Odměny (20.1. - 23.1.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 20/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která kategorie z následujících nejčastějších odměn potřebuje nejvíc upravit?

  1. A: BZ

    2.5%
  2. B: BBZ

    28.6%
  3. C: krejcary

    3.4%
  4. D: dekorace

    1.7%
  5. E: řady na magickém stonku

    11.4%
  6. F: nálepky

    2.2%
  7. G: jiné

    50.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepánek77

    pepánek77 Zelenáč fóra

    Plně souhlasím s tím že v odměnách naprosto postrádám Floreny.
     
  2. .Farmerik.

    .Farmerik. Pisálek fóra

    Tiez som za to aby sa zaviedli floreny. A mam este jeden napad. Co tak zaradit obcas ako specialny bonus za splnenie vsetkych uloh zolika pre chybajuce dekoracie na stonke, ktore sa nepodarilo v akciach ziskat. Po vlozeni zolika na stonku by sa premenil na danu dekoraciu a uz by sa to nedalo vratit späť. Myslim ze by to bola celkom motivujuca odmena hlavne pre hracov ktorim zavadzaju nekompletne rady na stonke.
     
  3. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Já jsem hlasovala pro F, protože si myslím, že to by se mělo nejvíce změnit, protože nálepky mi přijdou jako odměna na houby, stejně je nemám už kam dávat, jinak samozřejmě zlaté banány a floreny by se šikly, ale bylo by lepší, kdyby konečně začalo fungovat kino, tak jak má a banány by mohly vypadávat i z úkolů ve družstvu, jako odměnu bych si přála něco zvláštního, nějaké pěkné dekorky (i když už ani na ně není místo) nebo šlechtěnce, co se nedají jen tak lehko vyšlechtit, tajemné stáje a sazeničky mám ráda, ale měly by z nich vypadávat opravdu stáje a sazeničky, které se nedají jinak sehnat a ne ty co koupím za krejcary.
    Ten nápad se žolíkem se mi moc líbí, to by bylo fakt dost dobrý
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  4. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    Ahoj, hlasovala jsem pro G a velkou změnu by to chtělo v odměnách typu TS. Skutečně demotivující odměna, proč už nedostáváme jedny z posledních novinek z tajemných zvířat nebo stromů? Oranžové králíkárny a atd. jsou za to množství kytek fakt výsměch...
     
    ell1956 a Murko24 tohle ocenili.
  5. navrjana69

    navrjana69 Pisálek fóra

    Ráda bych v odměnách floreny, také Zlaté banány - ty se získají pouze při dokončení levelu na BAHA a to je myslím škoda.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  6. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    G- floreny,zlaté banány, recepty a ten žolík byl taky dobrý nápad.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  7. mochomurka.cervena

    mochomurka.cervena Zelenáč fóra

    Floreny a zlaté banány.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  8. veviinka

    veviinka Pisálek fóra

    Chtělo by to floreny , též jsou fajn party lístky a uvítala bych i zlaté banány..
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  9. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Banánů je velký nedostatek......při takový spotřebě pro otvírání plodin a všeho dalšího by se fakt hodily.
     
  10. lubami

    lubami Pisálek fóra

    hlasoval som tiež G.
    tak ako ostatný uvítala by som floreny a zlaté banány, tých je stále treba.
    Súhlasím s názorom Witchy.D. Dodala by som .. odmeny by mali byť prispôsobené množstvu vloženým nákladom na ich splnenie. Je smiešne za pár šľachtencov získať niečo veľmi jednoduché čo tomu nezodpovedá.
     
    ell1956 a alexandrakerulova00 tohle ocenili.
  11. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    Ja by som v odmenách uvítala, keby som si mohla napr. vybrať dekoráciu, ktorú sa mi nepodarilo získať v nejakej predchádzajúcej úlohe a chýba mi na stonke... Takúto akciu s možnosťou výberu odmeny by som uvítala raz za určité obdobie.
     
    ell1956 a Monča*** tohle ocenili.
  12. lubami50

    lubami50 Zelenáč fóra

    G - floreny a zlaté banány + vylepšenia stromov a stajný
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  13. sasaslavuska

    sasaslavuska Zelenáč fóra

    hlasovala som za G - floreny a zlaté banány by sa moc hodili. Vylúčiť z odmien čo sa dá kúpiť. Dávať len upgaty
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  14. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Papula163 plně se s Tvým názorem ztotožňuji. Akce s pěstováním jsou otravné, vyhybám se jim. Já bych přivítala více místa na Baha.
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  15. dronty

    dronty Zelenáč fóra

    ahoj hlsoval sem moznost G. Jako odměny bych bral floreny a zlaté banány
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  16. kify1976

    kify1976 Pisálek fóra

    ahoj hlasoval sem pro možnost G. Jako odměny bych bral zlaté banány a floreny
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  17. honzi

    honzi Komisař fóra

    Dal jsem G: připojuji se k tomu názoru, že by to chtělo aspoň nějaké ty ZB a Fl... Kombajnů je tam taky málo a TS a TCH jsou na nic, je to hrozně nespravedlivé - někomu vypadne XL strom nebo žlutá stáj a někomu novinky... Když už nám chtějí něco dát, tak ať mají všichni stejné šance...
     
    ell1956 a nanyblacks tohle ocenili.
  18. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, hlasovala jsem pro G
    Sice nevím jak to bylo dřív, ale já jsem pro hvězdičky, banany a sem tam nějaký floren.
    A určitě není fér aby někdo v levlu 100 dostal oranžový kurník v tajemných stájích, když na ně udělá úkol na který nestačím já. Jemu je na nic a mě by se hodil.

    Klárka
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
  19. Folonica

    Folonica Rádoby autor

    Také hlasuji G - floreny by se hodily, byť třeba ve fungujícím kině. A když na mě z TS vyleze normální chlívek nebo strom, tak to mě fakt nas....naštve :-( Takže přidávám se k nemálu těch, kdo chtějí zvýšit množství florenů, které není nutné koupit za norm. peníze a vyházet z tajemných akcí to, co je dostupné za krejcary. Předem děkuji za případnou úpravu a doufám, že toto vyhraje :)
    No a zl. banánů by mohlo přistávat také více, např. místo hvězdiček, tam kde se dodávají věci z Baha a nebo za to jsou BBZ
     
    matička3 a ell1956 tohle ocenili.
  20. irka

    irka Zelenáč fóra

    hlasuji G - floreny a zlaté banány
     
    ell1956 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.