Odysea na dobrou noc (10.4. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak - galaktická brána urychlená silovým jádrem dá po úplném uzrátí Kandovaný marshmallown - takže vše v pořádku, nemusíte se bát urychlovat ;)
    galaktická brána04.png

    A kdo to ještě nezkoušel - úplně uzrálé galaktické brány lze sklidit normálně kombajnem ( ty "nezralé" lze sklidit jen ručně ). Takže také super
    :)
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    za kompenzacny balik dakujem ;)
    ale stve ma,ze za chybu v akcii je odstavka az do pondelka do 10.00
    tyka sa to len tych hracov co si prilepsili, bohuzial aj ja som niekolko x klikla pri zbierani dekoriek v parku,pripisalo mi to zopar bs a grajciarov,ale preco mam byt odstrihnuta od farmy az do pondelka???
    kto nam vrati minute zvierata do 132 tulidomkov?ved tam sme stratili aj sk a zvierata :sleepy:
    kvoli tej odstavke bude akcia predlzena??? to asi tazko
    pykat by mal ten kto tuto chybu sposobil a nie hrac,ktory sa len pokusil si pozbierat a nasadit
    a k akcii este mi chyba 21 tej pochutky a bude hotovo,samozrejme ze aj neaky ten marshmallov-ale to daju galakticke brany ;)
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Kompenzační balíček je pěkný a snad pohladí naše včerejšími zmatky poněkud pošramocené hráčské duše. Děkuji.
    A postih některých hráčů je sice drsný, nicméně pokud někdo skutečně přišel vlivem zneužití chyb k neoprávněným ziskům, asi je spravedlivý (byť bez těch chyb, za které nikdo z hráčů nemohl, by ani k tomu "zneužití nastalé situace" nedošlo).
    Jinak na úplné splnění akce stačí 24x1500=36000>35000 protihodnoty plodů těch zvláštních stromů. Po vyzvednutí balíčku máme fakticky i bez aktivace kapslí k dispozici 15 stromů, takže ještě 9 stromů (5x aktivovat kapsle, pokud nedostane člověk nízkohodnotný plod) a je hotovo.
    Oseto mám aktuálně 17 stromů, v zásobě další 4 stromy a v plodech z kapslí protihodnotu 1800. Mohu to dokonce už i dodávat, protože jsem odpoledne dopěstoval potřebné množství akční rostliny a i padátek bylo dost.
    Takže se zdá, že během zítřka převedu farmu do "expertního módu" (a budu se snažit sklidit co nejvíce expertních kytek).
    Všem přeji nejen dost padátek a dopěstování akční plodiny, ale hlavně dostatek trpělivosti při čekání na maximální zralost akčních stromů.

    EDIT
    : Jen doufám, že jsem omylem včera, když se mi podařilo jak po 14. hodině tak i po prvním spuštění po výpadku (po 18. hodině) sklidit a osít, sám nějakým způsobem nepřišel k nějaké neoprávněné výhodě (jediné, co vím, je, že jsem rozhodně nesklízel jakoukoli plochu opakovaně, jen jsem prostě stihl sklidit a osít, zatímco jiní hráči ne). No uvidím zítra po 10:00. Pevně věřím, že mě se žádný postih týkat nebude...
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zásluhou 3 darovaných stromů Galaktická brána můžu konstatovat, že nakonec stačilo jen 6x kliknout na lištu a získat 12 kapslí s Marshmallowny a protihodnotu do posledního 10. úkolu už mám v kapse, už jsem získala 36.900. Takže nakonec co mně nejvíce od akce odrazovalo byla nakonec "brnkačka".....
    12 galaktických brán už je sklizených, dalších 10 půjde za chvíli na plochu. Zítra je sklidím, mezitím dopadají chybějící sušenky, semelu zbývajících 30 žužu sendvičů, všechno hodím do úkolů a bude od akce klid.

    Nechtěla jsem akci dělat, nelíbilo se mně to pravidelné odklikávání, nelíbila se mě 12-tihodinovka a i odměny, ale nakonec to byla pohodová akce s odměnama, které jsou asi úměrné vynaloženému úsilí. [​IMG][​IMG]
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - akce je prodloužená
    Konec akce: 16.4. ve 14:00 20:00 hod.
     
  6. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak tych 6 hodin predlzenia akcie je super,no neber to-ved len par dni nebudem moct ist na farmu :sleepy:
    ale kvoli opravnemu scriptu nebudem moct ist na farmu od zajtra az do pondelka-pre zavislaka je to hrozna predstava ;)
     
    malanek70 a Magduška56 tohle ocenili.
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 - ohledně těch ztracených zvířat v tulidomku - napsala bych určitě na herní podporu ;)
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  8. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    tak já jsem opravdu pako starý,já nějak blbě sklidil 12bran s hodnotou 300 a zůstalo mi 5,takže když si počkám na hodnotu 1500,budu mít jen třetinu úkolu.Dá se s tím něco dělat?
     
    -samadoma- a GordonSargent tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dedek1947CSA - jedině získat další galaktické brány - buď náhodně sběrem kapsle s marshmallowny, nebo se dá koupit brána za 5 fl ve farmářských potřebách...
     
    evainfo a elbedna tohle ocenili.
  10. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    jj,za chyby se platí,díky skali
     
    elbedna a Skali tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý večer alexandro, nezlob se, ale ty nebudeš zabanovaná kvůli opravnému scriptu, ale pro zneužití chyby ve hře a využívání chyb ve hře je nyní ostře sledováno ze strany BP a rozhodnutí vývojářů hry v tomto případě je zcela v souladu s VOP. Trošku se zamysli nad tím, co jsi napsala, protože uvádíš své spoluhráče v omyl. Beru to tak, že jsi nepochopila, proč ten ban dostaneš, jak píšeš. Jinak bych musela v souladu s pravidly fóra tvůj příspěvek náležitě ohodnotit.

    Díky danda
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no akčni je napěstovaná brány na poli tak teď dlouhodobky at dolita šokoláda až dostanem ten banán at nejsme v šoku:p
     
    evainfo a elbedna tohle ocenili.
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Tedy nechci být nevděčná, ale z beden podivuhodností jako odměnu získávat archivní TCH je trochu podpásovka.No ,za hodně práce málo muziky ,ale už jsem si zvykla ,jen mě to opět udivilo:(
     
    evainfo a hrabenka1951 tohle ocenili.
  14. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Nevím co jsem udělala špatně,včera odpoledne zasadila akční stromy,ráno sklidila a nic mi nevypadlo.Stromy zmizely na liště nic nemám.Porad´te prosím.
     
  15. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Marie54195454: Ahoj,podívej se do stodoly-záložka ostatní a tam najdeš ty sklizené bonbóny ;)
     
    Skali a Helena1313 tohle ocenili.
  16. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Moc děkuji našla jsem(jsem to truhlík)
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak svym pesimismem doufam, ze skript bude "uspesny" jako obvykle, takze to zas bude stiznosti... ja se sice nedokazal prihlasit, ale kdo byl a sklidil a treba jen jednou (normalne) a nekoukam na to ze je o neco vic bodu, taky mu to bude strhnuto?
    Nezvladaji trivialnejsi veci, jak rozlisi normalni sklizen s JEJICH chybou od zneuziti, tedy to co by delal hrac bez chyby uplne stejne a to co delal protoze rozpoznal ze je nejaka chyba?

    No nic, trochu zpozdeni mam, splneno je 25 zuzu uprostred a ted jeste ty dva bokem... akorat vysazenych galaxii jsem dal jen ty 3 a koukam ze musim az sklidim dat nejmene dalsich 5, vice nejspis ne, at zas nemam zbytecne volna policka kde by nebylo akcni kviti...
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    pozdravujem sk a cz susedov;);), budem potrebovať ešte 10 Wilsonov, Ďakujem:inlove:;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže se blíží ten okamžik, kdy se ukáže, zda jsem přece jen nějakým způsobem "nezneužil situace" a neporušil tak VOP. Já tedy předpokládám, že ne, protože jsem pokud vím na žádné ploše nesklízel než jednou, ale člověk nikdy neví.
    V této souvislosti mě napadá, zda je korektní obvinit a zabanovat hráče, který by omylem jednou navíc sklidil nějakou louku (s dekoracemi)? Tím samozřejmě nemám na mysli hráče, který vědomě využil příležitosti a v parku klikal a klikal.
    Nějdo podotkne, že není možné sklidit některou plochu nevědomky vícekrát. Myslím, že takový názor se mi podaří vyvrátit.
    Jak se to může stát?
    Asi nejsem sám, komu se občas podaří "sklidit jinou plochu, než kterou mám právě zobrazenou" (povedlo se mi to už i při aktivaci oblíbených položek ve stonku, kdy jsem nechtěně sklidil rostlinné řádky, i když jsem byl ve slotu pro oblíbené). Kdybych neměl aktivovanou animaci sklizně, nevím, zda bych si toho všiml. Domněle sklízená plocha by zůstala nesklizena a já bych mohl zoufale klikat a čekat, že ji sklidím. Přitom by se mi mohl klidně (během té chyby opakovaně!) sklízet park. Navíc bez animace bych si nemusel ani všimout, jak moc mi přibývají BZ, protože v mém levelu mi třeba teď aktuálně chybí do dalšího levelu nějakých 523 mega BZ a zelený posuvník se během sklizně pochopitelně ani nehne. Tím nechci omlouvat "filuty", kteří si té chyby skutečně všimli a "popadli příležitost za pačesy" (a ještě se tím chlubili)- jen chci ukázat, že případným banem může být postižen i takový hráč, který mohl nevědomky sklidit park 2x. Koneckonců i já se během 10 minutového okna pro sklizeň raději přesvědčím, že jsem vše sklidil. A co asi tak udělám, když uvidím park osazený zralými dekoracemi? Sklidím ho znovu a až pak si třeba všimnu, že označení zralosti dekorek zůstává dál na ploše. Teprve pak by šlo posoudit, zda člověk zneužil chyby (A klikal, klikal stále dál - pořád. Neřád! /inspirace J. Cimrmannem/), či jen omylem došlo ke dvojí sklizni.
    Netvrdím, že to byl případ těch "chytráků", ale co když mezi nimi mohl být mnou výše popisovaný případ?
    Postih takového hráče by mi připadal (slušně řečeno) poněkud nefér...
    No co, během psaní příspěvku čas pokročil a já za chvíli zjistím spolu s mnoha dalšími hráči, jak jsem na tom. Doufám, že bez postihu, neb jsem se ve středu (narozdíl od hry) jak těsně po 14:00 tak i po prvním znovuzprovozněním po 18:00 choval během sklizně naprosto standardně jako během jiných sklizní.
    No je za minutu deset, takže jdu vložit svůj příspěvek a uvidím.
    Jinak mi zbývá sklidit již jen posledních 6 galaktických bran a druhý řádek budu mít v cajku.

    Pakliže se tu neobjeví EDIT, potom se zřejmě nuceně odmlčím do pondělí... no ale snad skutečně ne.

    EDIT (10:02): Uf! To jsem si oddych! Slyšeli jste tu ránu, jak mi spadl kámen ze srdce? Vše po odhlášení a opětovném přihlášení funguje, jak má, a já tedy mohu pokračovat ve hře (a případné čtenáře "oblažovat" svými připomínkami a příspěvky - snad se jimi nikoho nedotknu).
     
    Naposledy upraveno: 12/4/19
  20. avotram

    avotram Rádoby autor

    zdravím farmáři,
    no RT to má vymyšleno opravdu dobře -zneužili jsme,teda jen někteří,chybu RT ?tvrdě za to zaplatíme...za to,že jsme v nevědomosti,co to udělá pár krát klikli na sběr,než jsme zjistili,že chyba není na naší straně ale na straně jak jinak,RT,tak přijdeme o tvrdě zaplacené pomocníky,možnost pokračovat plynule v akci a bůhví co ještě...
    ale co, někdo se rozčiluje,že je to vůči závislákům tvrdé..a to je vlastně na tom to nejlepší-třeba nám od té závislosti odpomůžou...
    vždyť penízky můžeme investovat i rozumněji...
    tak teda díky RT
     
    modro.ocko22, tydýtková a prdelka010 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.