z toho nejsem, budu se muset k tomu vrátit, pokud se do akce pustím. Ještě to promyslím a zítra se uvidí. Fajn hru .;););)
     
    Honzulka05, hanynkach a evainfo tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Skali Díky za opravu .
    Takže situace je ještě horší.Komu náhoda moc nepřeje,ať se raději vůbec do akce nepouští!:eek:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jsem si myslel, že když už asi 3 akce buď upe ignoruju, nebo jen lážoplážuju, že se do téhle pustím s maximální vervou. A ono nula -.-. Takže zase "tak, aby se neřeklo" 8).
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. llew65

    llew65 Vážený autor

    Akci s přehledem vynechávám, odměny za to nestojí, radši si dopěstuji, co mi chybí...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj - akci vynechávám odměny nic moc , stonek jen BZ, které se musí hlídat podle toho co máš zasazeno. Takže si udělám pěkné prázdniny a budu si pěstovat v klídku kytičky do úkolů. :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    souhlasím,pepíno1972 ,jsou i jiné ,mnohdy lepší aktivity,ale i tak si jdu k farmičce někdy ráda sednout a odpočinout ,všem ostatním pěknou zábavu
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) si to čtu podruhé, ale do akce jdu a zase něco nové. Akční kytka mě vyhovuje a když se zavlaží, sklizeň vyjde akorát na směnu :p ale těch kytiček není tak moc i když pojedu jen na dvou plochách. Ta druhá půlka úkolu je trochu o náhodě a budu muset hlídat čas na sběr kapslí ... no brblat začnu až potom, možná taky né xD
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já nebrblám ani nebojkotuji - ten první řádek bude na oříšky jak dělaný. Velmi často je používám kvůli padátkům. A ten druhý - bude nebo nebude, žádná křeč (a když - máme mazání). Stačí nějakých 220 polí, 2 sklizně denně a za šest dní hotovo. Samo, než půjdou na plac stromy, mohu jet na všech volných polích. Každé čtyři hodiny +- sklízet kapsle, to naštěstí mohu na MT i v práci. Oproti fofru s 80000 bylinami je to brnkačka.
     
  20. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Je to zase nějaký překombinovaný, se mi zdá :D
    No nic, zítra kouknu, a uvidím, a nejspíš akčnit začnu, ale hrotit to nijak nebudu. Buď mě to bude bavit nebo ne.
    Poslední akci jsem také nedodělala až do konce, a nic zvláštního se kvůli tomu nestalo :D :D :D
     
    Babiččinafarma, Honzulka05 a Iwuska tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.