Odysea na dobrou noc (10.4. - 16.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Mě to nějak nemyslí,asi jsem dneska moc tupej,ale kde je nějaký strom v galaktické bráně??Zakoupil jsem chtivě to silový jádro
    za 2 fl a ted nevím kam s ním.
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  2. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    immortal67- ahoj, hledej v inventáři ve stromech, to udělátko nech zatím v liště
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Tak je to doma.;)

    [​IMG] [​IMG]
     
  5. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    ahoj, stále ma vyhadzuje z hry. je dáka chyba v hre?
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    minnie30 - u mě to jde bez problémů. Zkus zrestartovat PC, možná to pomůže.
    Pokud to nepomůže, obrať se do technických dotazů, ju.
     
  7. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    akým spôsobom sa prosím dostanem ku kompenzačnému balíčku, akosi som to nikde nenašla


    LIBIK54 a SKALI : ďakujem, pomohlo odhlásiť a znovu prihlásiť a mám ho aj ja, super
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    Skali tohle ocenil(a).
  8. Libik54

    Libik54 Pisálek fóra

    • Nepoužívej tlačítko odpovědět, pokud reaguješ na příspěvek přímo nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    JUMBOMARTA

    *** odstraněna zbytečná citace příspěvku

    Při přihlášení tak v tom domku AKCE pod záložkou aktualizace
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/4/19
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem pres Novinky ziskal kompenzaci, ale vysadim to az sklidim akcni - a taky az se zjisti, zda odmena nebude za tech 10:24 - to by bylo vlastne zhorseni situace :)
    Kapsli nemam jeste, to chce tu sklizen, nevim kolik ceho - nejak mi nevyslo pocitani toho co je potreba, tak proste tocim a uvidime, zda se zadari druhy stonek... zatim tedy rozdelany 5 ukol...
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    JUMBOMARTA - levá lišta - novinky

    kompenzace.png
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Tassadar11 - zatím jsem v předposledním stadiu
    galaktická brána03.png Tváří se to dobře. Uvidíme.....
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    evainfo a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. Agy2461353

    Agy2461353 Pisálek fóra

    tak balíček je opravdu super! vzhledem k tomu, že jsem při problemoech nic nespustila ani jsem o nic nepřišla.. opravdu supeer, diky moc
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Agy: tak vrátit ,-))))

    Jéé já jsem cosi ,-) sklidil jsem nedočkavě bránu, no nic, příště se polepším ,-) to je to ruční klikání.
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Balíček super.. :) - děkuji :inlove:
    Jinak mi chybí posledních 27 sendvičů .... jen jsem nějak faq prolítla moc rychle a zjistila, že musím dodat i těch 30 sendvičů, aby se dal plnit ten úkol s těmi galaktickými padátky a stromy... :oops:, no nemám číst letem světem, že jo.:p
     
    Trepifajksl, Helena1313 a evainfo tohle ocenili.
  14. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    jak zjistím co jsem dostal z kapsle - nikde to nemůžu najít a už jsem kapsle sbíral 2x
     
    .kristynka.1 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mija.kecka - ahoj, vlez do inventáře do spotřebního zboží a tam kapsle otevřeš. A vyskočí na tebe infookno, cos dostal ;)
    kapsle.png
     
    evainfo, zejdy66 a spuntka tohle ocenili.
  16. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Jéééééé,kompenzační balíček supéééér.Díky :inlove::inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    evainfo a dasa1143 tohle ocenili.
  17. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Včera jsem zakoupila za Fl 2 marschmel.stromy a zasadila je.V poznámkách k akci je napsáno,že je nelze sklidit kombajnem.Já dnes sklízela v rychlosti v práci kombajnem a stromy jsou fuč a nemohu se dopátrat,co mi vlastně dali.


    Skali - Já nevím kdy byly problémy,ale kupovala jsem je asi kolem 20 hodiny,možná trochu později.Dala jsem je na divokou louku místo dekorky z minulé akce.Dnes jsem sklízela okolo 15 hodiny.

    Edit-Tak jsem dohledala 2x kandovaný mars.,tak je to vpořádku,ale opravdu jsem je sklidila kombajnem,neboť jsem fakt neměla čas něco slízet ručně.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zejdy66 - sklidit kombajnem opravdu nejdou, několikrát jsem to vyzkoušela (nemám vyzkoušenou sklizeň úplně zralých stromů - to budu moct vyzkoušet za půl hodiny). Jestli jdou zbourat stavitelem, to nevím. Nekupovala jsi je třeba v době, když začínaly problémy s hrou ?

    Edit - zejdy66 - za chviličku sklidím úplně uzráté, tak to zkusím kombajnem. A písnu, jestli to šlo (ještě 10 minutek) ;)

    Edit2: zejdy66 - tak ano, máš pravdu - úplně zralé galaktické brány sklidíš kombajnem.
     
    Naposledy upraveno: 11/4/19
    evainfo, zejdy66 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  19. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    :ptak to beru balíček za prodlevu ,jednou jsem chtěla sklidit včas ve 14 hod. a ouha a ne a ne - pauza :cry:.
     
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Děkuji pěkně za kompenzační balíček. No, trochu se i stydím, protože akci nedělám a tudíž jsem o nic nepřišla. Snad jen o trochu času, kdy jsem chtěla sklidit hladovou zvěř a probíhala údržba :oops: Ještě jednou děkuji za dáreček :inlove:
     
    evainfo, kiki2305 a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.