Odměny (20.1. - 23.1.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která kategorie z následujících nejčastějších odměn potřebuje nejvíc upravit?

  1. A: BZ

    2.5%
  2. B: BBZ

    28.6%
  3. C: krejcary

    3.4%
  4. D: dekorace

    1.7%
  5. E: řady na magickém stonku

    11.4%
  6. F: nálepky

    2.2%
  7. G: jiné

    50.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jakoja

    jakoja Aktivní autor

    floreny a zlaté banány a odstranit z TS co jde koupit za krejcary
     
    .mama789. a ell1956 tohle ocenili.
  2. VivianLive

    VivianLive Rádoby autor

    Volila jsem G: uvítala bych víc změn - tajemné stáje a sazenice jsou někdy opravdu podpásovka, takže jsem za zrušení všeho, co si můžu koupit za krejcary; v kině je stále tma tmoucí a floreny jsou občas třeba; na další lvl potřeba milionů BZ a cesta k cíli zdlouhavá; zrušení získávání odměn za postup na Baha a jejich kupování za nedostupné banány byl taky ,,úžasný" nápad a nálepky jsou ve hře zbytečné.
     
    JRD-Budkovce a Slavka1967 tohle ocenili.
  3. cilinka

    cilinka Zelenáč fóra

    floreny a zlate banany
     
    JRD-Budkovce a ell1956 tohle ocenili.
  4. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Aj ja som za G. Veľmi sa mi páči nápad so Žolíkom.To by bolo skutočne fajn. Potom - ak tajomničky - tak rozlišovať levely,(určite sa to dá), s florenmi je bieda, ale pochybujem, že by RT pustil "chlp" a pridal ich.Zlaté banány chýbajú, ale ak ich chcú dávať len pri výročitých sviatkoch, tak prosím, ale pekne by sa dali nahradiť BBS, samozrejme vo vyšších počtoch, aby prechody od levelu k levelu boli kratšie.
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Přidávám se k nápadu se žolíkem. Na stonku mám dvě dekorky, u kterých chybí k dokončení pouze jedna (je to z období, kdy jsem hru poznával). Tyto dekorky by se snad daly získat pouze při OAD. Ale....hodně hráčů je schání a nikdo je nenabízí. Vyřešily by se tím stížnosti na zbytečná šedivá pole na stonku. Jdu vyhledat původní návrh toho, kdo navrhl žolíka a jdu jej svým kliknutím ocenit-pro mne je to frajer koumák:)

    Komu se nápad pro vložení žolíka líbí, oznamuji, že to sem vymyslel hráč Formerik:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/1/15
  6. Lucye632

    Lucye632 Perspektivní autor

    Já hlasovala pro E
    Jako pravidelný plnič akcí se vždy děsím, kdy mi přibude další řada na stonku a s tím další neúprosné klikání navíc. Obecně celé předělání stonku by možná bylo řešením. Přesto stále plním, splním a klikám, ale řada na stonku jako výhra už pro mě není takovou radostí jako dříve- je utrpením. Pochopitelně hodnota řady neodpovídá hodnotě jednotlivých dekorací, ale s tím už se opravdu musíme asi smířit. A ještě více mě děsí představa, že pokud bude hrat trvat ještě nějaký ten rok a já budu poctivě plnit jako doposud, tak převážnou část dne mi nezabere sklízení, pěstování.... ale klikání stonku.
    Pokud bych uvažovala o ( G ) jiném, pak zařazení slotu (diamantového) navíc- byť jen na určitý, omezený časový úsek by se mi jako výhra také líbila.
     
    Witchy.D, filomena1952 a kaolín11 tohle ocenili.
  7. Slavka1967

    Slavka1967 Zelenáč fóra

    tiež som za tajomné stajne a sadenice
     
  8. alička7

    alička7 Zelenáč fóra

    Ano,určitě chybí floreny,to by asi každý s radostí uvítal.
     
  9. ****VLAD****

    ****VLAD**** Zelenáč fóra

    Jsem také pro floreny, kino nefunguje a když ano, tak jen pro potěchu na vyplnění dotazníku, který je neustále stejný a stejně se nic nemění
     
    JRD-Budkovce tohle ocenil(a).
  10. Heisy

    Heisy Pisálek fóra

    Upravit by toho chtělo asi více... tajemné sazenice/stáje, BBZ, krejcary (kolikrát je lepší to prodat na trhu), upravit rozdílnost BZ/BBZ oproti levlu,.....
     
    JRD-Budkovce tohle ocenil(a).
  11. beli08

    beli08 Zelenáč fóra

    ...určitě floreny a banány...:)
     
    JRD-Budkovce tohle ocenil(a).
  12. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Chybí mi možnost získat starší recepty.
     
    JRD-Budkovce tohle ocenil(a).
  13. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak jsem taky pro variantu G, floreny zlaté banány chybí v odměnách
     
  14. xhellax

    xhellax Perspektivní autor

    Zjednodušit přístup na ostrov pokladů. Vypěstovat tolik zvířat a plodin do úkolu v družstvuje běh na delší trať, totéž platí pro zlaté banány.
    Párty lístky na kolo štěstí je taky věc. Padají samé chlívky, semtam pár SH. Chtělo by to hodnotnější věci.
     
  15. heda

    heda Rádoby autor

    Hlasuji také pro G, nejvíce postrádám slot zlatý nebo diamantový nejlépe oba. a v tajemných by se mohly více objevovat novinky spousta hráčů na ně nedosáhne a někteří je mají opakovaně.
     
  16. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zdravím.Já hlasovala také pro G. Jako hlavní odměna nálepka za pěstování např.5000 ks akční plodiny nebo TS a TCH z kterých mi vypadne výrobna lanýžů za několik dní šichty nejsou motivující odměny. Pokud si je sama koupím je to moje riziko,ovšem jako výhra za trest ne za odměnu.
    Dále by se měl omezit stonek,kam až ten nám poroste? Sice je slíben RT kombajn,ale já sama pořádně nevím, na co který stonek je ,pokud ,,nedozraje".Alespoň úpravu by to chtělo.Prázdný stonek do kterého si dám co chci a trochu ulevím parku.
    Při kombinované akci přidat slot alespoň na určitou dobu, by byla fajn odměna,už jsem psala v návrzích.

    Ještě mě napadlo o tom žolíku.Něco jako žolík jako výhra a vy si budete moct vybrat odměnu jakou chcete.Někdo by radši SK,SH,někdo starou dekorku,kterou nezískal minule,někdo třeba chlívek ,který už se nedá získat.Prostě každý by si vybral podle své momentální potřeby.
    Hezký den.
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    přinášíme vám konečný přehled hlasování ve všech komunitách:

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    tomokoco a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.